KIBRIS TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE

3 GECE 4 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM !
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
  • 5* Otellerde Konaklama5* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • PEGASUS İle UlaşımPEGASUS İle Ulaşım
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Yarım PansiyonYarım Pansiyon
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
5* GRAND PASHA HOTELDE KONAKLAMA • SABAH KAHVALTISI (3) - AKŞAM YEMEĞİ (3)
LEFKOŞA & MAĞUSA TURU | BEŞPARMAK & GİRNE TURU
1.GÜN | ANKARA - LEFKOŞA :

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları Bilet Deski  karşısında saat 09:00'da Gömü Tur Kontuarı önünde buluşma. İşlemlerden sonra Pegasus Hava Yollarına ait PC 1881 sefer sayılı uçağı ile saat 10:50’de Lefkoşa’ya hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası Saat 11:00’de Lefkoşa’ya varış. Girne’deki Otelimize transfer ve yerleşme, daha sonra gün boyu serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

KONAKLANACAK OTEL

GRAND PASHA HOTEL VB.

2.GÜN | LEFKOŞA & MAĞUSA TURU :
Sabah kahvaltısının ardından tüm gün sürecek olan Lefkoşa & Mağusa Turumuz için otelden ayrılıyoruz. Bu turumuzda; Makaryos’un Sarayı (Panaromik), Boğaz Şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşit Hat Sınır Gezisi, Lefkoşa Surları, Cumhurbaşkanlığı, Girne Kapısı, Mağusa Surları, Alışveriş için serbest zaman, Kapalı Maraş Sınır Gezisi, Surlar içinde serbest zaman, vatan şairi Namık Kemal zindanı, Venedik sarayı kalıntıları, St. Nicolas Katedrali (Lala Mustafa Paşa Camii) Kral Mezarları (panaromik) St. Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrasında otele dönüş, akşam yemeği ve geceleme otelde.

KONAKLANACAK OTEL

GRAND PASHA HOTEL VB.

3.GÜN | BEŞPARMAK & GİRNE TURU :

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün sürecek olan Beşparmak & Girne Turumuz için otelden ayrılıyoruz. Bu turumuzda; Beylerbeyi Köyü, Bellapais Manastırı, St Hilaryon Kalesi ve Girne kıyı şeridi manzarası, Girne yat limanı ve serbest zaman, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Açık Hava Müzesi, Barış ve Özgürlük Anıtı, Yavuz Çıkartma Plajı ve Özgürlük Anıtı, Mavi Köşkü (Kaçakcı’nın Köşkü) göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrasında otele dönüş, akşam yemeği ve geceleme otelde.

KONAKLANACAK OTEL

GRAND PASHA HOTEL VB.

4.GÜN | LEFKOŞA - ANKARA :
Sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Daha sonra havaalanına transfer, işlemlerden sonra Pegasus Hava Yollarına ait PC 1882 sefer sayılı uçağı ile saat 15:30’da Ankara’ya hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası Saat 17:40’de Ankara’ya varış.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi İle Ekonomi Sınıf Uçak Bileti ‘’ Ankara-Lefkoşa | Lefkoşa-Ankara ‘’
► Programda Belirtilen Şehirlerarası ve Havaalanı Otel Transferleri
► 3 Gece 5* Grand Pasha Hotel & Casino’da Konaklama
► Otelde; 3 Adet Sabah Kahvaltısı ve 3 Adet Akşam Yemeği
► Tam Gün Lefkoşa & Mağusa Turu
► Tam Gün Beşparmak & Girne Turu
► Seyahat Sigorta Paketi
► Yerel Rehberlik Hizmetleri
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


19-22 ŞUBAT 2018 | PEGASUS HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Buluşma Saati 09:00'dır.

PC 1881 | Ankara - Lefkoşa | 10:50 - 11:00

PC 1882 | Lefkoşa - Ankara | 15:30 - 17:40

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: