YILBAŞI ÖZEL GÜRCİSTAN TURU

4 GECE 5 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
EKSTRA TUR YOK
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
 • 3* ve 4* Otellerde Konaklama3* ve 4* Otellerde Konaklama
 • Ankara HareketliAnkara Hareketli
 • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
 • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
 • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
 • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
 • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
 • Yarım PansiyonYarım Pansiyon
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR

'' ANKARA’DAN PEGASUS HAVAYOLLARI İLE TRABZON GİDİŞ - DÖNÜŞ ''

GORİ - STALİN MÜZESİ - MTSKHETA - JVARİ MANASTIRI - GÜRCİSTAN'IN ANASI HEYKELİ - OSMANLI CAMİİ - METEHKİ KİLİSESİ - ŞARDENİ CADDESİ - SUHOİ MOST ( KURU KÖPRÜ ) - HAŞURİ - BORJOMİ - KUTAİSİ - KOBOLİTE - BATUM BOTANİK PARKI - BATUM LİMANI - AVRUPA MEYDANI - ALTIN POST ANITI - TİYATRO MEYDANI - PİAZZA MEYDANI

4 ADET SABAH KAHVALTISI ve 2 ADET YÖRESEL AKŞAM YEMEĞİ

EKSTRA TURLAR DAHİL
'' BATUM AVRUPA MEYDANINDA YILBAŞI GÖSTERİLERİNE KATILMA İMKANI ''
GÜRCİSTAN'A KİMLİK ile SEYAHAT EDİLEBİLMEKTEDİR
1.GÜN | ANKARA - TRABZON :
Akşam saat 19:00'da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve Esenboğa havalimanına hareket.İç hatlar terminalinden gerekli bagaj  ve bilet işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC8622 seferi ile saat 21:25'de Trabzon'a hareket.22:40 sularında Trabzon havalimanına varışımız sonrası grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Sarp Sınır Kapısına doğru hareket ediyoruz.

2.GÜN | SARP SINIR KAPISI - GORİ - MTSKHETA - TİFLİS :

Gece yarısı gerekli gümrük işlemlerinden sonra Gürcistan'a giriş yapıyoruz.Keyifli yolculuğumuz ardından sabah saatlerinde Gori'ye varış.Gori'de:Gürcü asıllı Sovyetler Birliği Komünist Partisi Genel Sekreteri olarak görev yapan Stalin'in doğduğu ev, Stalin Müzesi, gezilerinde kullandığı tren vagonunu gezeceğiz. Gori gezimizin ardından Gürcistan'ın eski başkenti olan Mtskheta''ya hareket.Sabah kahvaltımızın alınması sonrası yürüyerek yapacağımız şehir turunda Ortacağ'da Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan Svetitskoveli Kilisesi'nin gezilmesinden sonra UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI listesi'nde yer alan Jvari Manastırı'na araçla çıkıyoruz. Buradan kuşbakışı Mtskheta'yı seyredip fotoğraf çektikten sonra Tiflis'e hareket.Otelimize yerleşme.Restoranda alacağımız akşam yemeğinden sonra yürüyerek Tiflis'i geziyoruz.Konaklama Tiflis’teki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

SHİNE PALACE V.B

3.GÜN | TAM GÜN TİFLİS ŞEHİR TURU :

Sabah kahvaltı sonrası Jveli Tiflis olarak da bilinen Tiflis şehrinin tarihi bölgesine hareket. Metehki köprüsü üzerinden Metehki kilisesi, Narikale, Gürcistan’ın Anası Heykeli, Osmanlı Camii,Metehki Kilisesi, Şardeni caddesi, Sioni Katedrali, Milenyum Aşk Köprüsü, Kura nehri ve Tiflis’in genel olarak görülmesinin ardından Tiflis’in her yerinden görülebilen Sameba Katedralini geziyoruz.Rengarenk mimarisi ile tarihi sokaklardan Kura nehri kıyısındaki Suhoi Most (Kuru Köprü) bölgesinde kurulan tarihi Vernisaj pazarına varış.Vernisaj pazarında Sovyet dönemi plak, semaver, gümüş takılar, yarı değerli taşlar, saatler, dürbünler, madalyalar, el sanatı eserleri, ahşap işleri, resimler,satın alabileceğimiz rengarenk bir gezi sonrası Şardeni Caddesine geçerek restoranda akşam yemeğimizi alıyoruz.Ardından otelimize hareket.Konaklama Tiflis’deki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

SHİNE PALACE V.B

4.GÜN | HAŞURİ - BORJOMİ - KUTAİSİ - KOBOLİTE - BATUM ( YENİ YILA MERHABA ) :

Sabah kahvaltı sonrası Haşuri şehri üzerinden Borjomi şehrine varış, kışın bütün güzelliğinin yaşandığı Borjomi Uusal Milli Parkı gezisi sonrası Rikoti tüneli üzerinden  Gürcistan'nın önemli şehirlerinden olan Kutaisi şehrine varış.UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan tarihi Bagrationi Katedrali gezisi, Kutaisi Tiyatro Binası çevresi ve Kutaisi Meydanında verilen serbest zamanın ardından Kobuleti şehri üzerinden akşam saatlerinde Batum'a varış.Otelimize yerleşme.Rehberimizin belirleyeceği saate lobide buluşuyoruz.Yeni yıl kutlamalarının yapıldığı Batum Bulvarına geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Yılbaşı Özel GALA YEMEĞİ'ne ( 50 € ) katılıyoruz.Yemeğe katılmak istemeyen misafirlerimiz ile de buluşma saatimizi belirleyip ayrılıyoruz.Diğer misafirlerimiz serbest zamanda Batum Belediyesi tarafından düzenlenen havai fişek, konser, halk oyunları ve diğer görsel aktivitelerle gerçekleştirilen yeni yıl kutlamalarına katılabilir.Geç saatlerde otele dönüş.Konaklama otelimizde.

PARK BATUMİ RESTAURANT YILBAŞI PROGRAM ve MENÜSÜ 

Yılbaşı Gala Yemeği Menüsü

Mevsim Salata,Tavuk Salata, Rus Salatası,Havuç Tarator,Antep Ezme,Zeytinyağlı Paprika

Karışık Gürcü Peynir Tabağı , Karışık Patlıcan Tabağı

Paçanga Böreği , Patates Kroket, Peynirli Mantar Güveç ,Ostri, Ochakuri

Gürcü Usulü Dana Şiş , Gürcü Kebabı , Gürcü Usulü Tavuş Şiş

Gürcü Baklavası ve Meyve İkramı 

Su , Armut Suyu , Coca Cola , Fanta

Limitsiz Kırmızı ve Beyaz Şarap

4 Kişiye 70 cl RAKI veya  Votka

PROGRAM AKIŞI

Kafkas Dans Gösterileri

Belarus Revü Show

Canlı Müzik

Oryantal Show

Havai Fişek Gösterileri

KONAKLANACAK OTEL

GRAND GEORGİAN PALACE V.B

5.GÜN | BATUM ŞEHİR TURU - SARP SINIR KAPISI - RİZE - TRABZON - ANKARA :

Geç kahvaltı sonrası otelimizden ayrılış.Batum turumuzda ; Batum Limanı, Batum Botanik Parkı (Batumski Botaniçiski Sad) ,Avrupa Meydanı, mitolojik serüvenlere konu olan Altın Post Anıtı, Tiyatro Meydanı ve Piazza Meydanı görülecek yerler arasındadır.Alışveriş için vereceğimiz serbest zaman ardından Sarp Sınır Kapısı’na hareket.Türkiye’ye giriş işlemleri sonrası gerekli molalar ile birlikte Trabzon havalimanına varış.Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC8623 seferi ile saat 23:05'de Ankara’ya hareket.00:25'de Esenboğa havalimanına varış.Grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önüne hareket ve gezimizin sonu.


GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 
- İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.
- Çocuk İndirimleri ve Ücretleri için Acentemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :

► Pegasus Havayolları ile Ankara/Trabzon/Ankara Uçak Bileti
► Esenboğa Havalimanı Ulaşımı Transfer Hizmeti
Trabzon / Tiflis / Trabzon arası karayolu ile Ulaşım
► 1.Gün Restoran'da Sabah Kahvaltısı
► Programdaki Tüm Şehir Turları

► 3 Gece Belirtilen Otellerde vb. Konaklama

► Yöresel Restoranlarda (2) Akşam Yemeği
► Tüm Konaklama ve Şehir Vergileri
►Zorunlu Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR :

 Tüm Şahsi Harcamalar

 Yurtdışı (Gürcistan) Çıkış Harcı ( 16 TL )

 Yemeklerde Alınan İçecekler

 4.Gün Akşam Yemeği .( Dileyen misafirlerimiz YILBAŞI GALA PROGRAMINA katılabilir ) ( Kişi Başı 50 € )


PARK BATUMİ RESTAURANT YILBAŞI PROGRAM ve MENÜSÜ 

Yılbaşı Gala Yemeği Menüsü

Mevsim Salata,Tavuk Salata, Rus Salatası,Havuç Tarator,Antep Ezme,Zeytinyağlı Paprika

Karışık Gürcü Peynir Tabağı , Karışık Patlıcan Tabağı

Paçanga Böreği , Patates Kroket, Peynirli Mantar Güveç ,Ostri, Ochakuri

Gürcü Usulü Dana Şiş , Gürcü Kebabı , Gürcü Usulü Tavuş Şiş

Gürcü Baklavası ve Meyve İkramı 

Su , Armut Suyu , Coca Cola , Fanta

Limitsiz Kırmızı ve Beyaz Şarap

4 Kişiye 70 cl RAKI veya  Votka


PROGRAM AKIŞI

Kafkas Dans Gösterileri

Belarus Revü Show

Canlı Müzik

Oryantal Show

Havai Fişek Gösterileri


 • 19:00
  Ümitköy Galeria Avm Önü
 • 19:10
  Bilkent Köprü Altı
 • 19:20
  Ulusoy Söğütözü Tesisleri Önü
 • 19:30
  Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü
 • 19:35
  Milli Kütüphane Otobüs Durakları Önü
 • 19:40
  Aşti Karşısı Metro Durağı Önü
 • 19:45
  Ankamall Karşısı ( Emniyet Genel Müd. Karşısı Üst Geçit Altı )
 • 19:50
  Samsun Yolu Keçiören Köprüsü Altı
 • 19:55
  Samsun Yolu Türk Telekom Önü
 • 20:00
  Aydınlıkevler Altınpark Önü Otobüs Durağı ( Üst Geçit Altı )
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Gömü Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: