BENELUX PARİS ŞATOLAR TURU THY İLE ANKARA HAREKETLİ

8 GECE 9 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM !
1.199,03 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
%10 İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • Oda KahvaltıOda Kahvaltı
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR

PARİS - TOURS - LOIRE VADİSİ ŞATOLARI - REIMS - REMICH - LUXEMBURG - BRUKSEL - BRUGGE - AMSTERDAM - KÖLN
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA • EKSTRA TURLAR DAHİL • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - PARİS :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Türk Havayolları Yolları Bilet Deski  karşısında saat 05:00'da Gömü Tur Kontuarı önünde buluşma. İşlemlerden sonra Türk Hava Yollarına ait TK7241 sefer sayılı uçağı ile saat 06:25’de İstanbul’a hareket. Saat 07:35’de İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 08:35’de TK1819 sefer sayılı uçağımızla Paris’e hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası saat 10:25’de Paris’e varış. Varışımızı takiben rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turumuzda; Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Millet Meclisi Binası, Büyük ve Küçük Saraylar, Alexandre III Köprüsü, Moulen Rouge göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından şatolarıyla ünlü Loire Vadisi’ne hareket. Tours şehrine varış ve panoramik şehir turu. Turumuz sonrasında otelimize yerleşme. Konaklama TOURS’da.

2.GÜN | TOURS - LOIRE VADİSİ ŞATOLAR TURU - PARIS :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Loire Vadisi Şatolar turumuza başlıyoruz. İlk durağımız ise Amboise’de yer alan Amboise Şatosu Turu. Leonardo da Vinci, hayatının son yıllarını Kral I.Francois’in isteği ile burada geçirdi ve ölümünden sonra Amboise Şatosu’nun şapeline gömüldü. Ardından Chambord Şatosu Turu. Fransız mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan ve Blois kontları tarafından av köşkü olarak Rönesans tarzında inşa edilen ve daha sonra Kral I.Francoise döneminde genişletilip güzelleştirilen, Loire vadisinin en büyük şatosu Chambord’u ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. 440 odası, duvarlar ile çevrili dört köşe kuleleri, iki kanat ve bir kale burcu ile bir yandan Ortaçağ dönemini, locaları, terasları ve merdivenleri ile İtalyan Rönesans dönemi mimarisini yansıtan muhteşem şatoda, kale burcu olan “donjon”un ortasında Leonardo da Vinci’nin tasarladığı, iki sarmal olarak inşa edilen çifte merdiveni görebilirsiniz. Bir mühendislik harikası olan bu merdivenin bir sarmalından yukarı çıkan kişiler, diğer merdiveni kullanan kişiler ile hiçbir şekilde karşılaşmamakta. Şato gezilerimizin ardından Paris’e hareket. Yol güzergahımızda panoramik olarak dışardan Château de Versailles’in (Versay Sarayı) görülmesi ve fotoğraf molası sonrasında otelimize yerleşme. Konaklama PARIS’de.

3.GÜN | PARIS :
Sabah erken kahvaltımızın ardından panoramik Eiffel Kulesi Turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi’nin 2.katına çıkarak Paris in muhteşem manzarasını kuşbakışı olarak izleme imkanı ve kahve molası ardından Seine Nehri Tekne Turu. Paris'i yakından keşfedeceğimiz harika bir tekne turumuzda; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı dışardan göreceğimiz yerler arasındandır. Ardından Jardin du Luxembourg & Les Invalides Turu.  Bu turumuzda; İlk olarak Lüksemburg bahçelerinin gezilmesinden sonra XIV. Louis’nin emriyle bir kraliyet misafirhanesi olarak Seine nehri ve Alexandre-III köprüsünün yanı başına kurulan Les Invalides’in gezilmesi. Paris’in meşhur Şanzelize caddesinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Montmarte & Sacre Coeur Turu. Paris’in en eski mahallelerinden biri olan Montmartre (Ressamlar Tepesi) ve şehre kuşbakışı hakim olan Sacre  Coeur (Adaklar Kilisesi) turumuzda  usta ressamların yaptıkları resimleri görme fırsatımız olacak. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Konaklama PARIS’de.

4.GÜN | PARIS :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Notre Dame & Latin Quarter & Louvres Müzesi Turu. Bu turumuzda; Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo’nun dünyaca ünlü Notre Dame'ın Kamburu eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali'ni geziyoruz. Ardından Latin Quarter bölgesinde yer alan Paris’in en eski ve önemli kiliselerinden biri olan St. Severin Kilisesi, La Fontaine St. Michel Çeşmesini görüyoruz. Paris’in en eski sokaklarının yer aldığı bu bölgedeki restaurantlarda; French Crepe ve Fondue’nin tadına bakabilirsiniz. Öğleden sonra Louvres Müzesinde; Kral ve Kraliçe dairelerini, sayısız kraliyet portrelerini, dünyaca ünlü aynalı salonu dileyen misafirlerimiz vereceğimiz serbest zaman içerisinde görebilirler. Müzeyi gezmeyen misafirlerimiz; Opera Garnier, Galeries Lafayette, Benelüx Mağazasında ve Jardin des Tuileries’da (Tuileries Bahçesi) serbest zaman içerisinde vakit geçirebilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Konaklama PARIS’de.

5.GÜN | PARIS - REIMS - LUXEMBURG :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Reims Turu. Varışımızı takiben panoramik şehir turumuzda; birçok Fransa kralının taç giyme törenine ev sahipliği yapmasıyla ünlü Reims Katedrali ve şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Lüksemburg’a hareket. İlk olarak Remich & Schengen Turu. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Ardından Lüksemburg panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında: Place de Constitution, Notre Dame Katedrali, Eski Şehir Meydanı, Ponte Adolphe Köprüsü, Kirschberg Platosu ve Düklük Sarayı bulunmaktadır. Turumuz sonrasında otelimize yerleşme. Konaklama LUXEMBURG’da.

6.GÜN | LUXEMBURG - BRUGGE - BRUKSEL :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Belçika’ya hareket ve Brugge Turu. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gezide alışveriş sırası geldiğinde çikolata ve dantel alınması gerekenler listenizde olmalı. Ardından Brüksel’e hareket. Panoramik şehir turumuzda; Atominium, Heysel Stadyumu ve Platosu, Çin Ve Japon Evleri, C.E.E Avrupa Topluluğu, Parlamento Binası, St.Michel Katedrali, Grand Palace ve Tarihi Borsa Binası, Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize yerleşme. Konaklama BRUKSEL’de.

7.GÜN | BRUKSEL - AMSTERDAM :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Marken & Volendam Turu. Bu turumuzda ilk olarak; Amsterdam'ın en güzel  sahil kesimlerinden, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın kendine özgü, küçük, rengarenk evlerini ve tarihi limanını geziyoruz. Ardından Marken Adasın'da peynir fabrikasını görülmesi sonrasında Grand Holland Turu. Bu turumuzda; barış ve adaletin Lahey`e ilave olarak Rotterdam, Scheveningen ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve konaklama AMSTERDAM’da. 

8.GÜN | AMSTERDAM :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Amsterdam şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Kilisesi, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı, Tarihi Merkez İstasyonu, Van Gogh Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Konaklama AMSTERDAM’da.

9.GÜN | AMSTERDAM - KÖLN - İSTANBUL - ANKARA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Köln’e hareket. Sabah erken kahvaltımızın ardından panoramik Köln şehir turumuzda; Dünyaca ünlü Gotik Katedral DUOMO ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında havalimanına transfer Türk Hava Yolları’na ait TK1674 sefer sayılı uçağımız ile saat 17:20’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 22:30’da varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası TK2190 sefer sayılı uçuşumuzla saat 23:50’de Ankara’ya hareket ve gece saat 00:55’de varış.

4-12 TEMMUZ 2018
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
(%10 indirim)
1.332,25 EUR
1.199,03 EUR
Tek Kişilik Oda
(%10 indirim)
1.550,00 EUR
1.395,00 EUR
Odada Üçüncü Kişi
(%10 indirim)
1.332,25 EUR
1.199,03 EUR
3-12 Yaş Çocuk
1.075,00 EUR
28 ŞUBAT 2018 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda %10 İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle  Ankara-İstanbul-Paris / Köln-İstanbul-Ankara ‘’Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 Programda Belirtilen Şehirlerarası ve Havaalanı Otel Transferleri
 8 Gece 4* Oteller’de vb. Konaklama ve Otellerde 8 Adet Sabah Kahvaltısı
 Tüm Otel Konaklama Vergileri
 Programda Belirtilen Panoramik Şehir Tanıtım Turları ‘’ Amsterdam - Bruksel - Luxemburg - Tours - Paris ‘’
 Loire Vadisi Şatolar Turu ( Amboise Şatosu - Chambord Şatosu )
 Eiffel Kulesi Turu
 Sein Nehri Tekne Turu
 Montmarte & Sacre Coeur Turu
 Notre Dame & Latin Quarter & Louvres Müzesi Turu
 Jardin du Luxembourg & Les Invalides Turu 
 Remich & Schengen Turu
 Brugge Turu
 Marken & Volendam Turu
 Grand Holland Turu
 Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
 Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 Vize İşlem Ücreti (130 €)
 Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)
 Tüm Şahsi Harcamalar
 Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri 
 Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


04-12 TEMMUZ 2018 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 05:00'dir.

TK 7241 | Ankara - İstanbul | 06:25 - 07:35

TK 1819 | İstanbul - Paris | 08:35 - 10:25

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: