PARIS BENELUX TURU THY İLE PARİS BAŞLANGIÇ

7 GECE 8 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM!
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • Oda KahvaltıOda Kahvaltı
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
'' PARIS (3) - LUXEMBURG (1) - KOLN - AMSTERDAM (2) - BRUKSEL (1)   ''
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL (SAW) - PARİS :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç hatlar Terminalinde GÖMÜ TUR Havalimanı Ofisi önünde 03:00’de Buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 2961 Numaralı Uçuşu ile saat 05.30’de İstanbul’a Sabiha Gökçen Havalimanına hareket saat 06.35’da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na varışımızın ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1819 No’lu Tarifeli seferi ile saat 08.35 de Paris’e hareket ve yerel saat ile 10.25 de Paris'e varış. Varışımızı takiben ardından Panoramik Paris şehir turumuz; Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Champs Elysees, Chaillot Sarayı, Eıffel Kulesi, Askeri Akademi, Nopolyon un Mozelesi, Millet Meclisi Binası, Orsay Müzesi, Louvre Müzesi, Büyük Ve Küçük Saraylar, Alexandre 3 Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir Turumuzun ardından Otelimize Transfer Geceleme otelimizde. 

ÖNEMLİ NOT : Tur tarihlerine göre buluşma saatleri farklılık göstermektedir. Buluşma ve kalkış saatlerine Biniş Noktalarından bakabilirsiniz.

KONAKLANACAK OTEL

4* MERCURE PORTE DE VERSAILLES HOTEL VB

2.GÜN | PARİS :
Sabah Kahvaltımızın ardından Dileyenler ile Ekstra Seine Nehri (Paris’i yakından keşfedeceğimiz harika bir tekne gezisi), Paris ‘in en eski mahallelerinden biri olan Montmartre (Ressamlar Tepesi) ve şehre kuşbakışı hâkim olan Sacre Coeure (Adaklar Klisesi) Turu.Bu turumuzda usta ressamların yaptıkları resimleri görme fırsatımız olacak... Dilediğinizce alışveriş yapabilir Paris sokaklarında özgürce dolaşabilirsiniz.  Öğleden sonra dileyenler ile Ekstra   yarım gün sürecek olan Notre Dame – Eiffel Turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo’nun dünyaca ünlü Notre Dame’ın Kamburu eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali ni geziyoruz. Bu gezimizden sonra Eiffel Kulesi’nin 2.katına çıkarak Paris in muhteşem manzarasını kuşbakışı olarak izleme imkanı bulurken keyifle kahvelerimizi yudumluyoruz. Geceleme Otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

SEINE NEHRİ & MONTMARTRE & SACRE COEUR TURU 55 EUR
Ulaşım + Rehberlik + Teleferik Çıkış Ücreti + Tekne Ücreti 

NOTRE DAME KİLİSESİ & EIFFEL KULESİ TURU 60 EUR
Ulaşım + Giriş ücretleri + Rehberlik

KONAKLANACAK OTEL

4* MERCURE PORTE DE VERSAILLES HOTEL VB

3.GÜN | PARİS :
Sabah Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  Ekstra tam gün sürecek olan Euro Disney (Disneyland) turumuza katılabilirler.Bu turumuzda özel otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Therme Parc ta Walt Disney in  ünlü  kahramanları sizleri bekliyor.Pamuk Prenses, Pinokyo , Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek , muhteşem fil Jumbo nun kanatlarında havalanmak ve Karayipli Korsanların hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi Space Mountain ile uzayın sonsuz derinliklerinde seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat…Turumuz sonrası akşam saatlerinde Paris e geri dönüş yolculuğumuz .
Diğer bir seçenek olarak dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Versailles Sarayı-Bahçeleri ve Louvre Müzesi Turu.  Bu turumuzda; Kral ve Kraliçe dairelerini, sayısız kraliyet portrelerini, dünyaca ünlü aynalı salonu, profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezdikten verilecek olan serbest zamanda sarayın muhteşem bahçelerinin tadını çıkarıyoruz.
Akşam dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Paris by Night + Lido Show Turu.Bu turumuzda Aşıklar Şehri Paris’i muhteşem gece manzaraları eşliğinde ışıl ışıl yaşadıktan sonra Paris gecelerinin ve Avrupa sosyetesinin vazgeçilmezi, dünyaca ünlü kabare Lido’da yarım şişe şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show u izleme imkanı. Geceleme Otelimizde. 
EKSTRA TURLAR:

EURO DISNEY TURU 85 EUR (YETİŞKİN) 65 EUR (ÇOCUK)
Lüks otobüslerle ulaşım + Disneyland giriş biletiniz.
İçerideki eğlenceye ve tüm aktivitelere para ödemiyorsunuz!

VERSAILLES SARAYI & LOUVRE MÜZESİ TURU 75 EUR
Seçmeli tur oldugundan kişi sayısına göre düzenlenir.
Ulaşım + Rehberlik + Giriş Ücretleri.

PARIS BY NIGHT LIDO SHOW TURU 120 EUR
Avrupa nın en meşhur gece kulübü , Avrupa sosyetesinin gözdesi.
Ulaşım + Lido Giriş Bileti + 2 şer kadeh Şampanya

KONAKLANACAK OTEL

4* MERCURE PORTE DE VERSAILLES HOTEL VB

4.GÜN | PARİS - LUXEMBURG :
Sabah Kahvaltımızın ardından Luxemburg’a hareket varışımızı takiben Luxemburg Şehir Turumuza başlıyoruz Göreceğimiz yerler arasında: Place de Constitution, Notre Dame Katedrali, Eski Şehir Meydanı, Ponte Adolphe Köprüsü, Kirschberg Platosu ve Düklük Sarayı bulunmaktadır. Geceleme Luxemburg’daki otelimizde.  

KONAKLANACAK OTEL

4* HİLTON DOUBLE TREE HOTEL VB.

5.GÜN | LUXEMBURG - KOLN - AMSTERDAM :
Sabah Kahvaltımızın ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varışımızı takiben Köln şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında. Dünyaca ünlü Gotik Katedral DUOMO ve Rhein Nehri panoramik Köln turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz Amsterdam’a varışımızı takiben Amsterdam Şehir Turumuz’a başlıyoruz. Görülecek yerler arasında Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı Ve Kilisesi, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı Tarihi Merkez İstasyon bulunmaktadır. Turumuzun sonrası otelimize transfer Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* BEST WESTERN BLUE TOWER HOTEL VB.

6.GÜN | AMSTERDAM :
Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanı takiben dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Marken – Volendam Gezisi. Bu Turumuzda Amsterdam’ın en güzel sahil kesimlerinden, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın kendine özgü, küçük, rengarenk evlerini ve tarihi limanını geziyoruz. Ardından Marken Adası’nda peynir fabrikasını görebilirsiniz.   Öğleden Sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra Grand Holland turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda barış ve adaletin LAHEY`e ilave olarak Roterdam, Scheveningen ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Bu geziyi kaçırmamanızı öneririz. Geceleme Otelimizde.
EKSTRA TURLAR:

MARKEN & VOLENDAM TURU - 55 EUR 
Ulaşım + Rehberlik + Giriş Ücretleri

GRAND HOLLAND TURU - 85 EUR
Ulaşım + Rehberlik 

KONAKLANACAK OTEL

4* BEST WESTERN BLUE TOWER HOTEL VB.

7.GÜN | AMSTERDAM - BRUKSEL :
Sabah Kahvaltımızın ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Brüksel’e varışımızı takiben Brüksel Şehir turumuza başlıyoruz Atominium, Heysel Stadyumu Ve Platosu, Çin Ve Japon Evleri, C.E.E Avrupa Topluluğu, Parlamento Binası, St. Michel Katedrali, Grand Palace Ve Tarihi Borsa Binası,Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer öğleden sonra alışveriş ve çevre gezileri için serbest saatler. Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* THON HOTEL EU BRUSSELS VB.

8.GÜN | BRUKSEL - İSTANBUL - ANKARA :
Sabah Kahvaltımızın ardından dileyenler ile Ekstra Brugge Turu Brüksel’e 100 km uzaklıkta açık hava müzesi harika bir orta çağ kenti. Bu muhteşem kenti mutlaka görmelisiniz. Turumuzun ardından Brüksel havalimanına transfer Saat 19:25’de Türk Hava Yollarına Ait TK 1940 Numaralı seferi ile İstanbul’a hareket. Saat 23.50 de İstanbul’a varış saat 02.20 de Türk Hava Yollarına Ait TK 2192 Numaralı seferi ile Ankara’ya hareket. Saat 03.40’da Ankara’ya varış ve Turumuzun Sonu.
EKSTRA TURLAR:

BRUGGE TURU 55 EUR
Ulaşım + Rehberlik


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Türk Hava Yolları ile  Ankara - İstanbul - Paris / Brüksel - İstanbul – Ankara gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 
- 7 Gece Belirtilen 4* Oteller’de vb. Konaklama
- Otellerde 7 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
- Ayrıntılı  Paris, Luxemburg, Köln, Amsterdam, Brüksel şehir tanıtım turları
- Lüks Araç İle programda belirtilen şehirlerarası ve havaalanı otel transferleri
- Havalimanı Vergisi ve Uçuş sigortası
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
  ( 80 Yaş Üstü Misafirlerimiz Sigorta Kapsamı dışı kaldığı için Sigorta Yapılamamaktadır. )


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

- Vize İşlem Ücreti (125 €)
- Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL) (Turdan önce Bankaya yatırılacaktır)
- Tüm Şahsi Harcamalar ve Otel Ekstraları
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
-Ekstra Turlar

- Yeşil Pasaporta Vize Yoktur


EKSTRA TURLAR

SEINE NEHRİ – MONTMARTRE & SACRE COEUR TURU 55 €
NOTRE DAME – EIFFEL TURU 60 €
BRUGGE TURU 55 €
MARKEN & VOLENDAM TURU 55 €
GRAND HOLLAND TURU 85 €
PAKET EKSTRA TURLARI KAYIT ANINDA ALANLARA SÜPER İNDİRİM 310 EUR YERİNE 125 EUR İNDİRİMLE SADECE 185 EUR
 ( 02-12 YAŞ ÇOCUK PAKET EKSTRA TURLARINDA % 50 İNDİRİMLİDİR )

PAKET DIŞI TURLAR :
PARİS BY NİGHT LIDO SHOW       : 120 € 
EURO DISNEY TURU: 85 € (Büyükler) 65 € (Çocuklar) 
VERSAILLES SARAYI & LOUVRE MÜZESİ 75 €  


VİZE İŞLEMLERİ

ŞİRKET SAHİPLERİ İÇİN TURİSTİK
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ŞİRKETTE ÇALIŞANLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Sgk işe giriş belgesi
• Sgk dan onaylı işe giriş belgesi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

DEVLET MEMURLARI İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Bağlı olduğu makamdan izin belgesi
• Resmi kurum görev kimlik kartının önlü arkalı fotokopisi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ESNAF ve SANATKARLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Firma sahibinin imza beyannamesi
• Faaliyet belgesi - (Bağlı bulunduğu meslek odasından-son 3 ay tarihli) 
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi ( var ise )
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

EMEKLİLER İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi- 
• Emeklilik Cüzdan fotokopisi yada kartının fotokopisi
• Emeklilik maaşı aldığı bankadan kaşeli imzalı döküm bildirgesi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

AVUKAT, ECZACI, DOKTOR, MİMAR, MÜHENDİS İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• İmza Beyannamesi( Şirket ise Sirküleri )
• Faliyet Belgesi (Bağlı olduğu meslek odasından ve son 3 ay tarihli)
          + Avukatlar >>>> Barodan
          + Doktorlar >>>> Tabibler Odasından
          + Eczacılar >>>> Eczacılar Odasından
          + Diş Hekimleri >>>> Diş Hekimleri Odasından
          + Mimarlar ve Mühendisler >>>> Mimarlar ve Mühendisler Odasından
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret sicil fotokopileri (Şirket İse)
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)


14-21 NİSAN 2018 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 03:00'dür.

TK 2961 | Ankara - İstanbul (Saw) | 05:30 - 06:35

TK 1819 | İstanbul (Saw) - Paris | 08:35 - 10:25


GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: