BALKANLAR DUBROVNİK TURU OTOBÜS İLE 8 ÜLKE

7 GECE 8 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM!
495,00 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
ODABAŞI 400,00 EUR İNDİRİM ya da KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
 • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
 • Ankara HareketliAnkara Hareketli
 • Araç İçi İkramlarAraç İçi İkramlar
 • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
 • Lüks TVLüks TV'li Otobüs İle Ulaşım
 • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
 • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
 • Yarım PansiyonYarım Pansiyon
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR

ANKARA’DAN OTOBÜS İLE 7 GECE 8 GÜNDÜZ

‘’ OSMANLI KÜLTÜREL MİRASI ve ADRİYATİK DENİZİ KIYILARINA YOLCULUK ‘’

► 8 ÜLKE ► 5 BAŞKENT ► 21 ŞEHİR


 YUNANİSTAN (1) (Kavala,Selanik) - MAKEDONYA (1) (Üsküp,Teteova,Ohrid,Struga)
ARNAVUTLUK (1) (Elbasan,Tiran,İşkodra) - KARADAĞ ( Bar,Budva,Kotor )HIRVATİSTAN ( Dubrovnik )
BOSNA HERSEK (2) (Trebinje,Mostar,Blagaj,Poçitel,Saraybosna) - SIRBİSTAN (1) (Belgrad) - BULGARİSTAN (1) (Sofya,Plovdiv)
   
4* OTELLERDE KONAKLAMA | 8 ADET SABAH KAHVALTISI ve 7 ADET AKŞAM YEMEĞİ
 TÜRKÇE REHBERLİK | LÜKS TV'Lİ OTOBÜS İLE ULAŞIM | TUR SÜRESİNCE ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 EKSTRA TURLAR DAHİL | MAKEDON FOLKLOR GÖSTERİSİ DAHİLYEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

          YOĞUN TALEP ÜZERİNE  27 EKİM - 04 KASIM 2017 TARİHLERİ PROGRAMIMIZA EKLENMİŞTİR.          
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL (454 KM) - İPSALA - KAVALA (445 KM) :
Saat 18:30'da Milli Kütüphane Otobüs (Metro) Durakları önünden hareketle, İstanbul, Silivri, Keşan kara yolu takip ederek Kavala'ya hareket.

2.GÜN | KAVALA - SELANİK (150 KM) :
Gerekli molalarla İpsala sınır kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Gümülcüne, İskeçe kara yolundan Yunanistan'a yolculuk ediyoruz. Sabah saatlerinde Kavala'ya varış. Denize karşı kahvaltımızı Kavala'da alıyoruz. Kahvaltı ardından Kavala şehir turunda Kavalalı M.Ali Paşa Evi ve Heykeli, İmarethane, su kemerleri gezisi ardından Selanik’e varış. Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve panoramik şehir turu; Selanik Kalesi, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli, E.Venezelo ile P.konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles ve Elefterios meydanlarını geziyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Selanik'de.
YUNAN TAVERNASI EĞLENCESİ:

KONAKLANACAK OTEL

4* PHILIPPION HOTEL VB.

3.GÜN | SELANİK - ÜSKÜP (230 KM) - TETOVA - OHRİD (180 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Üsküp‘e varış. Şair Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’de tur esnasında görülecek yerler; Üsküp Kalesi, Mustafa Paşa Cami, Kurşunlu Han, Eski Çarşı, Fatih Sultan Mehmet döneminde Vardar Nehri üzerine inşa edilen Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Rahibe Teresa Evi, Üsküp Şehir Kapısı, Davut Paşa Hamamı, Çifte Hamam, Osmalı Bedesteni, Arasta Camii, Kapan Han gezilerimiz sonrası Tetova (Kalkandelen) şehrine hareket. Harabati Baba Bektaşi Tekkesi ve Alaca Cami ziyaretleri ardından Ohrid'e geçiyoruz. Göl kenarındaki otelimize yerleşiyoruz. MAKEDON FOLKLOR GÖSTERİSİ eşliğinde Akşam yemeği ve konaklama Ohrid'de.

KONAKLANACAK OTEL

4* DRIM HOTEL VB.

4.GÜN | OHRİD - ELBASAN - TİRAN - İŞKODRA (230 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Ohrid'de; Aya Sofya Kilisesi, Kale (Panoramik), Osmanlı Mahallesi, Aziz Kril ve Metodios Heykeli, Çınaraltı Meydanı, Halveti Tekkesi, çarşı gezileri sonrası dünyaca ünlü Ohrid İncisini alacağımız geleneksel Atölyelerden birine gidiyoruz. Ardından Elbasan üzerinden 40 yıl boyunca Enver Hoca’nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar’ın dağlık ülkesi Arnavutluk’un başkenti Tiran’a varış. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Opera ve Bale Binası ve İskender Bey Meydanını geziyoruz. Tiran turumuz sonrası Arnavutluk’taki son durağımız olan Karadağ ile Arnavutluk arasında sınır oluşturan İşkodra Gölü’nün güneydoğu ucuna kurulmuş İşkodra’ya geçiyoruz. Panoramik şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama İşkodra'da.

KONAKLANACAK OTEL

4* COLOSSEO HOTEL VB.

5.GÜN | İŞKODRA - BUDVA - KOTOR - DUBROVNİK - TREBİNJE (210 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Karadağ’a geçiyoruz. Bar ve Petrovac üzerinden, son yıllarda Güney Avrupa’nın en gözde tatil mekanlarından birisi hâline gelen Budva’ya hareket. Yol güzergahımızda bakir bir koy üzerinde bulunan Stveti Stefan Adasını panoramik olarak tepeden seyir ve fotoğraf molası. Ardından Budva'ya varış. Budva'da; Eski Şehir ve Kaleyi gezdikten sonra, Kotor’a hareket. Kotor’da; Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve Tarihi Saat Kulesi gezileri sonrası manzarası ile bizleri büyüleyecek keyifli bir yolculuk ardından Hırvatistan’a geçiyoruz. Uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik’e varış. Dubrovnik şehrinde ki turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Azis Sahour Kliesesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’in Heykeli, Tarihi Çeşme ve 14.yüzyıldan kalma Avrupa'nın halen aktif olan en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Franciscan Katedrali, Rector Sarayı gezileri sonrası Trebinje'deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Trebinje'de.

KONAKLANACAK OTEL

4* LEOTAR HOTEL VB.

6.GÜN | TREBİNJE - POÇİTELİ - BLAGAJ - MOSTAR - SARAYBOSNA (240 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası yol üzerindeki eski Osmanlı Köyü Poçiteli’yi ziyaret. Sonrasında, Blagaj Bölgesini 1446 yılında hakimiyetine alan Osmanlı Ordularının arasında bulunan akıncılar tarafından yapılan ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi’ni geziyoruz. Ardından Mostar'a hareket. Mostar şehrinde tarihi Mostar Köprüsü‘nü ziyaret. Tarihi köşkü, Mehmet Bey Camisi ‘nden Mostar’ı seyir ve Karagöz Camisi‘ni ziyaret ediyoruz. Mostar‘dan ayrılış ve yol boyunca muhteşem bir doğayla ünlü Neretva Nehri bizi takip ediyor. Yolculuğumuza Jablanica (Yablanitza) yolu üzerinde Nazi Treni ’nin ve yıkılan köprünün panoramik görülmesinin ardından molamızı Konjic (Konyitz) şehrinde veriyoruz. Osmanlı ’dan günümüze kadar gelmiş restorasyonu Türkiye tarafından yapılan Meşhur Konjic (Konyitz) Köprüsünü görme imkanı ve Saraybosna‘ya otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Saraybosna'da.
BOŞNAK GECESİ EĞLENCESİ:

KONAKLANACAK OTEL

4* HOLLYWOOD HOTEL VB.

7.GÜN | SARAYBOSNA - BELGRAD (300 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Şehir turumuzda; Baş Çarşı, Kurşunlu Medresesi, Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının Oğlu Gazi Hüsrev Bey Camisi, Kütüphane, Saat kulesi, Katolik Katedrali, Fatih Sultan Mehmet’e hediye Edilen Hünkar (Fatihova) Camisi’ni, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin Köprüsü, Şehrin Koruyucusu Sönmeyen Ateş, Pazar Yeri Şehitliği, Osmanlı Kalesi ve Beyaz Tabyanın panoramik olarak görülmesi. Bosna'nın kurucusu Aliye İzzet Begoviç Anıt Mezarı ve Kovaçi Şehitliği'nin gezilmesi ardından Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a hareket. Belgrad'daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Belgrad'da.

KONAKLANACAK OTEL

4* SUMADİJA HOTEL VB.

8.GÜN | BELGRAD - SOFYA (395 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Belgrad‘ta Dedinje’de Josip Broz Tito’nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı (İstanbul Kapısı, Sokullu Mehmet Paşa Kapısı, Askeri Müze), Şehit Damat Ali Paşa Türbesini geziyoruz. Bayraklı Camii ve Meryem Ana Gül Kilisesini ziyaretin ardından Sava Katedrali’ni geziyoruz. Akabinde Sofya‘ya hareket. Sofyadaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Sofya'da.

KONAKLANACAK OTEL

4* FESTA SUIT HOTEL VB.

9.GÜN | SOFYA - PLOVDİV - İSTANBUL (575 KM) - ANKARA (454 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Sofya‘da St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başkanlık Sarayı, Parlamento Binası, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Banya Başı Camii, Ulusal Tiyatro, Alexander Meydanı, Vitoşa Caddesi'ni gördükten sonra Plovdiv (Filibe)’e hareket. Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Plovdiv, Makedon, Trak ve Roma krallıkları döneminde tarihte hep farklı isimlerle yer almış, Osmanlı İmparatorluğu döneminde de Filibe ismini almıştır. Burada yapacağımız şehir turunda; Cuma Camii, Sveta Bogoroditsa Kilisesi, antik tiyatro ve eski Plovdiv görülecek yerlerdir. Ardından Türkiye'ye hareket. Kapıkule sınır kapısından Türkiye'ye giriş. Free shooplarda vereceğimiz serbest zaman ardından İstanbul'a varış. Gerekli molalar sonrası gece saatlerinde Ankara'ya varış. 
 
Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Gömü Tour Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 
- Peşin Ödemelerde Oda Başı 400 €  İNDİRİM Uygulanır.
- Kredi Kartı İle Ödemlerde Oda Başı 400 €  İNDİRİM yada 9 TAKSİT Uygulanır.
Kredi Kartı İle Ödemlerde Oda Başı 300 €  İNDİRİM + 6 TAKSİT Uygulanır.
- İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.
- 0-2 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsiz Olup, Araçta Koltuk Verilmemektedir.
- 0-2 Yaş Çocuk İçin Araçta Koltuk İstenirse Ücreti 225,00 EUR’dur.
- Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.
- Tek Kişilik Oda Erken Rezervasyon İndirimi Tüm Tarihler İçin ODA BAŞI 200,00 EUR'dur.
27 EKİM - 4 KASIM 2017
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
695,00 EUR
Tek Kişilik Oda
795,00 EUR
İki Kişilik Odada Üçüncü Kişi
695,00 EUR
0-2 Yaş Çocuk
ÜCRETSİZ
3-12 Yaş Çocuk
645,00 EUR
20 EKİM 2017 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda ODABAŞI 400,00 EUR İNDİRİM ya da KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks TV'li Otobüs İle Ulaşım
► Tur Süresince Araç İçi İkramlar ( Çay, Kahve, Su, Meşrubat, Kek )
► 7 Gece Belirtilen 4* Oteller’de vb. Konaklama
► Otellerde; Sabah Kahvaltısı (8) – Akşam Yemeği (7)
( 1.Gün Kahvaltı Kavala’da Alınacaktır. )
► Programda Belirtilen 21 Adet Panoramik Şehir Turu
► Makedon Folklor Gösterisi
► Tüm Otel Vergileri
► Şehir Giriş Ücretleri
► Kotor Turist Vergisi
► Kapı Geçiş Ücretleri
► Feribot Geçiş Ücretleri
► Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Ekstra Gece Eğlenceleri ( Yunan Gecesi 45 €, Boşnak Gecesi 40 € )
► Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)
► Vize İşlem Ücreti (130 €)


 • 18:30
  Milli Kütüphane Otobüs Durakları Önü
 • 18:40
  Söğütözü Armada Önü
 • 18:45
  Bilkent Köprüsü Altı
 • 18:50
  Ümitköy Galleria Avm Önü
 • 19:15
  Batıkent Kavşağı Carrefour Önü
 • 19:30
  Eryaman Optimum Avm Karşısı
 • 23:59
  İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 • 01:00
  İstanbul Şişli Evlendirme Dairesi Önü
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Otobüs İle ulaşımlı turlarda minimum 25 kişi katılım ve üstü olması durumunda turumuz otobüs ile gerçekleşecek olup, katılım sayısının 25 kişinin altında kalması durumunda önceden haber vermek kaydıyla kişi sayısına uygun özel dizayn araçlarımız ile turlarımız gerçekleştirilecektir. Turun İptali durumunda son bildirim tarihi tur kalkışından 7 gün öncesidir ve tur başka bir tarihe ertelenebilir.
2-) Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
4-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
5-) Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
7-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
8-) Gömü Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gömü Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Gömü Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Gömü Tur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9-) T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gömü Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
10-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
11-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

İsmail Çetinkaya
5 EYLÜL 2017
25 Ağustos-2 Eylül arasında Balkanlar turunuza eşim ve iki çocuğumla birlikte katıldık. Söz verilen her şey gerçekleşti. Çok güzel bir turdu. Rehberimiz Emin Bey'e kaptanlarımız Mustafa Bey ve Mesut Bey'e profesyonellikleri, sıcak tavırları, Gömü Tur'a da kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla
Gömü Tur
22 EYLÜL 2017

Sayın İsmail Bey,

Balkan turunda bizi tercih ettiğiniz ve güzel dilekleriniz için teşekkür eder, diğer turlarımıza da bekleriz.

Gömü Tur Müşteri İlişkileri

YURDAL SERARSLAN
30 TEMMUZ 2017
21-29 Temmuz 2017 tarihleri arasında, Emin Akça beyin rehberliğinde, ailecek, Balkanlar-Dubrovnik turu yaptık. Gayet güzel bir gezi oldu. Ekstra tur ve sürpriz harcama yoktu. Akşam yemekleri dahil olduğu için gayet rahat ettik. Ekstra turun olmayışı ve akşam yemeğinin firma tarafından halledilmiş olması, bizi yemek probleminden kurtardı (ekstra tur ve akşam yemeği derdi yoktu). Fiyat/kalite oranı çok iyi idi. Gömütur çalışanlarına ve rehberimiz Emin Akça beye, bu güzel gezi ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum.
Gömü Tur
22 EYLÜL 2017

Sayın Yurdal ERARSLAN,

Balkan turunda bizi tercih ettiğiniz ve güzel dilekleriniz için teşekkür eder, diğer turlarımıza da bekleriz.

Gömü Tur Müşteri İlişkileri

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: