ELEGANT UZAKDOĞU TURU THY İLE BANGKOK HAREKETLİ

11 GECE 12 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM
1.649,00 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
  • 4*-5* Otellerde Konaklama4*-5* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Oda KahvaltıOda Kahvaltı
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
'' BANGKOK  (2 ) - PHUKET (3) - SİNGAPUR (2) - HONG KONG (2)  ''
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4*- 5* OTELLERDE KONAKLAMA  VİZESİZ
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - BANGKOK :
Esenboğa Havalimanı dış hatlar terminali Türk Havayolları Kontuarı Önünde 13:00 de buluşma, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 2153 sefer sayılı uçuş ile 16:10' da İstanbul' a, aktarma sonrasında Türk Havayolları TK 64 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.40’ta Bangkok’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

2.GÜN | BANGKOK :
Yerel saat ile 09.45’de Bangkok’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüsümüz ile Bangkok şehir turu. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Bangkok Kanal Gezisi” turuna katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği ‘’Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı’’ turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
EKSTRA TURLAR ::

BANGKOK KANAL GEZİSİ TURU : 35 EURO

Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek, ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u gezeceğiz.

SEA FOOD MARKET & PATPONG GECE PAZARI : 15 EURO

Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burda günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace çanta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız.


3.GÜN | BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turuna katılabilirler. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakacaksınız.
EKSTRA TURLAR:

YÜZEN ÇARŞI & YILAN ÇİFLİĞİ TURU : 50 EURO
Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere binip nefis egzotik uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarsı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapiıan ilginç bir gösteri izleyeceğiz.


4.GÜN | BANGKOK - PHUKET :
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Phuket uçuşumuz için havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Phuket’e uçuyoruz. Phuket’e varışımıza istinaden arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler.Tur bitiminde otele transfer, oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler. Otele dönüş. Geceleme otelimizde.
EKSTRA TURLAR ::

FİL SAFARİSİ TURU : 30 EURO

Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız.

PHUKET FANTASEA TURU : 60 EURO

Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.


5.GÜN | PHUKET :
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turuna katılabilirler.  Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.
EKSTRA TURLAR:

PHİ PHİ ATASI TURU : 70 EURO
Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda.


6.GÜN | PHUKET :
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler.
EKSTRA TURLAR:

JAMES BOND ADASI TURU : 70 EURO
Gezi teknemizle ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildigi James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çekmek.


7.GÜN | PHUKET - SINGAPUR :
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına hareket. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz. Tur bitiminde Phuket havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur’a uçuyoruz. Singapur’a varışımıza istinaden şehir turu; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Şehir turu sonrası otelimize hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

GECE SAFARİSİ TURU : 60 EURO

Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçecek, gezinin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopard, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor.


8.GÜN | SİNGAPUR :
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turumuza katılabilirler. Tur sonrası havalimanına transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
EKSTRA TURLAR ::

SENTOSA ADASI TURU : 85 EURO

Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası.

UNIVERSAL STUDYOLARI TURU : 90 EUR

Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor.


9.GÜN | SİNGAPUR - HONG KONG :
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Hongkong uçusumuz için havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Hongkong’a uçuyoruz. Varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer. Oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. ardından şehir turumuz icin hareket. Bu turumuz esnasında Aberdeen, Balıkçı Köyü, Victoria Tepesi, Repulse Bay görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Yemekli Tekne” turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

YEMEKLİ TEKNE TURU : 80 EUR

Bu turumuzda rehberimiz eşliğinde otelimizden özel otobüsümüz ile hareket edip limandan teknemize biniyoruz. Müzikli ve yemekli olarak organize edeceğimiz bu gezide Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı bulabilirsiniz.


10.GÜN | HONG KONG :
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük ‘’Macau Adası turuna katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

MACAU ADASI TURU : 150 EURO
Bu turumuzda öncelikle otobüs ile feribota bineceğimiz iskeleye hareket ediyoruz. Gemi ile yapacağımız 1 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Macau Adası’na varışızla birlikte panoromik ada turu. Bu turumuzda Guia Pisti (Macau Grand Prix’sinin alanı), Tanrıça Kum Lam’ın heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau Kulesi’nden Penha Tepesi’ne geçiş, Porta Do Cerco (Çin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Macau şehir merkezi ve katedral görülecek yerler arasındadır. Sonrasında dileyen misafirlerimiz şanslarını casinoda deneyebilirler.


11.GÜN | HONG KONG - ISTANBUL :
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Okyanus Parkı” turuna katılabilirler. Tur bitiminde rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Serbest zamanınızda dünyaca ünlü Harbour City , IFC MAL alışveriş merkezlerini gezebilir , dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Rehberiniz tarafından verilen saatte buluşmanın ardından Hong Kong havalimanına geçiyoruz. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 71 sefer sayılı uçuş ile saat 23.15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.10’da varış.
EKSTRA TURLAR:

OKYANUS PARKI TURU : 75 EUR

Bu turumuzda Çin akrobasi gösterisini ve yunusların müthiş şovlarını seyredebilir, Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebilirsiniz.


12.GÜN | ISTANBUL - ANKARA :
İstanbul' a varışımızın ardından Türk Hava Yolları TK2126 sefer sayılı uçuşu ile 08:00' de Ankara' ya hareket. Yerel Saat ile 09:20' de varış ve turumuzun sonu.

28 ŞUBAT - 11 MART 2018
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
1.649,00 EUR
Tek Kişilik Oda
2.199,00 EUR
Odada Üçüncü Kişi
1.649,00 EUR
0-2 Yaş Çocuk
275,00 EUR
2-12 Yaş Çocuk
1.549,00 EUR
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Türk Havayolları ile  İstanbul – Bangkok  / Hongkong – İstanbul parkurunda ekonomik sınıf uçuşları
- Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )
- Yerel Havayolları ile  Phuket – Singapur parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )
- Yerel Havayolları ile Singapur – Hongkong parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )
- Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 9 gece konaklama
- Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler
- Otellerde welcome coctaili (Tayland)
- Otellerde bagaj taşıma işlemleri (Tayland) 
- Bangkok , Singapur  ve Hong Kong’da  panoramik şehir tanıtım turu
- Havalimanı Vergileri
- TURSAB zorlunlu mesleki sorumluluk sigortası 
- Türkçe rehberlik hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

- Yurtdışı çıkış harcı bedeli
- Seyahat sigortası (15 Euro)
- Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

PAKET EKSTRA TURLARININ TAMAMINI ALANLARA SÜPER İNDİRİM 715 EUR YERİNE 55 EUR İNDİRİMLE SADECE 660 EUR


28.11-09.12.2017 | 30.12-10.01.2018 | 29.01-09.02.2018 | 21.02-04.03.2018 | 28.02-11.03.2018

TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 14:00'dir.

TK 2153 | Ankara - İstanbul | 16:10 - 17:30

TK 64     | İstanbul - Bangkok | 20:40 - 09:45

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: