BUTİK KARS TURU

3 GECE 4 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
YARIM PANSİYON KONAKLAMA
895,50 TL
'den başlayan fiyatlarla
%10 İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Profesyonel Tur RehberiProfesyonel Tur Rehberi
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • Yarım Pansiyon KonaklamaYarım Pansiyon Konaklama
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
Ani Harabeleri, Sarıkamış, Katerina Köşkü, Sarıkamış Kayak Merkezi, Çıldır Gölü, Kars Kalesi, Oniki Havari Kilisesi, Topcuoğlu Hamamı, Defterdarlık, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Konservatuar, Vali Konağı, PTT Binası, Merkez Camii (Ortodoks Kilisesi), Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi)
1.GÜN | ANKARA - KARS :

Saat 14.00’da Esenboğa Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma.Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra 15:30’da Anadolu Jet tarifeli seferi ile Kars’a hareket.Saat 17:05’de Kars’a varış.Grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Kars merkezde yer alan otelimize hareket.Odalarımıza yerleşme.Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz ile Kars sokaklarını keşfe çıkıyoruz.Konaklama Kars merkezde yer alan otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

SİM-ER HOTEL

2.GÜN | ANİ HARABELERİ - ÇILDIR GÖLÜ - KARS :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI Listesi'nde bulunan Ani Harabelerini ziyaret etmek için yola çıkıyoruz.Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiştir.Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Camisi,Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halashar) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler (Rahibeler) Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateşgedesi ve bir Gürcü Kilisesi göreceğimiz diğer yerler arasındadır.Ardından Çıldır Gölü’ne doğru hareke ediyoruz. Göl deniz seviyesinden 1960 metre yukarıda  yer almaktadır.Kışın göl tamamen donduğu için yerel halk geçimini çok özel bir yöntem ile balık tutarak karşılıyor. İsteyenler ekstra olarak göl üzerinde kızak turunu deneyimleyebilir.Ardından Kars’a dönüş.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

SİM-ER HOTEL

3.GÜN | SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ - ŞEHİTLER ANITI - KATERİNA KÖŞKÜ - KARS :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası şehir turumuza başlıyoruz.Öncelikle Kars Kalesine çıkarak şehir tüm güzelliği ile fotoğraflıyoruz.Kümbet Camii (Havariler Kilisesi),Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi ) ve Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını da görüp Sarıkamış’a hareket.İlk olarak Alluh-u Ekber Dağlarında Rus Savaşı sırasında şehit düşen askerlerimiz anısına yaptırılan Şehitler Anıtı'nı ziyaret ettikten sonra Sarıkamış'ta Katerina Köşkü'nü dıştan görüyoruz. Sarıkamış Kayak Merkezi ve Sarıçam ormanını da gezdikten sonra Kars' a geri dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

SİM-ER HOTEL

4.GÜN | KARS - ANKARA :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda ; Ptt Konağı,Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı,Defterdarlık,Merkez Camii,Eski Vali Konağını göreceğiz.Transfer saatimize kadar alış-veriş için serbest zaman veriyoruz..Kars’a özgü Kaşar Peyniri ve Bal almayı unutmayın..15:30’da havalimanına transfer.Gerekli bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Anadolu Jet tarifeli seferi ile 17:35’de Ankara’ya hareket.19:20 sularında Esenboğa Havalimanı’na varış ve vedalaşma….


GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 
- İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.
- Çocuk İndirimleri İki yetişkin yanında geçerlidir.
- BU GEZİMİZDE 3 KİŞİLİK ODA OLMADIĞI İÇİN FİYAT BELİRTİLMEMİŞTİR.
17-20 ŞUBAT 2018
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
(%10 indirim)
995,00 TL
895,50 TL
Tek Kişilik Oda
(%10 indirim)
1.200,00 TL
1.080,00 TL
Odada Üçüncü Kişi
0,00 TL
0-2 Yaş Çocuk
ÜCRETSİZ
3-12 Yaş Çocuk
750,00 TL
4 OCAK 2018 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda %10 İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :

Anadolu Jet Tarifeli Seferi ile Ank/Kars/Ank Gidiş Dönüş Uçak Bileti

Kars Havalimanı Transferleri

Otelde (3) Gece Konaklama

(3) Sabah Kahvaltısı – (3) Akşam Yemeği

Kars‘da Otobüs ile Çevre Turları

Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigorta Paketi


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR :

Öğle Yemekleri

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Otelde Alınan İçecekler


17-20 ŞUBAT 2018 | ANADOLU JET UÇUŞ DETAYLARI

** Gidiş Günü Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 14:00'dır.

GİDİŞ    | TK 7092 Ankara - Kars | 15:30 - 17:05

DÖNÜŞ | TK 7093 Kars - Ankara | 17:35 - 19:20

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Gömü Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: