İSPANYA ENDÜLÜS TURU PEGASUS HAYAYOLLARI İLE

7 GECE 8 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM !
895,00 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
ODABAŞI 100,00 EUR İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • PEGASUS İle UlaşımPEGASUS İle Ulaşım
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
‘’ MADRID - TOLEDO - CORDOBA - SEVİLLA - GRANADA - ALICANTE - VALENCIA - BARCELONA ‘’
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA • EKSTRA TURLAR DAHİL • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
TOLEDO TURU | CORDOBA CAMİİ TURU | EL HAMBRA TURU
GIRONA FIGUERAS & SALVADOR DALI & LA ROCA ALIŞVERİŞ TURU
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - MADRİD :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Pegasus Havayolları Bilet Deski  karşısında saat 04:15'de önünde buluşma. İşlemlerden sonra Pegasus’a ait PC 2685 sayılı uçağı ile saat 06:25’de İstanbul’a hareket. Saat 07:30’da İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 09:55’de PC 1099 sefer sayılı uçağımızla Madrid’e hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası saat 12:20’de Madrid’e varış. Varışımızı takiben panoramik Madrid Şehir şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı , boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

KONAKLANACAK OTEL

4* PRAGA HOTEL VB.

2.GÜN | MADRID - TOLEDO - MADRID :
Sabah kahvaltımızın ardından Toledo turu. Madrid’e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1987’den beri UNESCO’nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo’da görülecek yerler arasında; İspanya’nın en büyük 3 katedralinden biri Toledo Katedrali, 11. Yy’dan kalma Sinagog, San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo’da turumuzun ardından Madrid’e geri dönüş ve geceleme  otelimizde. 

KONAKLANACAK OTEL

4* PRAGA HOTEL VB.

3.GÜN | MADRID - CORDOBA - SEVILLA :
Sabah kahvaltımızın ardından Cordoba’ya Hareket. Cordoba'ya varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİ'nde yer alan Endülüs’lerden kalan orijinal hali ile 1013 sütunlu ve otuz iki bin kişilik Endülüs’ün en büyük camisi Mezquita (Cordoba Camii) ile 14. yy’da Endülüs Emevilerinin yaşadığı, medeniyet, huzur ve hoşgörünün ispatı olan, ancak Kraliçe İsabel’in İspanya’yı yeniden fethinin ardından yaşadıkları topraklardan çıkartılan Yahudilerin mahallesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Sevilla’ya hareket ve geceleme Sevilla’daki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SEVILLA CONGRESOS HOTEL VB.

4.GÜN | SEVILLA - GRANADA :
Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla şehir turumuza başlıyoruz. Ortaçağ manastırları ve kiliseleri ile ünlü kentin sembolü olan Altın Kule, İspanya'nın en eski 2. arenası, Guadalquivir Nehri, 1992 Expo Fuar Merkezi, Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Alkazar Bahçeleri, Çan kulesi, Yahudi mahallesi, büyük Kaşif Kristof Kolomb’un mezarının bulunduğu Sevilla Kathedrali ile Krallık Sarayı Alcazar görülecek yerler arasındayılabilir. Ardından Granada’ya hareket. Yürüyerek yapacağımız şehir turumuzun ardından ünlü El Hambra Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. 2 saat süren saray gezisinde Endülüs Emevi Devletinin yönetim ve ikamet binaları, kışlalar, surlar, selamlık ve harem bölümleri, yazlık saray, gül bahçeleri ve havuzlar görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşme. Geceleme Granada’ki otelimizde.   
FLAMENCO SHOW & SACRAMONTE 35 € ::

Akşam arzu eden misafirlerimizle Flamenco Show'a gidiyoruz.(Ekstra) Dünya kültür mirası listesinde olan eski Çingene mahallesi Sacramonte'de doğal mağaralarda  Flamenko showunu izliyoruz (Bir İçecek Dahil) ve show sonrası yine dünya kültur mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz. Otelimize dönüş.

KONAKLANACAK OTEL

4* CARMEN GRANADA HOTEL VB.

5.GÜN | GRANADA - ALICANTE - VALENCIA :
Sabah kahvaltımızın ardından Alicanteye doğru yola çıkıyoruz.  Alicante’ye varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında Santa Barbara Kalesi, Barok tarzdaki Belediye Binası, Santa Maria Kilisesini göreceksiniz. Tur bitimi  Valencia’ya doğru yola çıkacağız.  Valenciaya varışımızı takiben Valencia Şehir turumuza başlıyoruz.  Şehrin en önemli meydanı içinde Belediye Binası, klasik filmlerin gösterildiği La Filmoteca ve pek çok barın ve restorantın olduğu Plaça de l'Ajuntament 'dir. Bunun dışında Plaça de la Reina ve Plaça de la Verge şehrin önemli meydanlarındandır. Şehirde özellikle Turia bahçeleri önemli bir yere sahip bir alandır. Bu Parkın içinde çocuk oyun alanları, bir çeşme ve spor kompleksleri bulunmaktadır. Valencia Şehir turumuzun ardından Otelimize transfer geceleme Valencia’daki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SORALLA PALACE HOTEL VB.

6.GÜN | VALENCIA - BARCELONA :
Sabah kahvaltımızın ardından Barcelona’ya hareket. Barcelona’ya varışımıza takiben panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Sagra De Familia Kilisesi ve Plaza De Espanya bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

KONAKLANACAK OTEL

4* EURO STARS BARBERA PARC HOTEL VB.

7.GÜN | BARCELONA '' GİRONA - FİGUERAS - SALVADOR DALİ - LA ROCA ALIŞVERİŞ TURU '' :
Sabah kahvaltımızın ardından Girona-Figueras-Salvador Dali-La Roca Alışveriş turu. Ülkemizde Deli DALİ olarak tanınan Dünya’nın sayılı sürrealist ressamlarından biri olan SALVADOR DALİ’nin Figueras şehrindeki en fazla ve en seçkin eserlerinin sergilendiği DALİ Tiyatro Müzesinin bulunduğu Figueras kasabasını gördükten sonra Orta çağdan kalma Gerona şehir turu. Katalunya otonom bölgesinin 2. Büyük şehri olan Girona’da ünlü Mimar EİFFEL’in inşa ettiği demir köprü’yü görüyoruz. Catalan Musevi Cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi Cemaatinin yaşamından kesitler sunuyor. Tur sonrası La Roca Alışveriş turu. Mango, Zara, Berska gibi ülkemizde de moda trendini belirleyen markaların ana vatanı Barcelona’daki Outlet kasabasına yolculuğumuzun ardından varıyoruz. 100’ün üzerinde prestijli markanın bulunduğu Outlet kasabasında yaklaşık % 70 oranında indirimler oluyor. Starbucks’da bir kahvede içebilirsiniz. Versace, CK, Hugo Boss, Diesel, Replay, Burberry, Nautica, Tommy Hilfiger ve Ray-Ban gibi markaları bulabilirsiniz. Barcelona’ya dönüş ve geceleme Otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* EURO STARS BARBERA PARC HOTEL VB.

8.GÜN | BARCELONA - İSTANBUL - ANKARA :
Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman. 09:00’da havalimanına transfer Pegasus’a ait PC 1092 sefer sayılı uçağımız ile saat 12:35’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 18:25’de varışımıza takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası PC 2682 sefer sayılı uçuşumuzla saat 20:50’de Ankara’ya hareket ve saat 21:55'de varış. Gezimizin sonu ve vedalaşma.

21-28 OCAK 2018
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
945,00 EUR
Tek Kişilik Oda
1.145,00 EUR
İki Kişilik Odada Üçüncü Kişi
945,00 EUR
3-12 Yaş Çocuk
895,00 EUR
29 EYLÜL 2017 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda ODABAŞI 100,00 EUR İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi İle Ankara-İstanbul-Madrid/Barcelona-İstanbul-Ankara Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
- Lüks Araç İle Programda Belirtilen Şehirlerarası ve Havaalanı Otel Transferleri
- 7 Gece Belirtilen 4* Oteller’de vb. Konaklama
- Otellerde 7 Adet Sabah Kahvaltısı
- Programda Belirtilen Barcelona, Valencia, Alicante, Granada, Sevilla, Cordoba, Madrid, Panoramik Şehir Tanıtım Turları 
- Girona - Figueras Turu
- Salvador Dali ve L Roca Alışveriş Turu
- El Hamra Turu (Elhamra Sarayı Giriş Ücreti Dahil)
- Cordoba Camii Turu 
- Toledo Turu
- Tüm Otel Konaklama Vergileri
- Havalimanı Vergisi ve Uçuş sigortası
- Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

- Vize Ücreti ( 130 € )
- Yurtdışı Çıkış Harcı ( 15 TL )
- Sacra Mento & Flemanko Show ( 35€ )
- Tüm Şahsi Harcamalar
- Akşam Yemekleri ve Öğle Yemekleri
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yeşil Pasaporta Vize yoktur.


21-28 OCAK 2018 | PEGASUS HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 04:15'dir.

PC 2685 | Ankara - İstanbul | 06:25 - 07:30

PC 1099 | İstanbul - Madrid | 09:55 - 12:20

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: