DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU

3 GECE 4 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
YARIM PANSİYON KONAKLAMA
1.350,00 TL
'den başlayan fiyatlarla
%10 İNDİRİM ve KREDİ KARTINA 4 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Anadolujet İle UlaşımAnadolujet İle Ulaşım
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Profesyonel Tur RehberiProfesyonel Tur Rehberi
  • Şehir İçi UlaşımŞehir İçi Ulaşım
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • Tren Bileti DahilTren Bileti Dahil
  • Yarım Pansiyon KonaklamaYarım Pansiyon Konaklama
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR

DOĞU EKSPRESİ ile KARS TURU

DOĞU EKSPRESİ  ile GİDİŞ  / ANADOLUJET ile DÖNÜŞ 

Ani Harabeleri, Sarıkamış Şehitliği,Çıldır Gölü , Kars Kalesi, Oniki Havari Kilisesi, Defterdarlık, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Konservatuar, Vali Konağı, PTT Binası, Merkez Camii (Ortodoks Kilisesi), Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi)

1.GÜN | ANKARA TREN GARI BULUŞMA - DOĞU EKSPRESİ İLE KARS'A HAREKET :

Ankara Tren Garında saat 17:00'de buluşma.Saat 17:55 te hareket edecek olan Doğu Ekspresi trenimize yerleştikten sonra, uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu`nun güzel manzaralarını görme imkânını bulacağız. Akşam yemeği serbest olarak tren yemekli vagonunda alınacaktır. Bu gece konaklama trende yataklı kompartmanımızda olacaktır.


2.GÜN | DOĞU EKSPRESİ KARS TREN YOLCULUĞU :

Sabah gün ışığının camdan süzülerek bizleri uyandıracağı yeni bir güne uyanıyoruz.Tren yolculuğumuzda,  Anadolu'nun güzel manzaraları eşliğinde, dağları, dereleri doya doya seyrederek tüm günümüzü Trenimizde seyahat ederek geçiriyoruz. Ara duraklarda kısa bekleme anları ve bol bol fotoğraf manzaraları imkânımız olacaktır. Saat 18.30'da Kars Tren Garına ulaşıyoruz. Gar çıkışında aracımız ile buluşup, otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

KONAKLANACAK OTEL

4* GRAND ANİ HOTEL

3.GÜN | ANİ HARABELERİ - KARS KALESİ - ON İKİ HAVARİLER KİLİSESİ - FETHİYE CAMİİ - OTEL :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ani Harabeleri'ne hareket ediyoruz.Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halashar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateş Gedesi ve bir Gürcü Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi,hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menuçehr Camii’ni gezeceğiz. Ani Harabeleri gezimiz sonrasında Kars merkeze dönüş. Öğle yemeği molası sonrasında Kars şehir turumuza başlıyoruz. Rus işgali sırasında yapılan ve günümüze hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını göreceğiz. Kars Müzesi, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Tren Garı, Vilayet Konağı, PTT Binası, Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal’in evi,Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi) göreceğimiz yerler arasında olacak.Ardından otelimize varış.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* GRAND ANİ HOTEL

4.GÜN | ÇILDIR GÖLÜ - SARIKAMIŞ ŞEHİTLİĞİ ANITI - ERZURUM HAVALİMANI - ANKARA :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz.kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde kızakla gezebilir, balıkçıların zorlu mücadelesini izleyebilirsiniz.Öğle yemeği molası sonrasında rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve Erzurum'a hareket.Yol güzergahında yer alan Aziz şehitlerimizin anısına yaptırılan Sarıkamış Şehilitği Anıtında vereceğimiz mola sonrasında Erzurum havalimanına hareket.Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra AnadoluJet tarifeli seferi ile saat 21:35’de Ankara’ya hareket.23:05’de Esenboğa havalimanına varış ve gezimizin sonu.Doğu Ekspresi Tren seyahati konaklamasında kullanılan Yataklı Vagonda Odalar iki Kişiliktir. Üç kişilik rezervasyonlarda Tren konaklaması için; Misafirlerimize iki adet iki kişilik oda verilir. Odalardan bir tanesinde tura katılan başka bir misafir, diğer misafir ile eşleştirme yapılır, diğerinde iki kişi konaklama yapar. Otelde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz doğu ekspresi tren seyahati konaklamasında iki kişilik oda verilir, tura katılan başka bir misafir ile eşleştirme yapılır. 

27-30 MART 2019
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
(%10 indirim)
1.500,00 TL
1.350,00 TL
Tek Kişilik Oda
(%10 indirim)
1.650,00 TL
1.485,00 TL
Odada Üçüncü Kişi
(%10 indirim)
1.500,00 TL
1.350,00 TL
13 MART 2019 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda %10 İNDİRİM ve KREDİ KARTINA 4 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Doğu Ekspresi ile Yataklı Gidiş Tren Bileti
► Anadolu Jet Tarifeli Seferi İle Erzurum > Ankara arası Dönüş Uçak Bileti 
► Tur Programı dahilinde Araç ile Ulaşım
► 2 Gece 4* GRAND ANİ HOTEL vb. Konaklama
► Otel'de; Sabah Kahvaltısı (2) - Akşam Yemeği (2)
► Seyahat Sigorta Güvence Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Trende Alınan her türlü Yiyecek - İçecek Servisi
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Otel Ekstraları


ANKARA TREN GARINDA SAAT 17:00'DA BULUŞULACAKTIR.

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Gömü Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: