KONYA ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ TURU

KONYA ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ TURU
KONYA ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ TURU
KONYA ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ TURU
KONYA ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ TURU
950 TL / En Düşük Kişi Başı Fiyat
Günübirlik
x

Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin

ANKARA ÇIKIŞLI KONYA ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ TURU
Hz. Mevlâna'nın 750. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri

***16 ARALIK 2023 CUMARTESİ GÜNÜ KALKIŞLI 2. ARACIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ***

Sabah saat 07:00'da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve Konya'ya hareket. Gerekli molalarımız ile birlikte Anadolu Selçuk Devletine Başkentlik yapmış Konya'ya varış. Programımıza ilk olarak Celaleddin Karatay tarafından 649 Hicri(1251 miladi) yılında yaptırılmış Anadolu Selçuklu devri çini işçiliğinde önemli yeri bulunan Karatay Medresesi ziyareti ile başlıyoruz. Ardından Selçuklu döneminde sarayın gül bahçesi, günümüzde ise "Gel, Gel, ne olursan ol, gel” sözü ile tüm Dünya’ya nam salmış olan Hz. Mevlana Müzesi ile başlıyoruz. Dervişane kapısı, Derviş Hücreleri, Hürrem Pasa Türbesi, Sinan Pasa, Fatma Hatun ve Hasan Pasa Türbeleri, Semahane ve Mescit Bölümleri ile Mevlâna ve aile fertlerinin mezarlarının da içerisinde bulunduğu ana binayı geziyoruz. Avlusunda yer alan Yavuz Sultan Selim'in 1512 yılında yaptırdığı üzeri kapalı şadırvan ve "Seb-i Arûs" havuzu ile gezimizi tamamlayıp öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. (Öğle Yemeği'ni Rezervasyon Esnasında Kişi Başı 250 TL Karşılığında Ekletebilirsiniz.) Öğle yemeğimizde Konya mutfağının lezzetlerine bakıyoruz. Ardından Hz. Mevlâna'nın 750. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenlerine katılmak için Kültür Merkezine hareket ediyoruz.Tören bitimi ardından Hz. Mevlana’nın “duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun, etme“ diye seslendiği ve ruhunun aynası olarak adlandırdığı Şems-i Tebrizi Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. Alışveriş için vereceğimiz serbest zaman ardından 18:30 sularında Ankara'ya hareket.Gerekli molalarımız ile birlikte Ankara'ya varış.

 

Hareket Noktaları
Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 07:00
Milli Kütüphane Önü: 07:05
Armada Önü: 07:10
Konya Yolu 100. Yıl Köprüsü Altı: 07:15
Konya Yolu Taurus Avm Önü: 07:20
Konya Yolu Keklik Pınarı Kavşağı Üst Geçit Altı : 07:25
Konya Yolu Gölbaşı Shell Benzinlik Önü: 07:30
Hizmetler
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Turizm Aracı İle Ulaşım 
► Araç İçi İkramlar
► Araçta Kahvaltılık İkramı ( Sandviç, İçecek )
► Tören Giriş Bileti
► Profesyonel Rehberlik Hizmeti 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Restaurant'da Öğle Yemeği (Kişi Başı 250 TL)
    ( Etlik Ekmek,Salata,Meşrubat,Tatlı )

Fiyat Tablosu

GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
► Törenlere 0-6 Yaş arası Çocuk alınmamaktadır.
► Vade Farklı Taksit Kampanyası Geçerli Olan Kredi Kartları;
     World | Bonus | Paraf | Axess | Card Finans | Maximum | Combo

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya Kişi Başı 7-12 Yaş
09-12-2023

990 TL 990 TL
10-12-2023

950 TL 950 TL
16-12-2023

990 TL 990 TL
EK HİZMETLER
Restoranda Öğle Yemeği

Etli Ekmek, Salata, Meşrubat, Tatlı

Genel Şartlar

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

950 TL / En Düşük Kişi Başı Fiyat
Günübirlik
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Turizm Aracı İle Ulaşım 
► Araç İçi İkramlar
► Araçta Kahvaltılık İkramı ( Sandviç, İçecek )
► Tören Giriş Bileti
► Profesyonel Rehberlik Hizmeti 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Restaurant'da Öğle Yemeği (Kişi Başı 250 TL)
    ( Etlik Ekmek,Salata,Meşrubat,Tatlı )