UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU

UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
UÇAKLI GÜRCİSTAN TURU
18.738 TL Yerine
%20 İndirim İle 14.990 TL / En Düşük Kişi Başı Fiyat
3 Gece 4 Gün
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin

GÜRCİSTAN TURU
KUTAİSİ -TİFLİS - GÜRCÜ ANA HEYKELİ - METEHKİ KİLİSESİ - SAMEBA KATEDRALİ 
AŞK KÖPRÜSÜ - ŞARDENİ CADDESİ - ESKİ TİFLİS - MTSHETA - GORİ - 
BATUM - ALİ NİNO HEYKELİ 
AVRUPA PİAZZA MEYDANI - ALTIN POST HEYKELİ
( 3 GECE 4 GÜN )
AJET  ile ANKARA - GİDİŞ - DÖNÜŞ DAHİL

YENİ KİMLİK İle SEYAHAT İMKANI

1.GÜN | ANKARA  - RİZE - ARTVİN HAVALİMANI - SARP SINIR KAPISI - KUATİSİ - TİFLİS - OTEL :
Sabah saat  05:00'da Esenboğa havalimanı iç hatlar terminalinde bulunan AJet Kontuarı önünde buluşma. Gerekli bagaj  ve bilet işlemlerinden sonra VF4268 tarifeli seferi ile saat 06:20'de Rize-Artvin havalimanına hareket. Saat 07:45 sularında inişimiz sonrasında bagaj işlemleri ardından grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Gürcistan'a geçiş işlemleri için Sarp Sınır kapısına hareket.Gerekli giriş ve bagaj işlemleri ardından tekrar aracımıza geçerek Gürcistan'ın 2.büyük şehri olan Kutaisi'ye hareket. ediyoruz. Şehir turumuzda ; Agmashenebeli Meydanı ,Tiyatro binası ve görkemli Gürcistan coğrafyası için önem taşıyan arkeolojik figürlerle yapılmış Colchis Çeşmesini de gördükten sonra vereceğimiz serbest zaman ardından Tiflis'e doğru hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ile birlikte akşam saatlerinde otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Konaklama Tiflis'deki otelimizde. ( Sarp Sınır Kapısı - Tiflis : 420 KM )


TUR DETAYI
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Konaklama : Hotel Residence Plaza Tbilisi vb.

2.GÜN | SAMEBA KATEDRALİ - JVELİ TİFLİS -  GÜRCÜ ANA HEYKELİ - METEHKİ KİLİSESİ - OSMANLI CAMİ - AŞK KÖPRÜSÜ - VERNİSAJ PAZARI  - RUSTAVELİ CADDESİ - OPERA BİNASI - PARLAMENTO BİNASI - OTEL :
Sabah kahvaltı sonrası Tiflis şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Tiflis’in her yerinden görülebilen Sameba Katedrali olacaktır. Sameba, ülkenin ana katedrali olmasının yanında, dünyanın üçüncü büyük Doğu Ortodoks Katedrali ünvanını da elinde bulundurmaktadır. Ardından Jveli Tiflis olarak da bilinen Tiflis şehrinin tarihi bölgesine hareket. Gezimizde sırasıyla ; Kura Nehri'nin üzerine inşa edilmiş Metehki köprüsü ve Metehki kilisesi, sarp bir tepe üzerinde yer alan Narikala Kalesi ,Sololaki Tepesi’ne yerleştirilen Kartlis Deda “Gürcistan’ın Anası” Heykeli , Osmanlı Camii, Sioni Katedrali, Milenyum Aşk Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Rengarenk mimarisi ile tarihi sokaklardan Kura nehri kıyısındaki Suhoi Most (Kuru Köprü) bölgesinde kurulan tarihi Vernisaj pazarına geçiyoruz.. Pazarda ; Sovyet dönemi plak, semaver, gümüş takılar, yarı değerli taşlar, saatler, dürbünler, madalyalar, el sanatı eserleri, ahşap işleri, resimler gibi birçok tarihi obje satılmaktadır. Şehrin en meşhur ve kalabalık caddesi olan Rustaveli Caddesine hareket. Bulvarın üzerinde çok sayıda hükûmet binası, kültür kuruluşlarının binaları ve iş merkezleri bulunmaktadır. Gürcistan Parlomentosu, Kaşveti Kilisesi, Simon Canaşia Müzesi (Gürcistan Ulusal Müzesi'nin bir parçasıdır), Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademisi Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilimler Akademisi bulvarın üzerinde göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş molası sonrası dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek  Gürcü Gecesine katılıyoruz. Yöresel menü ve Müzik eşliğinde gerçekleşecek programımız ardından otelimize dönüş. Konaklama Tiflis'deki otelimizde. 


TUR DETAYI
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Konaklama : Hotel Residence Plaza Tbilisi vb.

3.GÜN |  CRONICLE OF GEORGIA ANITI - MTSKHETA - SAMTREDİA -  GORİ - BATUM : 
Sabah kahvaltısı ardından Gürcistan'daki 3000 yıllık Gürcü egemenliğini ve Hıristiyanlığı anmak için yapılan Cronıcle of Georgıa Anıtını görüp, fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Unesco Dünya Mirası Listesinde yer alan Mtskheta''ya hareket. Yürüyerek yapacağımız şehir turunda Ortacağ'da Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan ve Hristiyanlar için büyük bir öneme sahip Svetitskoveli Kilisesi'nin gezilmesinden sonra yöresel pazarda vereceğimiz alışveriş molası sonrası Samtredia yol güzergahı üzerinden Gori'ye hareket. Sovyet lideri Gürcü asıllı Stalini’nin doğduğu evi, Stalin müzesi ve tarihi trenin görülmesi ardından Batum'a hareket.Otelimize yerleşme. Konaklama Batum'daki otelimizde. ( Bugün Katedeceğimiz Yol 420 KM )

TUR DETAYI
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır
Konaklama : Legend Hotel Batumi Convention Center & Spa vb.

4.GÜN | BATUM ŞEHİR TURU - SARP SINIR KAPISI - HOPA - RİZE-ARTVİN HAVALİMANI - ANKARA:
Sabah kahvaltısı ardından Batum şehir turuna başlıyoruz. Batum şehir turumuz da ; 1866 yılında yapımı tamamlanan Batum Valide Sultan camii de denilen özellikle ahşap iç mekânı ile büyüleyici bir görünüme sahip olan Batum merkez camii gezimizin ardından muhteşem bir şehir planlaması örneği ve Batum’un en güzel yerlerinden olan meydanlarını gezmeye başlıyoruz.Piazza meydanını ve yine bu meydanda bulunan Aziz Nicholas isimli kilisesi, Gürcü politikacı, yazar ve halk figürü Memed Abaşhidze heykeli , Astronomik Saat, 2007 yılında 1 Milyon Lari’ye maliyeti tamamlanan Medea Heykeli, Şehrin en görkemli heykellerinden birisi olan hırs ve gücü temsil eden bir çeşmenin üzerine kurulmuş Poseidon heykelini, Kurban Said’in ünlü romanının kahramanları aşkın hareket eden figürü ‘’ Ali ve Nino ‘’ heykelini de görüp Türkiye'ye giriş işlemleri için sınır kapısına hareket. Gerekli gümrük işlemleri ardından Free shopta vereceğimiz alışveriş molası sonrası Türkiye'ye giriş yapıyoruz. Ardından gümrükten çıkış saatimize göre rehberimizin planladığı programa göre hareket ediyoruz. Sonrasında Rize-Artvin Havalimanına varış. Gerekli bagaj ve bilet işlemleri sonrası AJet VF4271 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:35'de Ankara'ya hareket. 23:05 sularında Ankara'ya varış ve gezimizin sonu.

GÜRCİSTAN GEÇİŞLERİNDE ; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

Hareket Noktaları
Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali : 05:00
Hizmetler
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► AJet Tarifeli Sefer ile ile Ankara  / Rize  / Ankara arası Uçak Bileti
►Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşım
► 3 Gece 4*Otellerde Konaklama
► Otelde Açık Büfe (3) Sabah Kahvaltısı
► Programdaki Tüm Şehir Turları
► Tüm Konaklama ve Şehir vergileri
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
► Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Öğle ve Akşam Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Yurtdışı Çıkış Harcı ( 150 TL )
► Seyahat Güvence Paketi (65 Yaş'a Kadar 20 €)
(70 Yaş Üzeri Misafirler İçin %100 Sür Prim Uygulaması Vardır.)

 

Fiyat Tablosu

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
11 Temmuz 2024 Tarihine Kadar Yapılan Kesin Kayıtlarda;
 %20 İndirim ve Kredi Kartlarına 3 TAKSİT 
► Nakit Ödemelerde Ekstra %5 İNDİRİM
► %50'SİNİ ŞİMDİ ÖDEYİN! Kalanı Tur Tarihinden 30 Gün Önce Tamamlayın.

► KOŞULSUZ İPTAL & İADE GARANTİSİ
Tur Tarihinden 30 Gün Öncesine Kadar Koşulsuz İptal Ettirin, İade Alın veya Tarih Değişikliği Yaptırın!

► Belirtilen Tüm İndirimler Fiyatlara Uygulanmıştır.
► Kampanya seçeneklerinden sadece bir tanesi seçilebilir ve iki kampanya birleştirilemez.
► %50 ödeme kampanyası afişe fiyatlardan yapılan kayıtlarda geçerli olup, nakit ödemede ekstra %5 İndirim kampanyası geçerli değildir.
► Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Gömü Tur'a aittir.
► 0-2 Yaş çocuk iki yetişkin yanında ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

 

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş 3-12 Yaş
29-08-2024 / 01-09-2024

% 20 İndirim

19.988 TL
15.990 TL
26.238 TL
20.990 TL
19.988 TL
15.990 TL
8.000 TL 14.990 TL
26-09-2024 / 29-09-2024

% 20 İndirim

19.988 TL
15.990 TL
26.238 TL
20.990 TL
19.988 TL
15.990 TL
8.000 TL 14.990 TL
26-10-2024 / 29-10-2024

% 20 İndirim

18.738 TL
14.990 TL
24.988 TL
19.990 TL
18.738 TL
14.990 TL
7.000 TL 13.990 TL
Genel Şartlar

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Gömü Tur, tüketilebilir; Turını planlarken aynı gün/yla değiştirilebilecek tutarda tutulan programlarda belirtilenler dışında bir gün içinde. Şehir tanıtım turları şehrin geleceği saate göre bir gün gerçekleştirilebilir.
3-)  Yerel otoritelere tarafından gezilmesine, herhangi bir şeyden dolayı yapılmayan veya herhangi bir etkinlik yolların kapalı olması durumunda geziye ya da turlar yapılamaz. Bu gezinin ya da turların yapılamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
4-)  Program içerisinde verilecek süreler, mola ve öğle yemekleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Gömü Tur, kalmak istemeyebilecekleri ihtiyacı saklıdır. Konaklamada genel seçimde kongre, pazar, bayram tatili dönemindeki konaklamalar çevrede/ilçelerde satın alınabilir. 
6-)  Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması, 3.yatak standart yataklardan. Çocuk indirimi sadece iki (2) yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-)  Turda unutulan, unutulan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
8-)  Program tarafından belirtilen geziler rehber tarafından genel olarak gidişatı gerçekleşmemesi. Turların yapılamasından Gömü sorumlu tutulamaz.
9-) Gömü Tur hava yolu ile yolcu arasında araç konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. uçuş planlaması ve tüm saatlerin hareketin 24 saat önce gözden geçirilmesi gerekir. uçuşlarımızı acentamızdan. 
10-)  Uçağın ineceği için muhtemelen parkurlarda olabilir. Hava yollarının araçlarından geçen saatler ve ilerlemelerden Gömü Tur sorumlu değildir.
11-)  Tur iptallerinde ücret iadeleri; Ödemeye görene göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler için siparişe veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler tarafından yapılan işlemler kredi kartına iade edilir.
12-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

18.738 TL Yerine
%20 İndirim İle 14.990 TL / En Düşük Kişi Başı Fiyat
3 Gece 4 Gün