VIP İSPANYA ENDÜLÜS TURU THY İLE BARCELONA BAŞLANGIÇ

10 GECE 11 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM !
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
  • Yarım Pansiyon KonaklamaYarım Pansiyon Konaklama
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
'' BARCELONA - VALENCIA - ALICANTE - MURCIA - GRANADA - MALAGA ''
'' RONDA - SEVILLA - CORDOBA - TOLEDO - SEGOVIA - MADRID ''

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA - YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
MONTJUIC TEPESİ TELEFERİK TURU | GERONA & FİGUERES & SALVADOR DALİ TURU 
PARK GUELL & GOTIK & POBLE ESPANOL TURU | MURCIA TURU | EL HAMRBRA SARAYI TURU
RONDA TURU | GUADALGUIVIR NEHİR TURU | CORDOBA CAMİİ TURU | TOLEDO TURU
SEGOVIA TURU | SACRAMONTE & FLEMANKO SHOW TURU
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - BARCELONA :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Türk Hava Yolları Bilet Deski  karşısında saat 04:00'da Gömü Tur Kontuarı önünde buluşma. İşlemlerden sonra Türk Hava Yollarına ait TK 2961 sefer sayılı uçağı ile saat 05:30’da İstanbul’a hareket. Saat 06:35’de İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 09:30’da TK 1835 sefer sayılı uçağımızla Barcelona’ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası saat 12:20’de Barcelona’ya varış. Varışımızı takiben rehberimiz eşliğinde panoramik Barcelona şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Olimpic Liman, Plaza de Espanya, Plaza de Catalunya, La Ramblas Caddesi, Montjuic Tepesi (Teleferik İle Manzara Eşliğinde Tepeye Çıkıyoruz.) göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama BARCELONA’da. 

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | BARCELONA

2.GÜN | BARCELONA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Gerona & Figueras & Salvador Dali Turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda ilk olarak; ülkemizde Deli Dali olarak tanınan Dünya’nın sayılı sürrealist ressamlarından biri olan Salvador Dali’nin Figueras şehrindeki en fazla ve en seçkin eserlerinin sergilendiği Dali Tiyatro Müzesini ve Figueras kasabasını gördükten sonra Orta çağdan kalma Gerona şehir turu. Katalunya otonom bölgesinin 2. büyük şehri olan Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş Gerona’da;   Aslan heykeli, Katedral meydanı, Mezuzalı evler, ünlü mimar Eiffel’in inşa ettiği demir köprü’yü görüyoruz. Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe, Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama BARCELONA’da. 

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | BARCELONA

3.GÜN | BARCELONA - VALENCIA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve Park Guell & Poble Espanol & Gotik Turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda ilk olarak; Unesco tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Guell’i geziyoruz. Daha sonra (Gotik Mahallesi) şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Gerona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Turumuz sonrasında Valencia’ya doğru yola çıkıyoruz.  Varışımızı takiben otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama VALENCIA’da.

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | VALENCIA

4.GÜN | VALENCIA - ALICANTE :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve rehberimiz eşliğinde panoramik Valencia şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda; Turia nehri üzerindeki turunç ağaçları, Turia Bahçeleri, Plaça de la Verge, Plaça de la Reina, Gotik Katedrali, Micalet Çan Kulesi, Plaça de l'Ajuntament göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Alicante’ye doğru yola çıkıyoruz.  Varışımızı takiben rehberimiz eşliğinde otobüsümüz ile panoramik Alicante şehir turumuzu yapıyoruz.  Bu turumuzda; Santa Barbara Kalesi, Barok tarzdaki Belediye Binası, Santa Maria Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Otelimize hareket ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama ALICANTE’de.

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | ALICANTE

5.GÜN | ALICANTE - MURCIA - GRANADA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve Muhyiddin İbnü'l Arabi’nin doğduğu şehir olan Murcia’ya hareket. Varışımızı takiben rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda; Glorieta Meydanı, Santa Maria Katedrali, Palacio Episcopal, Ayuntamiento (Belediye Binası), Puente de Los Peligros göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi  Granada ya doğru yola çıkıyoruz varışımızı takiben Endülüs Emevilerin’den kalan gotik yapılarıyla ünlü bir şehir olan Granada’da yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turumuzda; Katedral, Belediye Binası, Gran Via, Plaza Isabel La Catolica göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama GRANADA’da.
SACRA MONTE & FLEMANKO SHOW TURU ::

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | GRANADA

6.GÜN | GRANADA - MALAGA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması, Granada'nın ve Endülüs'ün simgesi El Hambra Sarayı'nı ( Generalife Bahçeleri ) ziyaret ediyoruz. İki buçuk saat süren bu saray gezisinde Endülüs Emevi Devletinin yönetim ve ikamet binaları, kışlalar, surlar, yazlık saray, gül bahçeleri ve havuzlar göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Malagaya doğru yola çıkıyoruz varışımızı takiben ünlü ressam Pablo Picasso’ nun doğduğu şehir olan Malaga'daki panoramik şehir turumuzda; Paseo de Parque ( Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama MALAGA’da.

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | MALAGA

7.GÜN | MALAGA - RONDA - SEVILLA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması Ronda’ya doğru yola çıkıyoruz varışımızı takiben coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda'da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski boğa güreşi arenası (Plaza de Toros) görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Sevilla’ya hareket. Sevilla’ya varışımızı takiben Guadalguivir Nehir Turu. Nehrin iki yanını geniş açı ile görme imkanı bulacağımız tekne turumuzda, bir yanda Torre del Ora, Maestranza Boğa Arenası, 1929 yılı yapımı İbero-Amerikan sergi pavilionları, diğer bir yanda Remedios mahallesi ve Cartija adası ile Sevilla' nın modern görüntüsü yer almaktadır. Nehir gezimiz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama SEVİLLA’da. 

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | SEVİLLA

8.GÜN | SEVILLA - CORDOBA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve Sevilla rehberimiz ile panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda; Altın Kule, Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Alcazar Bahçeleri, Çan kulesi, Yahudi mahallesi, içerisinde büyük kaşif Cristof Colomb’un mezarının bulunduğu Sevilla Kathedrali göreceğimiz yerler arasındadır Cordoba’ya hareket. Varışımıza takiben Cordoba rehberimiz ile panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Unesco tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Endülüs’lerden kalan orijinal hali ile 1013 sütunlu ve otuz ikibin kişilik Endülüs’ün en büyük camisi Mezquita (Cordoba&Kurtuba Camii) bembeyaz evlerin bulunduğu labirent gibi sokakları ile Musevi Mahallesi, Calle de Flores, tipik Endülüs sokakları, iç avlulu çicekli evleri ile Judeira, Plaza Myor, Roma Köprüsü, şehir surları ve Almodovar Kapısı bulunmaktadır. Turumuz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama CORDOBA’da. 

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | CORDOBA

9.GÜN | CORDOBA - TOLEDO - MADRID :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve Toledo’ya hareket. Toledo, 1987’den beri Unesco’nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo’da rehberimiz ile panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; İspanya’nın en büyük 3 katedralinden biri Toledo Katedrali, 11. yy’dan kalma Sinagog, San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo’da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid’e geçiyoruz. Otelimize hareket ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama MADRİD’de.

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | MADRİD

10.GÜN | MADRID :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Madrid panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda; Mayor Meydanı, Kraliyet Sarayı, Retiro Parkı, Don Kişot ve Servantes Anıtı,  duvarları gravürler ile bezeli İspanya Meydanı, Gran Via Caddesi, Atocha Tren İstasyonu, Sibeles ve Neptun Çeşmeleri, boğa güreşinin doğum yeri sayılan Ventas Arenası, Castellana Caddesi, Santiago Bernabeu Stadyumu, Puertla Del Sol (Güneş Kapısı), Cristof Colomb Meydanı, dünyanın en ünlü ve görkemli sanat galerinden Prado Müzesi gezeceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama MADRİD’de.

KONAKLANACAK OTEL

4* HOTEL | MADRİD

11.GÜN | MADRID - ISTANBUL - ANKARA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve Segovia Turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda; 2000 yıllık su kemerleri, Plaza Mayor ile iki uçurumun ortasında kurulmuş ve Walt Disney’e ilham olmuş Alcazar göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Madrid’e dönüş ve havalimanına transfer Türk Hava Yolları’na ait TK 1860 sefer sayılı uçağımız ile saat 18:15’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:25’de varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası TK 2192 sefer sayılı uçuşumuzla saat 02:20’de Ankara’ya hareket ve gece saat 03:40’da varış.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► THY Tarifeli Seferi İle Ekonomi Sınıf Uçak Bileti ‘’ Ankara>İstanbul>Barcelona | Madrid>İstanbul>Ankara ‘’

► Programda Belirtilen Şehirlerarası ve Havaalanı Otel Transferleri

► 10 Gece 4* Oteller’de vb. Konaklama

► Otellerde 10 Adet Sabah Kahvaltısı ve 10 Adet Akşam Yemeği

► Tüm Otel Konaklama Vergileri

► Programda Belirtilen Panoramik Şehir Tanıtım Turları

‘’ Barcelona, Valencia, Alicante, Granada, Malaga, Sevilla, Cordoba, Granada, Madrid ‘’

► Montjuic Tepesi Turu ( Teleferik İle Çıkış Ücreti Dahil )

► Gerona & Figueras & Salvador Dali Turu

► Park Guell & Gotik & Poble Espanol Turu

► Sacra Monte & Flemanko Show Turu

► Murcia Turu

► El Hambra Sarayı Turu ( Generalife Bahçeleri Giriş Ücreti ve Lokal Rehberlik Dahil )

► Ronda Turu

► Guadalguivir Nehir Turu

► Cordoba Camii Turu

► Toledo Turu

► Segovia Turu

► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri

► Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi

    ( 80 Yaş Üstü Misafirlerimiz Sigorta Kapsamı dışı kaldığı için Sigorta Yapılamamaktadır. )ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

► Vize İşlem Ücreti (130 €)
► Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)
► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
► Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
( Müze Giriş Paketinin Alınması Durumunda Pakette Belirtilmeyen Müze Giriş Ücretleri )
► Yeşil Pasaporta Vize Yoktur.


MÜZE GİRİŞLERİ PAKETİ

Kesin Kayıt Esnasında Ödenmesi Durumunda Kişi Başı 95.00 €  
► Salvador Dali Tiyatro Müzesi Giriş Ücreti
► Park Guell Giriş Ücreti ve Lokal Rehberlik
► Poble Espanol Giriş Ücreti
► Plaza de Toros Giriş Ücreti ( Ronda Boğa Güreşi Arenası )
► Sevilla Kathedrali Giriş Ücreti
► Cordoba Camii Giriş Ücreti 
► Toledo Katedrali Giriş Ücreti ve Lokal Rehberlik
► Alcazar de Segovia Giriş Ücreti

NOT : İspanya’da Bir Çok Müzeye Girişler Randevu ile Yapılmakta Olup, Müzelere Girişler Günlük Kişi Sayısı İle Sınırlıdır. Kişi Sayısı Adeti Gün İçerisinde Doluluğa Ulaştığında Müzelere Giriş Yapılamamaktadır. Müze Paketinde Belirtilen Müzeler İspanya’da Görülmesi Tavsiye Edilen Müzelerdir. Belirtilen Paketin Satın Alınması ZORUNLU DEĞİL’dir.


04-14 NİSAN 2018 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 04:00'dir.

TK 2961 | Ankara - İstanbul | 05:30 - 06:35

TK 1835 | İstanbul - Barcelona | 09:30 - 12:20

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: