ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU

28 Aralık 2021 02 Ocak 2022
4 Gece 5 Gün
373.75 € 299.00 (TL Fiyatı : 4468.85 TL)
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk (0-12 Yaş)
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin
Çocuk (2-11 Yaş)
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Farklı Tarih Seçenekleri
28 Aralık 2021 - 02 Ocak 2022
373.75 € 299.00 €

 YILBAŞI ÖZEL ANKARA ÇIKIŞLI ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
28 Aralık – 02 Ocak 2022 ( 4 Gece 5 Gün )
‘’ Atina – Selanik – Meteora – Kalambaka – Corint Kanalı – Kavala ‘’
ANKARA'DAN OTOBÜS  ile EKSTRA TURLAR DAHİL

'' YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK ''

1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - İPSALA:
Saat 17:00'da Milli Kütüphane Otobüs (Metro) Durakları önünden hareketle, İstanbul, Silivri, Keşan kara yolunu takip ederek İpsala Sınır Kapısı’na hareket.

2.GÜN | İPSALA - SELANİK – METEORA – KALAMBAKA :
Gerekli molalarla İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Yunanistan’a giriş yapıyoruz.Otobüs içi kahvaltılık ikramlarımızın dağıtılması ardından Selanik’e hareket. Selanik’e varışımıza takiben Ulu Önder M.Kemal Atatürk’ün doğduğu Evi ziyaret ediyoruz. Ardından Panoramik şehir turumuzda; Selanik Kalesi, Kordon, Beyaz Kule,Fuar Meydanı, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, E.Venezelo ile P.konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles ve Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin vereceği serbest zaman ardından Kozani üzerinden UNESCO Dünya Kültür Miras listesinde yer alan ‘’ Yunanistan’ın Kapadokya’sı ‘’ Meteora’ya varış.Ortaçağ’da yüksek kayalar üzerine inşa edilmiş görkemli Manastırların bulunduğu bölge coğrafi özellikleriyle bir masal diyarını andırmaktadır.Gezimiz ardından Kalambaka şehir merkezine hareket.Otelimize yerleşme ve konaklama.

3.GÜN | ATİNA – AKROPOLİS – SYNTAGMA MEYDANI – MEÇHUL ASKER ANITI  - OTEL :
Sabah kahvaltı sonrası Lamia üzerinden Yunanistan’ın başkenti Atina’ya hareket.Şehir turumuza ilk olarak kelime anlamı ‘’ yüksek şehir ‘’ olan Dünya tarihinin en önemli sit alanlarından birisi Akropolis ile turumuza başlıyoruz.(giriş ücretlidir) Akropolis’in ana cazibe merkezi Parthenon ve diğer bölümlerin görülmesi ardından Atina’nın kalbi Syntagma Meydanına inerek Parlamento Binasının önünde bulunan Meçhul Asker Anıtında aralıksız nöbet tutan Evzon Askerlerinin nöbet değişimini izliyoruz.Serbest zaman ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve otelimize hareket.Odalarımıza yerleşme.Konaklama Atina’daki otelimizde.

4.GÜN | KORİNT KANALI - OLİMPİYAT STADYUMU – OMONİA MEYDANI – PLAKA – YENİ YILA MERHABA 
Sabah kahvaltısı ardından Korint Körfezi ile Saronik Körfezi'ni birbirine bağlayan Dünyanın en uzun deniz yolu kanallarından biri olan Korint Boğazı Kanalını göreceğiz.Burada vereceğimiz serbest zaman ardından tekrar Atina’ya dönüş.İlk Olimpiyat Oyunlarının yapıldığı Panathinaiko Stadyumu,Omonia Meydanı gezileri sonrasında Akropolis’in hemen eteklerinde yer alan Arnavut kaldırımlı tarihi Plaka bölgesinde yer alan Yunan Tavernalarında Yeni Yıl Eğlencelerine katılmaya gidiyoruz.(ekstra) Yöresel lezzetler ve müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlence devam edecek.Konaklama Atina’daki otelimizde.

5.GÜN | ATİNA – VOLOS – KAVALA :
Sabah geç kahvaltı sonrası Yunanistan’ın en eski yerleşim bölgelerinden biri Antik Magnesia da yer alan  bir liman şehri Volos’a hareket.Öğle saatlerinde varışımız ile birlikte Panoramik şehir turumuzda; St. Nicholas Metropolitan Katedrali , Kent Meydanı , Tarihi Liman göreceğimiz yerler arasındadır.Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kavala’ya hareket.Akşam saatlerinde otelimize varış ve odalarımıza yerleşme.Konaklama Kavala’daki otelimizde.

6.GÜN | KAVALA - İSKECE – İPSALA SINIR KAPISI – İSTANBUL – ANKARA :
Sabah kahvaltısı ardından Kavala panoramik şehir turumuzda; Bizans Kalesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykeli, Pargalı İbrahim Paşa Camii (Saint Nicolas Kilisesi ), İmarethane, Su Kemerleri, Kıbrıs Caddesi, Belediye Binası göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin vereceği serbest zamanda bademli kavala kurabiyesi almayı unutmuyoruz.Ardından İskece’ye hareket.İskeçe'de otobüs ile yapacağımız panoramik turumuzda; Plateia Kendriki Meydanı, Saat Kulesi, Hagia Sofia Church (Ayasofya Kilisesi) göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından İpsala Sınır kapısına hareket. Ardından Türkiye'ye hareket. İpsala Sınır Kapısından Türkiye'ye giriş. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Free shop’ta vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul'a hareket. İstanbul’a varışımıza takiben gerekli molalar sonrası sabah saatlerinde Ankara'ya varış. 

YUNANİSTAN GÜNCEL GİRİŞ ŞARTLARI
COVID-19 aşı sertifikası (ikinci dozdan itibaren en az 14 gün geçmiş olması gerekmektedir) veya Son 72 saat içinde yapılmış PCR test sonucu veya son 48 saat içinde yapılmış hızlı antijen test sonucu (PCR veya rapid test sonucuyla Yunanistan’a seyahat edecek kişiler, havalimanında veya kara hudut kapılarında zorunlu olarak PCR veya Rapid Teste tabi tutulabilir.) 

Seyahat öncesinde https://travel.gov.gr/#/ internet sitesi üzerinden Passenger Locator Form (PLF-Yolcu Tespit Formu) doldurulması (Yunanistan’a giriş yapılacak tarih ile hudut kapısına ilişkin bilgiler başta olmak üzere formun doğru şekilde ve eksiksiz olarak doldurulması giriş sürecinde sorun yaşanmaması için önemlidir.) 

*Dijtal Aşı Sertifikası ; Health Pass uygulaması üzerinden indirilecektir. ( Fiziki çıktısının yanınızda olması gerekmektedir.)

    

EK HİZMETLER
YILBAŞI TAVERNA EĞLENCESİ

Yöresel Müzik,Yemek,Alkollü-Alkolsüz İçecek Servisi

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks TV'li Otobüs İle Ulaşım
► Tur Süresince Araç İçi Su Servisi
► 1.Gün Araçta Kahvaltı Paketi
► 4 Gece 3*-4* Otellerde Kahvaltı Dahil Konaklama
► Programda Belirtilen Şehir Turları
► Kalambaka Meteora Turu
►Korinth Kanalı Turu

► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
► Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
( 65 Yaş Üstü Misafirlerimiz İçin Sigorta Tarafından Sür Prim Uygulaması Olup Kişi Başı 10 € Tur Ücretine İlave Edilecektir. )
( 80 Yaş Üstü Misafirlerimiz Sigorta Kapsamı dışı kaldığı için Sigorta Yapılamamaktadır. )

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle ve Akşam Yemekleri
► Konaklama Vergileri ( 15 € )
► Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
► Taverna'da Yemekli Yılbaşı Eğlence Programı ( 75 € )
► Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 50 TL )
► Schengen Vize İşlem Ücreti ( 140 € )

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
► % 20 İndirim Oranı 01 Aralık 2021 tarihine kadar Nakit Ödemelerde geçerlidir.
Belirtilen Tüm İndirimler Fiyatlara Uygulanmıştır.
► 100 EURO Ön Ödeme Yaparak Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin Kalan Bakiyelerini Tur Tarihinden 30 Gün Öncesinde Kapatmaları Gerekmektedir.
► Vize Başvurusu Yapacak Misafirlerimizin Tur Tarihinden 30 Gün Önce Kalan Bakiyelerini Kapatmaları Gerekmektedir.
► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.
► Taksit Kampanyası Geçerli Olan Kredi Kartları;
      Axess | Card Finans | Maximum | Combo | World | Bonus | Paraf | Advantage  

ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
28-12-2021 / 02-01-2022

% 20 İndirim

373.75 €
299.00 €
498.75 €
399.00 €
373.75 €
299.00 €
100.00 € 200.00 € 250.00 €

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Otobüs İle ulaşımlı turlarda minimum 30 kişi katılım ve üstü olması durumunda turumuz otobüs ile gerçekleşecek olup, katılım sayısının 30 kişinin altında kalması durumunda önceden haber vermek kaydıyla kişi sayısına uygun özel dizayn araçlarımız ile turlarımız gerçekleştirilecektir. Turun acentamız tarafımızdan İptali durumunda son bildirim tarihi tur kalkışından 7 gün öncesidir ve tur başka bir tarihe ertelenebilir.
2-) Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
4-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
5-) Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda mücbir sebebler dahil vize ücreti iadesi yapılmaz.
6-) Programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
7-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
8-) Gömü Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gömü Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Gömü Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Gömü Tur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9-) T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gömü Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
10-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
11-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
12-) Tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar kesin kayıt yaptırdığınız turu koşulsuz iptal edebilir veya tarih değişikliği yapabilirsiniz. Tur başlangıç tarihinden 30 günden az süre kalan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 
13-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
14-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.
15-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Tur başlangıç tarihinden 30 günden az kala yapılan iptal taleplerinde muhattap ilgili sigorta şirketidir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal taleplerinde misafirlerin kendilerinde veya birinci derece yakınlarında var olan kronik rahatsızlıklar ve semptomlardan dolayı tura katılamaması durumunda sigorta şirketi tarafından tur ücreti iadesi yapılmamaktadır. Bu ve benzer durumlarda Gömü Tur'un hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
16-) Araçlarımız; Mercedes Tourismo ve Travego, Temsa Safir ve Maraton, Neoplan Cityliner ve Tourliner, Man Fourtuna marka otobüslerden oluşmakta olup, 46 kişi veya 50 kişi koltuk kapasitesine sahiptir. Koltuk numara yerleri otobüs markalarına göre farklılık gösterebilir. 
17-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
 

ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
ATİNA KALAMBAKA SELANİK KAVALA TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Milli Kütüphane Önü: 17:00
Armada Önü: 17:05
Bilkent Köprüsü Altı: 17:10
Ümitköy Galeria Avm Önü: 17:15
İstanbul Giyim Dünyası Önü: 17:25
Eryaman Optimum Avm Karşısı: 17:35
İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 23:00
İstanbul Şişli 4.Levent Metro Durağı Önü ( İstanbul Sapphire Karşısı ): 00:00
Gömü Tur
Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA
0850 346 46 68
FAKS: 0 312 230 54 43
info@gomutur.com
Gomutur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Gömü Turizm Seyahat ve Tanıtım Ltd Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Gomutur.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.