BÜYÜK İTALYA TURU THY İLE ROMA BAŞLANGIÇ

7 GECE 8 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
YARIM PANSİYON
1.250,00 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
 • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
 • Ankara HareketliAnkara Hareketli
 • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
 • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
 • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
 • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
 • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
 • Yarım PansiyonYarım Pansiyon
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
BÜYÜK İTALYA TURU
ROMA - FLORANSA - CENOVA - MİLANO - VERONA - VENEDİK 
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA | 7 ADET SABAH KAHVALTISI ve 7 ADET AKŞAM YEMEĞİ
TÜRKÇE REHBERLİK | EKSTRA TURLAR YOK | YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - ROMA :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Türk Hava Yolları Bilet Deski  karşısında saat 07:00'da Gömü Tur Kontuarı önünde buluşma. İşlemlerden sonra Türk Hava Yolları ait TK2961 sefer sayılı uçağı ile saat 08:30’da İstanbul’a hareket. 09:35’de varışımıza takiben Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1837 tarifeli seferi ile saat 11:10’da Roma'ya hareket. Yerel saat ile 11:45’de varışımız ardından Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseum, Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri bulunmaktadır. Turumuz sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Roma'da.

2.GÜN | ROMA - NAPOLI - POMPEI TURU :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Napoli & Pompei Turu. Güney İtalya’nın başlangıcı sayılan, İtalya’nın 3. büyük ve en önemli liman kenti, kuzey ve güney arasındaki farklılığın en belirgin şekilde gözüktüğü, Napoli Şehri’nde Kraliyet Sarayı, Umberto I Galerisi, San Carlo Opera Binası, Halk Oylaması Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ikinci durağı ise tarihe zevk ve eğlence şehri olarak geçen ve bu yüzden Tanrıların lanetine uğradığı inanılan ve yine bu yüzden Vezüv Yanardağı’nın lavları altında kalan Pompei antik şehri. Bu şehri gezerken; bir gece ansızın harekete geçen yanardağın lavlarının altında kalan koca bir şehir ve bu şehirde hiçbir yere kaçamamış insanlar ile tarihten günümüze neredeyse olduğu gibi gelen antik kenti göreceksiniz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Roma'da.

3.GÜN | ROMA - FLORANSA - ORVIETO - MONTECATINI :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Floransa’ya hareket. Yol güzergahımızda Orvieto Turu. En önemli ortaçağ mirası, siyah ve beyaz mermerleri ile ünlü, şarap mahzenleri ve otantik görüntüsü ile hala 1290’lı yılların kokusu olan, dar sokaklarında gezmeye doyamayacağınız bir bölgedir Orvieto. Turumuz sonrasında Floransa’ya hareket. Floransa'ya varışımızı takiben panoramik Şehir Turu. Göreceğimiz yerler arasında; Arno Nehri, Ponte Vecchio, Uffizi Sanat galerisi, San Giovanni Battista, Signoria Sarayı, Floransa Katedrali bulunmaktadır. Ardından otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve Konaklama Montecatini'de.

4.GÜN | FLORANSA - PISA - SIENA - SAN GIMIGNANO TURU - MONTECATINI :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Pisa & Siena & San Gimignano Turu. Bu turumuzda mucizeler meydanındaki ünlü Pisa Kulesi, Pisa Katedrali ve Vaftizhanesi göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun devamında İtalya’nın en güzel  bölgelerinden Toscana bölgesinin en karakteristik şehri Siena’ya ulaşıyoruz.  TOSCANA’NIN en can alıcı şehirlerinden biri olan SİENA gezimizde Ortaçağ kasabalarında gezecek yüzyılların  içinden günümüze bozulmadan gelmiş mimari dokuda keyifli dakikalar geçirecek, TOSCANA bölgesinin meşhur şaraplarını satın alma şansını elde  edeceksiniz. Campo Meydanı, San Domenico, Duomo görülecek yerler arasındadır.  Kahverengimsi, kızılımsı tuğladan evleri, dar sokakları, parke taşları, lüks  mağazaları, sevimli kafeleri, Ortacağ'da  yapılan at yarışları Palio ile ünlü bu şehir sizleri bambaşka bir dünyaya götürecektir. Toscana’nın kalbi sayılan yüz adet kulesi ile ünlü etrafı surlarla çevrili, çok iyi korunmuş bu Ortaçağ kasabasında inanılmaz güzellikte eserlerle karşılaşacaksınız.  Unesco Dünya Miras’ları İtalya listesinde yer alan San Gimignano görüldükten sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve Konaklama Montecatini'de.

5.GÜN | MONTECATINI - CENOVA - MILANO :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Cenova Turu. Cenova panoramik şehir turunda; Cenova liman bölgesi, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali, Torre Della Lanterna gezeceğimiz yerler arasında. Ardından Milano’ya hareket. Milano’ya şehir turu. Görülecek yerler arasında; Duamo Katedrali, Galleria Scala Meydani, Ünlü Scala Operasi, Palazzo Reales Spozesco Kalesi bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Milano’da.

6.GÜN | MILANO - COMO GÖLÜ TURU - VERONA :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Ardından Como Gölü Turu. Alplerin eteklerine sıkışmış göl kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrasında Verona’ya hareket. Garda & Sirmione Turu. Dünyanın birçok ülkesinden gelen turistlerin uğramadan yapamadıkları doğal güzellikleri ile ünlü, İtalya’nın en güzel sayfiye yerlerinden birisi olan Garda Gölü’nün kıyısında bulunan Sirmione Kasabasının görülmesi sonrasında Verona’ya hareket. Verona Turu. İtalya’nın mermeri ile ve dünyanın en ünlü aşkının yaşandığı Romeo ve Jülyet’in evinin de bulunduğu eski şehri, günümüzde halen konserlerin gerçekleştiği tarihi arenayı, Senyörler Sarayı, Brave-Dante ve Erbe Meydanını, görebilme imkânı sizleri bekliyor olacak. Tur bitimi otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Verona'da. 

7.GÜN | VERONA - VENEDİK - GONDOL TURU - PADOVA :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Venedik’e hareket. Venedik Şehir turumuza başlıyoruz 160 kanal ve 400 yaya köprüsü ile birbirine bağlı olan 118 ada üzerine kurulmuş olan bu büyüleyici kentte yürüyerek yapılacak olan şehir turumuzda şehrin sembolü olan ve dünyanın en güzel oturma  odası olarak bilinen San Marco Meydanı, meydanda bulunan San Marco Katedrali, Venedik’in en eski ailelerinden olan Doges’lerin yaşadığı Ducale Sarayı, Saat Kulesi, İç çekiş Köprüsü, Çan Kulesi, Büyük Kanal üzerindeki Rialto Köprüsü görülecektir. Şehir turumuzun akabinde Venedik`in sembolü olan kanallar arasında tur ücretine dahil Gondol Turu. Turumuzun ardından Padova’daki otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve Konaklama Padova’da.  

8.GÜN | VENEDİK - İSTANBUL - ANKARA :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saatte Havalimanına transfer Bilet, bagaj ve uçuş işlemleri ardından Türk Havayolları TK1872 tarifeli seferi ile saat 14:15’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 17:40‘da varışımızı takiben saat TK2174 sefer sayılı uçuşumuzla saat 19:00’de Ankara’ya hareket ve saat 20:10’da varış. Gezimizin sonu ve vedalaşma.

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI

28 Şubat 2018  Tarihine Kadar Kesin Yapılan Kayıtlarda;

► Peşin Ödemlerde Kişi Başı 250 EUR Ön Ödeme Yapan Misafirlerimize % 10 İNDİRİM Uygulanır.

► Kredi Kartı İle Peşin Ödemlerde Kişi Başı % 10 İNDİRİM Uygulanır.

► Kredi Kartı İle Taksitli Ödemlerde İndirimsiz Fiyattan 6 TAKSİT Uygulanır.

► 250 EUR Ön Ödeme Yaparak Kayıt Yaptıran Misafirlerimiz Kalan Bakiyelerini Tur Tarihinden 30 Gün Öncesinde Kapatabilirler.

► İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.

1-8 MAYIS 2018
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
1.250,00 EUR
Tek Kişilik Oda
1.445,00 EUR
Odada Üçüncü Kişi
1.250,00 EUR
3-12 Yaş Çocuk
1.050,00 EUR
KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Türk Havayolları Tarifeli seferi ile Ekonomi sınıf uçak bileti '' Ankara-İstanbul-Roma / Venedik-İstanbul-Ankara ''
► 4* Otellerde vb. 7 Gece Konaklama, Sabah Kahvaltısı (7) - Akşam Yemeği (7)
► Tüm Otel Konaklama Vergileri
► Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları (Roma, Floransa, Cenova, Milano, Verona, Venedik )
► Napoli & Pompei Turu 
► Orvieto Turu (Teleferik Ücreti Dahil )
► Pisa & Siena & San Gimignano Turu
► Cenova Turu 
► Como Gölü Turu
► Verona & Garda & Sirmione Turu
► Venedik Gondol Turu
► Venedik Vaporetto Ücreti
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
► Havalimanı vergisi ve Uçuş sigortası
► Seyahat Güvence Paketi Poliçesi


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri 
► Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
► Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)
► Vize İşlem Ücreti (125 €)


24-31 MART 2018 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 07:00'dir.

TK 2961 | Ankara - İstanbul | 08:30 - 09:35

TK 1837 | İstanbul - Roma | 11:10 - 11:45


01-08 MAYIS 2018 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 07:00'dir.

TK 2961 | Ankara - İstanbul | 08:30 - 09:35

TK 1837 | İstanbul - Roma | 11:10 - 11:45

 • 07:00
  Ankara Esenboğa Havaalanı İç Hatlar Terminali
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: