BÜYÜK İTALYA TURU THY İLE ROMA BAŞLANGIÇ

7 GECE 8 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM!
799,00 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • Oda KahvaltıOda Kahvaltı
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
'' ROMA - FLORANSA - VENEDİK - VERONA - MİLANO ''
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
4 AKŞAM YEMEĞİ FİYATA DAHİL
COMO-SIRMIONE | GARDA-ADALAR-PISA-SIENA | NAPOLI | POMPEI-CASTEL GONDOLFU | CASTEL ROMANO
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - ROMA :
Ankara Esenboğa Havaalanı İç hatlar terminali, GÖMÜ TUR Havalimanı yetkilisi ile saat 03:30 de buluşma. Saat 05:30 ’da Türk Hava Yolları, TK 2115 Seferi ile İstanbul’a hareket. Saat 06:45’de İstanbul’a varış. Ardından TK 1861 ile Saat 08:00 de Roma’ya hareket, saat 09:45’de Roma’ya varış. Ardından bizi bekleyen otobüslerimiz ve rehberimiz Roma şehir tanıtım turumuzu yapıyoruz. Görülecek yerler arasında VATİKAN SAN PİETRO BAZİLİKASI, AŞK ÇEŞMESİ, COLOSSEUM, ROMA FORUMU, CİRCO MASSİMO, VENEDİK MEYDANI, VİTTORİO EMMANUELLE ANITI, İSPANYOL MERDİVENLERİ bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşme. Geceleme Roma’daki otelimizde.

ÖNEMLİ NOT : Tur tarihlerine göre buluşma saatleri farklılık göstermektedir. Buluşma ve kalkış saatlerine Biniş Noktalarından bakabilirsiniz.

KONAKLANACAK OTEL

4* BARCELO ARAN MANTEGNA HOTEL VB.

2.GÜN | ROMA :
Sabah kahvaltısının ardından arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ünlü Castel Gondolfo (Göller bölgesi) ve Castel Romano Outlet Center Alışveriş Turuna özel Ekstra tur. Burası Roma’ya 30 dk. uzaklıkta bulunan volkanik krater gölleri kıyısında kurulmuş küçük kasabalardan oluşmuştur. Ormanları doğa güzelliği ile Roma sosyetesinin, hafta sonları, dinlenmek ve şehir gürültüsünden kaçmak için kurdukları doğal bir cennettir. Yüksekliği nedeniyle serin oluşu yaz aylarınca cezbedicidir. Castel Gandolfo Papa’nın yazlık sarayının bulunduğu şirin bir kasabadır. Daha sonra Roma’nın en büyük Outlet Center’ların dan Castel Romano’da Dünya’ca ünlü markaları p’e varan indirimlerle alma imkanına sahip olacaksınız. Bu turu kaçırmamanızı özellikle tavsiye ederiz. Geceleme Roma’daki otelimizde.
EXTRA TURLAR:

CASTEL GONDOLFO - CASTEL ROMANO OUTLET CENTER ALIŞVERİŞ TURU 50 EUR

Burası Roma’ya 30 dk. uzaklıkta bulunan volkanik krater gölleri kıyısında kurulmuş küçük kasabalardan oluşmuştur. Ormanları doğa güzelliği ile Roma sosyetesinin, hafta sonları, dinlenmek ve şehir gürültüsünden kaçmak için kurdukları doğal bir cennettir. Yüksekliği nedeniyle serin oluşu yaz aylarınca cezbedicidir. Castel Gandolfo Papanın yazlık sarayının bulunduğu şirin bir kasabadır. Moderno tarafından yapılan saray ve meydandaki Bernini çeşmesi görülmeye değerdir. Volkanik bir krater gölünün kıyısında kurulan bu kasaba Antik dönemde Roma soylularından, Sophia Loren’e kadar bölgenin en gözde bölgesi olmuştur. Hemen yanında bulunan ‘Frascati’ kasabası ise orta İtalya’nın en iyi şaraplarının yapıldığı şirin bir bağcılık kasabasıdır.

KONAKLANACAK OTEL

4* BARCELO ARAN MANTEGNA HOTEL VB.

3.GÜN | ROMA :
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman veya arzu edilmesi halinde isteğe bağlı tam günlük Ekstra Napoli Şehri ve Pompei Turu. Güney İtalya’nın başlangıcı sayılan, İtalya’nın 3. büyük ve en önemli liman kenti, kuzey ve güney arasındaki farklılığın en belirgin şekilde gözüktüğü, Mafya’nın etkisinin her yerde açıkça hissedildiği Napoli Şehri’nde Kraliyet Sarayı, Umberto I Galerisi, San Carlo Opera Binası, Halk Oylaması Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ikinci durağı ise tarihe zevk ve eğlence şehri olarak geçen ve bu yüzden Tanrıların lanetine uğradığı inanılan ve yine bu yüzden Vezüv Yanardağı’nın lavları altında kalan Pompei antik şehri. Bu şehri gezerken bir gece ansızın harekete geçen yanardağın lavlarının altında kalan koca bir şehir ve bu şehirde hiçbir yere kaçamamış insanlar ile tarihten günümüze neredeyse olduğu gibi gelen antik kenti göreceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme Roma’daki otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

NAPOLİ – POMPEİ TURU (TAM GÜN) 95 EUR

Güney İtalya’nın başlangıcı sayılan, İtalya’nın 3. büyük ve en önemli liman kenti, kuzey ve güney arasındaki farklılığın en belirgin şekilde gözüktüğü Napoli Şehri’nde Kraliyet Sarayı, Umberto I Galerisi, San Carlo Opera Binası, Halk Oylaması Meydanı görülecek yerler arasında. Turumuzun ikinci durağı ise tarihe zevk ve eğlence şehri olarak geçen ve bu yüzden Tanrıların lanetine uğradığı inanılan Vezüv Yanardağı’nın lavları altında kalan Pompei antik şehri. Bu şehri gezerken bir gece ansızın harekete geçen yanardağın lavlarının altında kalan koca bir şehir ve bu şehirde hiçbir yere kaçamamış insanları ile tarihten günümüze neredeyse olduğu gibi gelen antik kenti göreceksiniz.

KONAKLANACAK OTEL

4* BARCELO ARAN MANTEGNA HOTEL VB.

4.GÜN | ROMA - FLORANSA :
Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya Doğru yola çıkıyoruz. Floransa’ya varışımızı takiben Rönesans’ın ve sanatın beşiği Floransa’da panoramik şehir turumuza başlıyoruz.  Görülecek yerler arasında, yapımı 200 yıl sürmüş ünlü SANTA MARİA DEL FİORE KATEDRALİ, VAFTİZHANE, GİOTTO’nun ÇAN KULESİ, SENYORLAR SARAYI ve MEYDANI, PONTE VECCHİO bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam yemeği (1 adet yerli veya yabancı içecek) ve Geceleme FLORANSA’daki Otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* REGINA MONTECATINI HOTEL VB.

5.GÜN | FLORANSA :
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz için tam günlük Ekstra Pisa-Siena-San Gimignano turlarına başlıyoruz. Bu turumuzda mucizeler meydanındaki ünlü Pisa Kulesi, Pisa Katedrali ve Vaftizhanesi göreceğimiz yerler arasındadır. Pisa Kulesi bitirildiği tarihten itibaren güneye doğru eğilmeye başlamıştır. Bunun sebebi temeldeki yumuşak zemindeki bir çökmedir. Günümüzde, Pisa Kulesi’nin tepesinden güney yönünde aşağı sarkıtılan bir çekül 4,3 metre açığa inmektedir.  Ancak yapının ağırlık merkezinin izdüşümü kendi temel dairesinin içinde kaldığı için kule devrilmemektedir. ‘La torre di Pisa’ her yıl milimetrenin onda yedisi kadar (100 yılda 7 cm) eğilmektedir. Kule, Pisa‘nın gücünün ve zenginliğinin bir sembolü olarak  Cenova ve Venedik’e rakip olarak yapılmıştır. Ünlü bilim adamı Galile, bütün cisimlerin aynı hızla ve aynı fizik kanununa uyarak düştüklerini bu kulede yaptığı deneylerle ispat etmiştir. Pisa Kulesi ve çevresindeki Katedral, Kilise ve mezarlık UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak kabul edilmiştir. Turumuzun devamında İtalya’nın en güzel bölgelerinden Toscana bölgesinin en karakteristik şehri Siena’ya ulaşıyoruz.  TOSCANA’NIN en can alıcı şehirlerinden biri olan SİENA gezimizde Ortaçağ kasabalarında gezecek yüzyılların içinden günümüze bozulmadan gelmiş mimari dokuda keyifli dakikalar geçirecek, TOSCANA bölgesinin meşhur şaraplarını satın alma şansını elde edeceksiniz. Campo Meydanı, San Domenico, Duomo görülecek yerler arasındadır.  Kahverengimsi, kızılımsı tuğladan evleri, dar sokakları, parke taşları, lüks mağazaları, sevimli kafeleri, Ortacağ'da yapılan at yarışları Palio ile ünlü bu şehir sizleri bambaşka bir dünyaya götürecektir. Toscana’nın kalbi sayılan yüz adet kulesi ile ünlü etrafı surlarla çevrili, çok iyi korunmuş bu Ortaçağ kasabasında inanılmaz güzellikte eserlerle karşılaşacaksınız.  Unesco Dünya Miras’ları İtalya listesinde yer alan San Gimignano görüldükten sonra otelimize transfer. Akşam yemeği (1 adet yerli veya yabancı içecek) Geceleme FLORANSA’daki Otelimizde.
EXTRA TURLAR:

PİSA-SİENA-SAN GİMİGNANO TURU 85 EUR

İtalya’nın en güzel bölgesi TOSCANA’nın en can alıcı köylerinden biri olan SIENA gezimiz esnasında sizlere o büyülü ortaçağ kasabalarında yaşıyormuş hissini uyandıran tarihin dokusu ile yüzyılların içinden günümüze bozulmadan gelmiş mimarisinde keyifli dakikalar geçirecek ve TOSCANA bölgesinin ünlü şaraplarını satın alma şansını elde edeceksiniz. Kaçırmamanız gereken bir görsel şölen. 

KONAKLANACAK OTEL

4* REGINA MONTECATINI HOTEL VB.

6.GÜN | PISA - VENEDIK :
Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. Venedik’e varışımızın ardından Venedik Şehir turumuza başlıyoruz 160 kanal ve 400 yaya köprüsü ile birbirine bağlı olan 118 ada üzerine kurulmuş olan bu büyüleyici kentte yürüyerek yapılacak olan  şehir turumuzda şehrin sembolü olan ve dünyanın en güzel oturma  odası olarak bilinen San Marco Meydanı, meydanda bulunan San Marco Katedrali, Venedik’in en eski ailelerinden olan Doges’lerin yaşadığı Ducale Sarayı, Saat Kulesi, İç çekiş Köprüsü, Çan Kulesi, Büyük Kanal üzerindeki Rialto Köprüsü görülecektir Ardından arzu  edilmesi halinde isteğe bağlı olarak yarım günlük ekstra dünyaca ünlü cam işlerinin yüzyıllardır geleneksel yöntemlerle yapıldığı Murano ve tipik bir balıkçı köyü olan elişi dantelleriyle ünlenmiş Burano adalar turu. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme Venedik’teki otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

MURANO - BURANO TURU 45 EUR

Bir su ve kanallar şehri olan Venedik’i görmenin yanında burada bulunan adalardan en önemli ikisini görmeden geçmek imkânsız. 16 yy.dan günümüze kalan dünyaca meşhur cam işçiliği ve bugün bile hala açıklanmamış özel maddelerin bileşiminden oluşan camdaki o renkleri ancak ve ancak Murano Burano adasında gerçek el emeği ürünü olarak alabilir ve cama nasıl hayat verildiğini görebilirsiniz. Burano adasına geçtiğimizde ise Avrupa’nın en güzel balıkçı koyunu ilk günkü doğallığı ile göreceksiniz. Burada köylü kadınların yapmış olduğu el işi dantellerden alma şansına sahip olacaksınız. 

KONAKLANACAK OTEL

4* SHERATON PADOVA HOTEL VB.

7.GÜN | VENEDİK - VERONA - COMO - MILANO :
Sabah Kahvaltısının ardından Dileyen misafirlerimizle ekstra Sirmione – Garda Gölü turumuzu yapıyoruz. İtalya'nın ve Avrupa'nın en büyük göllerinden Garda Gölü'nün kıyısında muhteşem doğası ve kale içi ile Sirmione Kasabasına hayran kalacaksınız. Tur sonrası Verona'ya hareket. Veron’ya ulaşıp şehri çevreleyen duvarları aştığımızda, Romeo'nun Juliet'e duyduğu aşkı anında hissedebilirsiniz. Ana meydanda tüm heybetiyle konumlanmış arenanın duvarlarını geçerek doğruca Juliet'in evine gidiyoruz. Evin avlusuna uzanan duvarlarda ziyaretçi âşıkların yaptığı grafittileri inceleyerek ilerlerken kendinizi Romeo'nun Juliet'ine serenat yaptığı ve ona kavuşmak için tırmandığı o meşhur balkonla karşı karşıya buluyorsunuz. Tur sonrası Yol üzerinde Como Gölü Turu. Kimilerine göre en romantik balayı adeslerinden biri, kimilerine göre jet sosyetenin, zenginlerin sayfiye yeri, kimilerine göre de yeşilin maviyle buluştuğu cennet bir köşe. Alp dağlarının eteklerinde yer alan Como Gölü. Tur sonrası Milano’ya hareket. Tur bitimi Milano otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme Milano’daki otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

SİRMİONE – GARDA GÖLÜ TURU 65 EUR

İtalya'nın ve Avrupa'nın en büyük göllerinden Garda Gölü'nün kıyısında muhteşem doğası ve kale içi ile Sirmione Kasabasına hayran kalacaksınız.

KONAKLANACAK OTEL

4* BARCELO MILANO HOTEL VB.

8.GÜN | MILANO - İSTANBUL - ANKARA :
Sabah kahvaltısının ardından Milano Şehir turu , Görülecek yerler arasında; DUAMO KATEDRALİ ve MÜZESİ, GALLERİA SCALA MEYDANI, ÜNLÜ SCALA OPERASI, PALAZZO REALES SPOZESCO KALESİ bulunmaktadır.Havalimanına transfer Türk Hava Yollarına ait TK 1876 sefer sayılı uçağımız ile saat 19:55’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:45’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası TK 2192 sefer sayılı uçuşumuzla saat 02:20’da Ankara’ya hareket ve Saat 03.40’da Ankara’ya varış. 

EKSTRA TURLAR

CASTEL GONDOLFO - CASTEL ROMANO OUTLET CENTER ALIŞVERİŞ 50 EUR

NAPOLİ – POMPEİ  TURU (TAM GÜN) 95 EUR

PİSA-SİENA-SAN GİMİGNANO TURU 85 EUR

MURANO-BURANO TURU 45 EUR

SİRMİONE – GARDA GÖLÜ TURU 65 EUR

PAKET EKSTRA TURLARI KAYIT ANINDA ALANLARA SÜPER İNDİRİM 340 EUR YERİNE 140 EUR İNDİRİMLE SADECE 200 EUR
( 02-12 YAŞ ÇOCUK PAKET EKSTRA TURLARINDA % 50 İNDİRİMLİDİR )

1-8 EYLÜL 2018
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
799,00 EUR
Tek Kişilik Oda
1.099,00 EUR
Odada Üçüncü Kişi
799,00 EUR
2-12 Yaş Çocuk
749,00 EUR
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Türk Hava Yolları ile  Ankara - İstanbul - Roma / Milano - İstanbul – Ankara gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 
- 7 Gece Belirtilen 4* Oteller’de vb. Konaklama
- Otellerde 7 Adet Sabah Kahvaltısı
- Milano'daki Otelimizde 1 Adet Akşam Yemeği
- Venedik'deki Otelimizde 1 Adet Akşam Yemeği
- Floransa'daki Otelimizde 2 Adet Akşam Yemeği (1 Adet Yerli veya Yabancı İçecek)
- Programda belirtilen şehir tanıtım turları
- Özel Otobüs İle programda belirtilen şehirlerarası ve havaalanı otel transferleri
- Roma, Floransa, Venedik, Milano, Konaklama vergileriniz ve şehir girişleri
- Venedik'teki Vaperotto
- Como Gölü Turu
- Havalimanı Vergisi ve Uçuş sigortası
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
  ( 80 Yaş Üstü Misafirlerimiz Sigorta Kapsamı dışı kaldığı için Sigorta Yapılamamaktadır. )


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

- Vize İşlem Ücreti ( 125 € )
- Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 15 TL )
- Tüm Şahsi Harcamalar
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Turlar

* Yeşil Pasaporta Vize Yoktur.


EKSTRA TURLAR

CASTEL GONDOLFO - CASTEL ROMANO OUTLET CENTER ALIŞVERİŞ 50 EUR

NAPOLİ – POMPEİ  TURU (TAM GÜN) 95 EUR

PİSA-SİENA-SAN GİMİGNANO TURU 85 EUR

MURANO-BURANO TURU 45 EUR

SİRMİONE – GARDA GÖLÜ TURU 65 EUR

PAKET EKSTRA TURLARI KAYIT ANINDA ALANLARA SÜPER İNDİRİM 340 EUR YERİNE 140 EUR İNDİRİMLE SADECE 200 EUR
( 02-12 YAŞ ÇOCUK PAKET EKSTRA TURLARINDA % 50 İNDİRİMLİDİR )


VİZE İŞLEMLERİ

ŞİRKET SAHİPLERİ İÇİN TURİSTİK
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ŞİRKETTE ÇALIŞANLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Sgk işe giriş belgesi
• Sgk dan onaylı işe giriş belgesi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

DEVLET MEMURLARI İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Bağlı olduğu makamdan izin belgesi
• Resmi kurum görev kimlik kartının önlü arkalı fotokopisi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ESNAF ve SANATKARLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Firma sahibinin imza beyannamesi
• Faaliyet belgesi - (Bağlı bulunduğu meslek odasından-son 3 ay tarihli) 
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi ( var ise )
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

EMEKLİLER İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi- 
• Emeklilik Cüzdan fotokopisi yada kartının fotokopisi
• Emeklilik maaşı aldığı bankadan kaşeli imzalı döküm bildirgesi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

AVUKAT, ECZACI, DOKTOR, MİMAR, MÜHENDİS İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• İmza Beyannamesi( Şirket ise Sirküleri )
• Faliyet Belgesi (Bağlı olduğu meslek odasından ve son 3 ay tarihli)
          + Avukatlar >>>> Barodan
          + Doktorlar >>>> Tabibler Odasından
          + Eczacılar >>>> Eczacılar Odasından
          + Diş Hekimleri >>>> Diş Hekimleri Odasından
          + Mimarlar ve Mühendisler >>>> Mimarlar ve Mühendisler Odasından
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret sicil fotokopileri (Şirket İse)
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)


19-26 MAYIS 2018 | 17-24 HAZİRAN 2018 | 14-21 TEMMUZ01-08 EYLÜL 2018

TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 03:30'dur.

TK 2115 | Ankara - İstanbul | 05:30 - 06:45

TK 1861 | İstanbul - Roma | 08:00 - 09:45

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: