İSKANDİNAVYA FİYORDLAR TURU THY İLE KOPENHAG BAŞLANGIÇ

10 GECE 11 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM!
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • Oda KahvaltıOda Kahvaltı
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
'' DANİMARKA - İSVEÇ - NORVEÇ - FİNLANDİYA ''
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA • EKSTRA TURLAR DAHİL • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
2 GECE LÜKS GEMİLERDE KONAKLAMA | 3 AKŞAM YEMEĞİ FİYATA DAHİL

KOPENHAG | MALMÖ | KUZEY ZEALAND | GEMİ | OSLO | LEARDAL | FLAAM | BERGEN |
GEILO | OSLO | STOCKHOLM | GEMİ | HELSİNKİ
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - KOPENHAG :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde saat 02:30 da GÖMÜ TUR HAVALİMANI OFİSİ önünde buluşma. Gerekli bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının TK 2105 Sefer Sayılı uçuşu ile 04:00 da İstanbul’a hareket. Saat 05:10’de İstanbul’a varış. Daha Sonra 07:30’de TK 1783 ile Kopenhag’a hareket. Saat 09:40 de Kopenhag’a varış. Varışımızı takiben Kopenhag   şehir turu. Kuzey ülkelerinin en güzellerinden biri olan Danimarka’nın başkenti, sıcak ve samimi anlamına gelen ‘’Hyggelig“ lakaplı Kopenhag, daima renkli ve canlıdır. Kent mükemmel toplu taşımacılık ağı, düzenli ve temiz caddeleri ve yemyeşil parklarıyla seçkin bir atmosfere sahiptir. Yapılacak olan panoramik şehir gezisinde, Kraliçenin ikamet ettiği Amalienborg Sarayı, Hans Christian Andersen ‘den esinlenerek yapılan Küçük Deniz Kızı heykelinin bulunduğu Langelinie rıhtımı, pub ve barlarıyla ünlü Pitoresk Nyhavn Limanı, Kraliyet Tiyatrosu ve Danimarka Parlamentosu görülecek yerler arasındadır. Otobüsle yapacağımız şehir turumuzun sonrasında otelimize transfer , yerleşme ve geceleme  otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* FIRST VESTERBRO HOTEL VB.

2.GÜN | KOPENHAG - MALMÖ - KOPENHAG :
Sabah kahvaltısının ardından bizi bekleyen otobüsümüzle Malmö ye hareket ediyoruz. 2000 yılında açılan ve Danimarka ile İsveç i birbirine bağlayan 16 km’lik ORESUND  köprüsünden geçerek Malmö’ye( İsveç ) hareket ediyoruz. İsveç’in 3. büyük şehri olan Malmö’de Gotik kilise , belediye sarayı ve şehrin sembolü haline gelmiş olan ünlü mimar CALATRAVA’nın  DNA sarmalı şeklindeki gökdeleni görülecek yerler arasındadır. Akşam saatlerinde Kopenhag’a dönüş. Dileyenler, içinde 38 tane restoran barındıran 153 yıllık Tivoli eğlence parkını ziyaret edebilirler .  Tur bitimi otelimize yerleşip, kısa bir dinlenme molası verdikten sonra şehir merkezini yürüyerek keşfe çıkıyoruz. Tivoli bahçeleri ve belediye sarayı meydanından geçip; trafiğe kapalı sokaklardan, barları ve restoranları geziyoruz, Geceleme Otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* FIRST VESTERBRO HOTEL VB.

3.GÜN | KOPENHAG - KUZEY ZEALAND - OSLO :
Sabah kahvaltısının ardından, özel otobüsümüzle Danimarka’nın rivierası sayılan Kuzey Zealand turumuza çıkıyoruz. Öncelikle Danimarka kraliyet ailesinin İKİ yazlık sarayından birisi olan FREDENSBORGU görüyoruz. Ardından adı Hamlet ile birlikte anılan UNESCOnun dünya mirası listesindeki KRONBORG Kalesinin bulundduğu HELSINGOR’a varıyoruz. Şehirde yemek ve alışveriş için serbest saatler . Öğleden sonra Limana transfer. Oslo’ya gitmek üzere gemimize yerleşiyoruz . Gemide bölgenin deniz ürünlerinin de sunulduğu açık büfe şeklinde ki akşam yemeğimizi alıyoruz . Geceleme gemide.

KONAKLANACAK OTEL

GECELEME GEMİDE YAPILACAKTIR.

4.GÜN | OSLO - LEARDAL :

KONAKLANACAK OTEL

4* LINDSTROM HOTEL VB.

5.GÜN | LEARDAL - FLAAM - BERGEN :
Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Leardal’dan hareket edip, 24.5km.lik Leardal tünelinden geçerek,Flaam’a varıyoruz. Deniz seviyesinden 865 metre yüksekliğe çıkan,20km.uzunluğundaki Flaam - Myrdal hattında; Flaambanen manzara treniyle inanılmaz bir yolculuk yapacağız.Flam’a geri döndükten sonra dünyanın en uzun Fiyordu olan Sognefjord’da Flam – Gudvangen arası 2 saatlik bir gemi yolculuğu yapıyoruz.Turumuzun sonrasında tekrar otobüsümüze binip Voss üzerinden nefis manzara eşliğinde BERGEN’E ulaşıyoruz. Geceleme Otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* RICA OERNEN HOTEL VB.

6.GÜN | BERGEN :
Sabah kahvaltısının ardından dağlar ve denizlerle çevrili fiyordların merkezi Bergen’de yapılacak şehir gezisinde; ünlü balık ve çiçek pazarı. Bergen’in eski Bryggen limanı ve Unesco tarafından koruma altına alınmış ahşap eski Bergen evlerinin bulunduğu GAMLA BERGEN  sokakları gezilecek yerler arasındadır. Öğleden sonra dilerseniz Bergen Akvaryumu’nu ve ünlü Norveç kompozitörü Edvard Grieg’in evini ziyaret edebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* RICA OERNEN HOTEL VB.

7.GÜN | BERGEN - OSLO :
Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Oslo’ya hareket. Hardanger Fyordu‘nun muhteşem mazarası eşliğinde,eskiden arabalı vapurla geçilen Bruravik Brimnes arasını, 2014te açılmış olan asma köprüden geçerek katedeceğiz. Maabodal vadisinin fyorda kavuştuğu noktadan, Avrupanın en büyük aşinım düzlüğü olan Hardanger yaylasına tırmanmaya başlayacağız. Yayalaya varışa yakın bir yerde, 182m. den dökülen Voringsfoss şelalesinde mekanın keyfini çıkaracağızz. Geilo‘dan sonra Halling vadisinden devam eden yolculuğumuz esnasında Tyri Fyordu – aslında göldür - boyunca Oslo‘ya doğru gidiyouz. Oslo‘ya varış ve geceleme otelinizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* CLARION ROYAL CHRISTIANIA HOTEL VB.

8.GÜN | OSLO :
Sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Oslo şehir turumuza başlıyoruz.Yapılacak olan panoramik şehir turunda Norveç Parlamentosu. Kraliyet Sarayı, görülecek yerler arasındadır. 1952 kış olimpiyatlarının yapıldığı ünlü atlama merkezi Holmenkollen ve içinde insanın doğumdan ölümüne dek tüm hayat evrelerinin heykellerle anlatıldığı Vigeland Parkı’nı ziyaret ediyoruz.Turumuz Nobel Barış Ödülünün verildiği Belediye Sarayı’ndan sonra modern şehrin merkezi liman bölgesi Aker Brygge’de son buluyor.Öğleden sonra alışveriş, çevre gezileri,Munch Müzesi, Kontiki Müzesi yada Kuzey Kutbu- Fram Müzesini ziyaret için serbest zaman. Dilerseniz Norveç’e özgü ünlü elişi kazakları da satın alabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* CLARION ROYAL CHRISTIANIA HOTEL VB.

9.GÜN | OSLO - STOCKHOLM :
Sabah kahvaltısının ardından Oslo’dan ayrılıyoruz.Norveç-İsveç sınırında kısa bir mola verdikten sonra İsveç’in pastoral manzaraları eşliğinde Stockholm’e doğru yol alıyoruz.Stockholm‘e varışın ardından; kısmen adacıklar üzerine kurulu, geleneksel ve modern mimarinin birarada bulunduğu, “ su üzerindeki güzel “ olarak bilinen Isveç’in başkentinde; Nobel ödüllerinin dağıtım şöleninin yapıldığı Belediye Sarayı,Sergil Meydanı, opera gezilecek yerler arasında. Otobüsle yapacağımız panaromik turdan sonra otelimize yerleşip, eski şehrin üzerinde bulunduğu Gamla Stan Adası’nı keşfe çıkacağız. Geceleme otelinizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* CLARION STOCKHOLM HOTEL VB.

10.GÜN | STOCKHOLM - DROTTNINGHOLM - HELSINKI :
Sabah kahvaltısının ardından, Maalaren Gölünde yer alan ”Drottningholm” Sarayına gideceğiz. İlk olarak kral 3.Johan tarafından karısı Katerina için inşaa ettirilmiş olan yapı; defalarca yeniden yapılmıştır. Günümüzde Kraliyet ailesinin konutu olarak işlev giren yapı; kısmen ziyaret de edilebilmektedir. Bu gezi esnasında bir doğa harikası olan minik adacıklar arasında yolculuk yapılacaktır. Öğleden sonra Limana transfer  . Lüks Viking Hattı Gemisi ile akşam üzeri Helsinkiye hareket. Saat 16:45 civarında, en üst güverteye çıkıp, Stockholm Körfezinin 30,000 civarında ada veya adacıktan oluşan eşsiz manzarsını görmenizi öneririz. Gece yarısı Aaland Adalarına uğrayacak olan gemimiz; sabaha doğru Helsinki Körfezine girip; yine yüzlerce adacık arasından geçip limana varacak. Bu sırada 18. Yüzyılda İsveçliler tarafından kurulmuş olan;“Suomenlinna” adlı savunma hattının bulunduğu adalar topluluğunu da - hemen limanın girişinde - surların var oluşuyla çıkarsayabilirsiniz.Akşam yemeği ,geceleme Gemide.

KONAKLANACAK OTEL

GECELEME GEMİDE YAPILACAKTIR.

11.GÜN | HELSINKI - ISTANBUL - ANKARA :
Gemideki sabah kahvaltısının ardından,limanda bizi bekleyen otobüsümüz ile  Helsinki  şehir turumuza başlıyoruz. 3  saat sürecek şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında Helsinki Katedrali , Rus Ortodoks Kilisesi , Finlandiya Parlamento Binası , Balık Pazarı Jean Sibelius Anıtı  ve Kaya Kilisesi var.   Turumuzun ardından özel otobüsümüzle havalimanına transfer. TK 1764 ile saat 19.15’de İstanbul’a hareket. Saat 22.40’de İstanbul’a varış. Saat 23.50 İstanbul’dan TK 2190 ile İzmir’e hareket ve 00:55 Ankara’ya varış.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Ankara-İstanbul - Kopenhag / Helsinki-İstanbul-Ankara uçuşları,
- Lüks Araçlarla Şehirlerarası Ulaşım
- 10 Gece Belirtilen 4* Oteller’de vb. Konaklama
- Tüm Otellerde ve Gemide alınacak olan Sabah Kahvaltıları
- Programda belirtilen Kopenhag , Oslo , Leardal ,Flam,  Bergen , Stockholm,Helsinki şehir tanıtım turları
- Lüks DFDS SEAWAYS Gemisinde 1 Gece Kopenhag - Oslo arası Konaklama
- Lüks  Viking Line gemisinde 1 gece Stockholm – Helsinki – Stocholm arası konaklama
- Leardel’de   Lindstrom Hotel’ de. 1 adet akşam yemeği
- Kopenhag-Oslo arası gemide alınacak açık büfe  akşam yemeği ve 1 adet içecek
- Stockholm – Helsinki arası gemide alınacak 1 adet akşam yemeği ve tüm içecekler
- Programda belirtilen tüm turlar
- Alan - Otel - Alan Transferleri
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
  ( 80 Yaş Üstü Misafirlerimiz Sigorta Kapsamı dışı kaldığı için Sigorta Yapılamamaktadır. )


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

- Vize İşlem Ücreti ( 125 € )
- Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 15 TL )
- Tüm Şahsi Harcamalar
- Otellerde minibar,telefon vb. ekstra harcamalar.

- Yeşil Pasaporta Vize Yoktur


VİZE İŞLEMLERİ

ŞİRKET SAHİPLERİ İÇİN TURİSTİK
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ŞİRKETTE ÇALIŞANLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Sgk işe giriş belgesi
• Sgk dan onaylı işe giriş belgesi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

DEVLET MEMURLARI İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Bağlı olduğu makamdan izin belgesi
• Resmi kurum görev kimlik kartının önlü arkalı fotokopisi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ESNAF ve SANATKARLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Firma sahibinin imza beyannamesi
• Faaliyet belgesi - (Bağlı bulunduğu meslek odasından-son 3 ay tarihli) 
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi ( var ise )
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

EMEKLİLER İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi- 
• Emeklilik Cüzdan fotokopisi yada kartının fotokopisi
• Emeklilik maaşı aldığı bankadan kaşeli imzalı döküm bildirgesi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

AVUKAT, ECZACI, DOKTOR, MİMAR, MÜHENDİS İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• İmza Beyannamesi( Şirket ise Sirküleri )
• Faliyet Belgesi (Bağlı olduğu meslek odasından ve son 3 ay tarihli)
          + Avukatlar >>>> Barodan
          + Doktorlar >>>> Tabibler Odasından
          + Eczacılar >>>> Eczacılar Odasından
          + Diş Hekimleri >>>> Diş Hekimleri Odasından
          + Mimarlar ve Mühendisler >>>> Mimarlar ve Mühendisler Odasından
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret sicil fotokopileri (Şirket İse)
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)


13-23 HAZİRAN 2018 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

**Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 02:30'dur..

TK 2105 | Ankara - İstanbul | 04:00 - 05:10

TK 1783 | İstanbul - Kopenhag | 07:30 - 09:40
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: