GİZEMLİ MISIR

12 Nisan 2023 19 Nisan 2023
7 Gece 8 Gün
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin
Farklı Tarih Seçenekleri
12 Nisan 2023 - 19 Nisan 2023
549,00 $

14 Nisan 2023 - 21 Nisan 2023
599,00 $

21 Nisan 2023 - 28 Nisan 2023
599,00 $

06 Mayıs 2023 - 13 Mayıs 2023
499,00 $

13 Mayıs 2023 - 20 Mayıs 2023
499,00 $

18 Mayıs 2023 - 25 Mayıs 2023
499,00 $

23 Mayıs 2023 - 30 Mayıs 2023
499,00 $

30 Mayıs 2023 - 06 Haziran 2023
499,00 $

06 Haziran 2023 - 13 Haziran 2023
499,00 $

13 Haziran 2023 - 20 Haziran 2023
499,00 $

20 Haziran 2023 - 27 Haziran 2023
499,00 $

GİZEMLİ MISIR TURU 
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 
7 GECE 8 GÜN

SHARM EL SHEIKH (2) - KAHIRE (3) - İSKENDERİYE - HURGADA (2) - LUXOR

SHARM EL SHEIKH GİDİŞ / HURGADA DÖNÜŞ

1.Gün | İstanbul – Sharm El Sheikh :
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acente kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 22.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC628 tarifeli seferi ile 00.15’de Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat ile 01.50’da varışın ardından bagaj alımı ve vize işlemlerimizin ardından özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Otele check-in işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz.

2.Gün | Sharm El Sheikh :
Sabah kahvaltımızın ardından rehberinizle beraber şehir turu için otelimizden ayrılıyoruz. Mısır’ın koyları ve plajları ile popüler tatil beldelerinden biri olan Sharm el Sheikh şehir turumuzda Nabq Bay, Hadaba Bay, Naama bay rehberinizle birlikte görülecek yerler arasındadır. Eski şehir bölgesi ve yeni şehir bölgesi olarak adlandırılan Hollywood Sharm el Sheikh’te birbirinden renkli alışveriş dükkanlarını, kafelerini, restoranları ve birçok cazibe noktasını göreceğiz. Şehrin en önemli merkezi Soho meydanında vereceğimiz serbest zamanın ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne turu. Bu turumuzda alt tabanı cam olan teknemizden kızıldenizin nefes kesen sualtını keyifle izleyerek birbirinden çeşitli rengarenk balık türlerini, mercanları ve birçok deniz canlısını göreceğiz. Olmazsa olmaz bu turumuzda keyifli dakikalar geçireceğinize eminiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra akşam yemekli showlu, müzikli, eğlenceli Çölde Bedevi Gecesi Turu. Bu turumuzda gösterileri ve müzikleri ile çölde keyifli bir akşam geçireceğiz. Tur sonrası otelinize transfer, geceleme otelimizde.

Ekstra Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne Turu: 25 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik)

Ekstra Çölde Bedevi Gecesi Turu: 60 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, akşam yemeği)

3.Gün | Sharm El Sheikh – Kahire :
Sabah erken saatlerde özel otobüsümüz ile Kahire’ye transfer. Yaklaşık 500 km sürecek yolculuk sonrası Kahire’ye varışımızın ardından panoramik şehir turu. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında Kahire Kalesi, Mehmet Ali Paşa Cami, Sultan Hasan Kulliyesi, İmam Şafi Camii, Baron Empain Sarayı, Sedat’ın Anıt Mezarı, Al Azhar Camii, İslam tarihi müzesi, Kahire Müzesi, Kahire Kulesi, Khan el Khalili pazarı, El Tahrir meydanı ve şehrin birçok turistik noktası panoramik olarak görülecektir. Turumuz sonrası serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün | Kahire :
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük Kahire şaheserleri turu (Giza Piramitleri & Mısır Müzesi & Al Azhar Üniversitesi ve Camii & Khan El Khalili Çarşısı) Bu turumuzda ilk durağımız Giza Piramitleri Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerini ve Sfenks Heykelini gezeceğiz ve rehberinizden detaylı tarih anlatımlarıyla resim çekme fırsatı yakalacayaksınız. Giza Piramitleri turumuz sonrası mücevher ve parfüm yapım dükkanlarını ve papirus dükkanlarını ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz. Daha sonra Kahire’nin en önemli turistik noktalarından biri olan Mısır müzesini ziyaret edeceğiz. 120 binden fazla eserin olduğu bu müzede Antik mısır hazinelerini, sfenksleri ve birçok tarihi eseri görme fırsatını yakalayacağız. Turumuz sonrası Mısır’ın en eski üniversitesini göreceğiz ve 970 yılında yapımına başlanılan 20.000 kişilik Al Azhar camiini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Kahire’nin en hareketli noktalarından biri olan Khan el Khalili çarşısında rehberiniz eşliğinde gezerek birbirinden çeşitli ve renkli dükkanları göreceğiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu. Bu turumuzda Nil nehrinde eğlenceli gece hayatını ve ışıklar altında Kahire şehrini izleyeceğimiz yerel teknelerden birinde lokal yemeklerin ve eğlence’nin tadını çıkarabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra tam günlük Kahire şaheserleri: 75 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik)

Ekstra Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu:60 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Akşam yemeği)

5.Gün | Kahire :
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu. Bu turumuzda Mısır'ın ikinci en büyük şehri, "Akdeniz'in İncisi" İskenderiye'yi göreceğiz. İskenderiye, atmosferi ve ambiyansı ile, Kahire'den sadece 225 km uzaklıkta olmasına rağmen, Mısır'ın sizlere farklı yüzünü yansıtır. M.Ö.331'de Büyük İskender tarafından kurulan bu şehir, Greko-Roman Mısır'ın başkenti olmuştur ve efsanevi deniz feneri ile dünyanın yedi harikasından birine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, antik çağda bilimin ve eğitim merkezi, 19. yüzyıldan itibaren ise Mısır'ın ticari ve denizcilik merkezi olma görevini üstlenmiştir. Bu cezbedici şehirde geçireceğiniz zamandan sonra Kahire’ye dönmek istemeyeceksiniz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Turumuz sonrası şehirde serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Kahire’ye otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu: 90 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Öğle yemeği)

6.Gün | Kahire – Hurgada :
Sabah erken kahvaltımızın ardından özel otobüsümüz ile Hurgada’ya transfer. Yaklaşık 450 km sürecek yolculuk sonrası Hurgada’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Hurgada Mısır’ın Altın kumlu kumsalları, Turkuaz rengi denizi, palmiye ağaçları ile Mısır turizmi’nin ve Kızıldeniz’in merkezidir. Şehir turumuzda eski şehir bölgesi El Dahar (Downtown) yeni ve modern bir turizm merkezi Sakkala, otel, alışveriş merkezleri ve mağazalardan oluşan Sahl Hasheesh bölgesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası şehirde serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.Gün | Hurgada :
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu (Karnak Tapınağı & Krallar Vadisi & Hatchepsut Tapınağı & Memnon Anıtları & Nil Deltası) Bu turumuzda firavunların izini sürerek nefes kesici tapınaklarda gizemli Mısır turumuzu tam anlamıyla deneyimleyeceğiz. Mısır’a seyahat edenler için olmazsa olmaz dediğimiz bu turumuzda, Antik Mısır’da Kral ve Güneş Tanrısı Kabul edilen Amon Ra tapınağı, Krallar veya Firavunları Vadisi olarak bilinen Krallar Vadisini, Kadın Firavun Hatchepsut Tapınağını, Memnon dev heykellerini ve nil deltasını ziyaret edip birbirinden gizemli anlar yaşayacağız ve resim çekme şansını yakalacağız. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Turumuz sonrası serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu: 100 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Öğle yemeği)

8.Gün | Hurgada - İstanbul :
Sabah kahvaltımızın ardından öğlen saatine kadar odalarımızı boşaltıyoruz, valizlerimizi bagaj odasına bıraktıktan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile tam günlük Ekstra öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu. Kızıldeniz’in en muhteşem noktalarında biri olan Giftun adası tekne turu ve Portakal koyunda Mısır turumuzun bütün yorgunluğunu atacağımız harika bir tekne turu yapacağız. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Hurgada havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC621 tarifeli seferi ile 02.25’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 06.15’de varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Ekstra öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu tekne turu: 60 Usd (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, Öğle yemeği)

 
Avantajlı Ekstra Tur Paketi 1: (Gündüz Turları - 5 Tur) 350 USD yerine 320 USD
Kızıldeniz’de Cam tabanlı Tekne Turu 25 USD + Tam günlük Kahire şaheserleri turu 75 USD + Tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu 90 USD + Tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu 100 USD + Tam günlük öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu 60 USD


Avantajlı Ekstra Tur Paketi 2: (Tüm Turlar - 7 Tur) 470 USD yerine 420 USD
Kızıldeniz’de Cam tabanlı Tekne Turu25 USD + Çölde Bedevi Gecesi Turu 60 USD + Tam günlük Kahire şaheserleri turu 75 USD + Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu 60 USD + Tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu 90 USD + Tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu 100 USD + Tam günlük öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu 60 USD


**Yemek belirtilen turlarda yemek ücreti fiyata dahildir. İçecek hariçtir.

**Müze giriş ücretleri fiyatlara dahil değildir.

***ÖNEMLİ NOT : GEZİ PROGRAMLARINDA VE UÇUŞ PARKURLARINDA TARİHE GÖRE DEĞİŞİKLİKLER OLABİLMEKTEDİR. GÜNCEL BİLGİLERİ ACENTAMIZDAN SORUNUZ.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Sharm El Sheikh/Hurghada-İstanbul arası uçak bileti,
► 3* & 4* Otellerde 7 gece konaklama,
► Sabah kahvaltıları,
► Havalimanı vergileri,
► Alan-Otel-Alan transferleri,
► Tüm şehirlerarası transferler,
► Sharm-Kahire-Hurghada panoramik şehir turları,
► Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Mısır Vize Ücreti ( Vize hizmeti (Yeşil Pasaporta vize istenmemektedir. Yeşil pasaport sahibi olmayan 18 yaşından büyük ve 45 yaşından küçük olan misafirler için vize sürecinin belirsiz olmasından dolayı, tura kabul edilmemektedir.)
► Yurtdışı Çıkış Harcı
► Seyahat sağlık ve vize sigortası
► Tüm otel ekstraları
► Ekstra Turlar
► Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)

Şehir ve turist vergileri, yerel hizmet ücretlerini kapsayan 60 USD zorunlu tutar rehber tarafından tur hareket etmeden önce toplanacaktır.

ÖNEMLİ NOT : HAVAYOLU NEDENİYLE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER OLABİLMEKTEDİR. GÜNCEL FİYATLARI ACENTAMIZDAN SORUNUZ.

GİZEMLİ MISIR
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-1 Yaş 2-12 Yaş
12-04-2023 / 19-04-2023

549,00 $ 729,00 $ 549,00 $ 150,00 $ 549,00 $
14-04-2023 / 21-04-2023

599,00 $ 779,00 $ 599,00 $ 150,00 $ 599,00 $
21-04-2023 / 28-04-2023

599,00 $ 779,00 $ 599,00 $ 150,00 $ 599,00 $
06-05-2023 / 13-05-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
13-05-2023 / 20-05-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
18-05-2023 / 25-05-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
23-05-2023 / 30-05-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
30-05-2023 / 06-06-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
06-06-2023 / 13-06-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
13-06-2023 / 20-06-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
20-06-2023 / 27-06-2023

499,00 $ 679,00 $ 499,00 $ 150,00 $ 499,00 $
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
GİZEMLİ MISIR
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Gömü Tur
Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA
0850 346 46 68
FAKS: 0 312 230 54 43
info@gomutur.com
Gomutur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Gömü Turizm Seyahat ve Tanıtım Ltd Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Gomutur.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.