İSKANDİNAVYA FİYORDLAR TURU THY İLE HELSİNKİ BAŞLANGIÇ

11 GECE 12 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM !
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
'' DANİMARKA - İSVEÇ - NORVEÇ - FİNLANDİYA ''
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA • EKSTRA TURLAR DAHİL • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
2 GECE LÜKS GEMİLERDE KONAKLAMA | 3 AKŞAM YEMEĞİ FİYATA DAHİL

HELSİNKİ | GEMİ  | STOCKHOLM | KARLSTAD | LILLEHAMMER |  FLAAM | SOGNEFJORDS | VOSS | BERGEN |
HARDANGER  FJORD | GOL |OSLO | GEMİ | KOPENHAG | MALMÖ | KUZEY ZEALAND 
1.GÜN | ANKARA - İSTANBUL - HELSİNKİ :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde saat 03:30 da GÖMÜ TUR yetkilisi ile buluşma. Gerekli bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının TK 2115 sefer sayılı uçuşu ile 05.30 da İstanbul’a hareket. Saat 06.40’da İstanbul’a varış. Daha sonra 08:30’de TK 1761 ile Helsinki’ye hareket. Saat 11:55 de Helsinki’ye varışımızı takiben Helsinki şehir turumuza başlıyoruz. 3 saat sürecek şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında Helsinki Katedrali, Rus Ortodoks Kilisesi, Finlandiya Parlamento Binası, Balık Pazarı, Jean Sibelius Anıtı ve Kaya Kilisesi Turumuzun ardından Otelimize transfer Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SOKOS HOTEL PRESIDENTTI (ŞEHİR MERKEZİ)

2.GÜN | HEKSINKI - STOCKHOLM :
Sabah kahvaltısının ardından Alışveriş ve Çevre gezileri için serbest saatler. Öğleden sonra Saat 14.00 da limana transfer. Silja Line gemisinde ile akşam üzeri Stokholm’a hareket. Doğa güzellikleri arasında, gece boyunca gemi yolculuğu. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

KONAKLANACAK OTEL

LUKS SILJA LINE GEMİSİNDE KONAKLAMA YAPILACAKTIR.

3.GÜN | STOCKHOLM :
Sabah kahvaltısının ardından; kısmen adacıklar üzerine kurulu, geleneksel ve modern mimarinin bir arada bulunduğu “su üzerindeki güzel “olarak bilinen; İsveç’in başkenti Stockholm’de kent turumuzu gerçekleştireceğiz. Nobel ödüllerinin dağıtım şöleninin yapıldığı Belediye Sarayı, Sergil Meydanı, Opera gezilecek yerler arasındadır, Turun bitiminde, eski şehrin üzerinde bulunduğu, Gamla Stan Adası’nı keşfe çıkacağız. Turumuzun ardından otelimize, transfer. Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SUPERIOR QUALITY HOTEL GLOBE (ŞEHİR MERKEZİ)

4.GÜN | STOCKHOLM - DROTTNINGHOLM - STOCKHOLM :
Sabah kahvaltımızın ardından Kral 3. Johan tarafından Kraliçe Katerina için yaptırılmış olan; kraliçenin adası anlamına gelen ‘’Drottningholm” Sarayına çevre gezisi günümüzü tamamlayacaktır. (Sarayın içerisinde ayrıca Osmanlı Padişahlarının İsveç Kraliyet Ailesi’ne hediye ettikleri tablolar ve çok değerli el işi hediyelerde mevcuttur). Bu gezi esnasında bir doğa harikası olan “Maalaren” Gölündeki minik adacıklar arasında yolculuk yapılacaktır. Öğleden sonra Stockholm’e dönüş ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SUPERIOR QUALITY HOTEL GLOBE (ŞEHİR MERKEZİ)

5.GÜN | STOCKHOLM - KARLSTAD - LILEHAMMER :
Sabah kahvaltısının ardından Stockholm’den hareket ediyoruz İlk Durağımız Karlstad. Karlstad, İsveç’in en uzun nehri Klarälven’in yine İsveç’in en büyük gölü olan Vanern Gölü’ne döküldüğü yerde kuruludur. Turumuz Esnasında Kent limanı Vasteras’tan sonra İsveç’in en büyük ikinci göl limanıdır. Turumuz Esnasında Karlstad Katedrali, Karlstad şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Vanern Gölü ve Kinnekulle Dağının harika manzarası fotoğraf tutkunları için kaçırılmayacak fırsattır. Turumuzun ardından 1994 kış olimpiyatlarının da yapıldığı LİLLEHAMMER kentine varıyoruz. Otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SUPERIOR CLARION COLLECTION HOTEL HAMMER (ŞEHİR MERKEZİ)

6.GÜN | LILEHAMMER - FLAM - SOGNEFJORD - VOSS - BERGEN :
Sabah kahvaltısının ardından Flam’a hareket ediyoruz Flam – Gudvangen arasında 2 saatlik bir gemi yolculuğu yapıyoruz. Daha sonra 865 metre yüksekliğine çıkan; 20 Kilometre uzunluğundaki Flaam - Myrdal hattında “Flaambanen” manzara treniyle inanılmaz bir yolculuk yapacağız. Norveç fiyortları arasında en büyüğü olan Sogne, dünya sıralamasında ise 2. sırada yer alıyor. Bergen şehrinin kuzeyinde yer alan Sognefjord, 180 km uzunluğu ile ziyaretçilerine harika bir yolculuk vadediyor. Dağların yüksekliğinin 1700 metrelere ulaştığı fiyordun derinliği ise 1234 metre olarak ölçülüyor. Sogneyi gezerken karşılaşılabilecek bir diğer güzellik ise tepelerinden dökülen sayısız ve peş peşe sıralanmış çağlayanlar oluyor. Ayrıca bu fiyort, National Geographic Travel tarafından “dünyanın en ikonik güzergahı” olarak tanımlanıyor. Turumuzun Ardından Voss Kasabası gezilerek Bergen’e hareket ediyoruz.

KONAKLANACAK OTEL

4* SCANDIC HOTEL ORNEN (ŞEHİR MERKEZİ)

7.GÜN | BERGEN - HARDANGER FJORD - GOL :
Sabah kahvaltısının ardından dağlar ve denizlerle çevrili Fiyord’ların merkezi Bergen’de yapılacak şehir gezisinde ünlü balık ve çiçek pazarı. Bergen’in eski Bryggen limanı ve Unesco tarafından koruma altına alınmış ahşap eski Bergen evlerinin bulunduğu “Gamla Bergen” sokakları gezilecek yerler arasındadır. Bergen Şehir Turumuzun ardından Hardenger Fjordunu Görmek üzere hareket ediyoruz. ’Norveçliler, “Sogne Fiyordu, fiyortların kralı ise Hardanger Fiyordu kraliçesidir” diyor. Bergen şehrinin güneyinde bulunan fiyort, 179 kilometre boyunca uzanıyor. 800 metre derinliğe kadar ulaşan bölgede çok sayıda şelale de bulunuyor. Mavi ve yeşilin yanı sıra, bahar aylarında renkli meyve ağaçları, yüksek bölgelerde bulunan karlar ve sahip olduğu doğal taşlarla en güzel fotoğraf karelerinin yakalanabildiği bir yer olarak göze çarpıyor.’’ Hardenger Fyord unu gezimizin ardından Gol’e hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* STOREFJELL RESORT HOTEL

8.GÜN | GOL - OSLO :
Sabah kahvaltısının ardından Oslo’ya hareket ve Norveç’in başkenti Oslo’ya varışımızı takiben Oslo şehir turumuza başlıyoruz. Yapılacak olan panoramik şehir turunda Norveç Parlamentosu. Kraliyet Sarayı, görülecek yerler arasındadır. 1952 kış olimpiyatlarının yapıldığı ünlü atlama merkezi Holmenkollen ve içinde insanın doğumdan ölüme dek tüm hayat evrelerinin heykellerle anlatıldığı Vigeland Parkı’nı da ziyaret ediyoruz. Turumuz Nobel Barış Ödülünün verildiği Belediye Sarayı’ndan sonra modern şehrin merkezi liman bölgesi Aker Brygge’de son buluyor. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SUPERIOR RADISSON BLU ALNA HOTEL (MERKEZİ)

9.GÜN | OSLO - DFDS - KOPENHAG :
Sabah kahvaltısının ardından Oslo’da Serbest Saatler alışveriş ve çevre gezileri için serbest zaman. Dilerseniz Norveç’e özgü ünlü elişi kazakları satın alabilir; Munch Müzesini ziyaret edebilir, şehir dışında kurulmuş olan Viking eğlence parkına yönlenebilirsiniz. Saat 15:30 da limana yönlenip gemimize biniyoruz. Hem keyifli bir yolculuk yapacağımız, hem de “İskandinavya’nın” deniz ürünlerinin de yer aldığı, nefis açık büfesinin keyfine varacağımız “DFDS” gemisi, gezimize ayrı bir keyif katacaktır. Geceleme gemide.

KONAKLANACAK OTEL

LUKS DFDS SEAWAYS GEMİSİNDE GECELEME YAPILACAKTIR

10.GÜN | KOPENHAG - MALMO - KOPENHAG :
Sabah kahvaltısının ardından gemiden iniyor; Bizi bekleyen otobüsümüz ve rehberimiz eşliğinde ayrıntılı Kopenhag şehir turu. Kuzey ülkelerinin en güzellerinden biri olan Danimarka’nın başkenti; sıcak ve samimi anlamına gelen ‘Hyggelig“ lakaplı Kopenhag, daima renkli ve canlıdır. Kent mükemmel toplu taşımacılık ağı, düzenli, temiz caddeleri ve yemyeşil parklarıyla seçkin bir atmosfere sahiptir. Yapılacak olan panoramik şehir gezisinde, Kraliçenin ikamet ettiği Amalienborg Sarayı, Hans Christian Andersen ‘den esinlenerek yapılmış olan Küçük Deniz Kızı heykelinin bulunduğu Langelinie rıhtımı, pub ve barları ünlü Nyhavn Limanı, Kraliyet Tiyatrosu ve Danimarka Parlamentosu görülecek yerler arasındadır. Otobüsle yapacağımız şehir turumuzun sonrasında telimize yerleşip kısa bir dinlenme molası verdikten sonra şehir merkezini yürüyerek keşfe çıkıyoruz. Tivoli bahçeleri, “Belediye Sarayı”ndan geçip; dünyanın en uzun yaya caddelerinden birisi olan” Ströget”i katedip, barları ve restoranları ile ünlü yeni limana varıyoruz, Kopenhag Şehir Turumuzun ardından Malmö ye hareket ediyoruz Malmö ye hareket ediyoruz. 2000 yılında açılan ve Danimarka ile İsveç’i birbirine bağlayan 16 km’lik ORESUND köprüsünden geçerek Malmö’ye(İsveç) hareket ediyoruz. İsveç’in 3. büyük şehri olan Malmö’de Gotik kilise, belediye sarayı ve şehrin sembolü haline gelmiş olan ünlü mimar CALATRAVA’nın DNA sarmalı şeklindeki gökdeleni görülecek yerler arasındadır. Akşam saatlerinde Kopenhag’a dönüş. Dileyenler, içinde 38 tane restoran barındıran 153 yıllık Tivoli eğlence parkını ziyaret edebilirler. Tur bitimi otelimize yerleşip, kısa bir dinlenme molası verdikten sonra şehir merkezini yürüyerek keşfe çıkıyoruz. Tivoli bahçeleri ve belediye sarayı meydanından geçip; trafiğe kapalı sokaklardan, barları ve restoranları geziyoruz, Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SUPERIOR TIVOLI HOTEL (ŞEHİR MERKEZİ)

11.GÜN | KOPENHAG - KUZEY ZEALAND - KOPENHAG :
Sabah kahvaltısının ardından gemiden iniyor; özel otobüsümüzle Danimarka’nın rivierası sayılan Kuzey Zealand turumuza çıkıyoruz. Önce Danimarka Kraliyet ailesinin iki yazlık sarayından birisi olan “Fredensberg” sarayını dışarıdan görüyor; ardından Hamlet ile birlikte anılan, UNESCO’nun dünya mirası listesindeki Kronborg Kalesinin yer aldığı “Helsingör”e varıyoruz. Şehirde yemek ve alışveriş için serbest saatler. Öğleden sonra Kopenhag’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* SUPERIOR TIVOLI HOTEL (ŞEHİR MERKEZİ)

12.GÜN | KOPENHAG - İSTANBUL - ANKARA :
Sabah kahvaltısının ardından bizi bekleyen otobüsümüze havalimanına transfer TK 1782 ile saat 15:00 İstanbul’a hareket. 19:10’da İstanbul’a varış. Saat 21.40 İstanbul’dan TK 2182 ile Ankara’ya hareket ve 22.55’de Ankara’ya varış.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Ankara-İstanbul - Helsinki / Kopenhag-İstanbul-Ankara uçuşları,
- Lüks Araçlarla Şehirlerarası Ulaşım
- Helsinki’de 1 gece Sokos Hotel Presidentti (şehir merkezi) otelde Konaklama
- Stockholm’da 2 gece  Superior Quality Hotel Globe ( şehir merkezi ) otelde Konaklama
- Lillehammer’da 1 gece  Superior Clarion Collection Hotel Hammer (şehir merkezi ) otelde Konaklama
- Bergen’de 1 gece Scandic Hotel Ornen (şehir merkezi) otelde Konaklama
- Gol ‘de 1 gece Storefjell Resort Hotel’de otelde Konaklama
- Oslo’da 1 gece  Superior Radisson Blu Alna Hotel (merkezi) otelde Konaklama
- Kopenhag’da 2 gece  Supperior Tivoli Hotel (şehir merkezi) otelde konaklama
- Tüm Otellerde ve Gemide alınacak olan açık büfe sabah kahvaltıları
- Programda belirtilen Kopenhag , Oslo , Leardal ,Flam,  Bergen , Stockholm,Helsinki şehir tanıtım turları
- Lüks DFDS SEAWAYS Gemisinde 1 Gece Kopenhag - Oslo arası Konaklama
- Lüks  Silja Line gemisinde 1 gece Stockholm – Helsinki – Stocholm arası konaklama
- Gol ‘de Storefjell Resort Hotel’de 1 adet akşam yemeği
- Kopenhag-Oslo arası gemide alınacak açık büfe  akşam yemeği ve 1 adet içecek
- Stockholm – Helsinki arası gemide alınacak 1 adet akşam yemeği ve tüm içecekler
- Programda belirtilen tüm turlar
- Alan - Otel - Alan Transferleri
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi
  ( 80 Yaş Üstü Misafirlerimiz Sigorta Kapsamı dışı kaldığı için Sigorta Yapılamamaktadır. )


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

- Vize İşlem Ücreti ( 125 € )
- Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 15 TL )
- Tüm Şahsi Harcamalar
- Otellerde minibar, telefon vb. ekstra harcamalar.

- Yeşil Pasaporta Vize Yoktur


VİZE İŞLEMLERİ

ŞİRKET SAHİPLERİ İÇİN TURİSTİK
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ŞİRKETTE ÇALIŞANLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Şirketin imza sirküleri fotokopisi
• Faaliyet belgesi ve Oda Sicil belgesi ( Son 3 aylık içerisinde orjinal olmalıdır.)
• Vergi Levhası Fotokopisi
• Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Sgk işe giriş belgesi
• Sgk dan onaylı işe giriş belgesi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

DEVLET MEMURLARI İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Bağlı olduğu makamdan izin belgesi
• Resmi kurum görev kimlik kartının önlü arkalı fotokopisi
• Son 3 aylık maaş bodrosu
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

ESNAF ve SANATKARLAR İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğa hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• Firma sahibinin imza beyannamesi
• Faaliyet belgesi - (Bağlı bulunduğu meslek odasından-son 3 ay tarihli) 
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi ( var ise )
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

EMEKLİLER İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi- 
• Emeklilik Cüzdan fotokopisi yada kartının fotokopisi
• Emeklilik maaşı aldığı bankadan kaşeli imzalı döküm bildirgesi
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)

AVUKAT, ECZACI, DOKTOR, MİMAR, MÜHENDİS İÇİN TURİSTİK 
• En az 6 Ay geçerli Pasaport( Son 10 yıldan eski olmamalı)
• Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf ( Yeni Çekilmiş ve Rötuşlanmamış )
• Antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış, İlgili Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi 
• İmza Beyannamesi( Şirket ise Sirküleri )
• Faliyet Belgesi (Bağlı olduğu meslek odasından ve son 3 ay tarihli)
          + Avukatlar >>>> Barodan
          + Doktorlar >>>> Tabibler Odasından
          + Eczacılar >>>> Eczacılar Odasından
          + Diş Hekimleri >>>> Diş Hekimleri Odasından
          + Mimarlar ve Mühendisler >>>> Mimarlar ve Mühendisler Odasından
• Vergi Levhası Fotokopisi (Son Dönem)
• Ticaret sicil fotokopileri (Şirket İse)
• Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümü (bankadan kaşeli-imzalı) veya Hesap cüzdanı (Güncel Tarihli-Hesap bakiyesi bulunan)ve Randevu gününden son 1 hafta içinde alınmış olması gerekir.
• Tapu Fotokopileri (varsa) Araç-Ruhsat Fotokopileri (varsa)
• Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Nüfus müdürlüğünden alınmış aslı ve yeni tarihli. ( Anne, baba, eş, kardeş ve çocukları gösteren)
• İkametgah Belgesi
• Kimlik fotokopisi 
• Muafakatname ( Anne ve Baba imzalı noter tasdikli)


01-12 HAZİRAN 2019 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

**Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 03:30'dir..

TK 2115 | Ankara - İstanbul | 05:30 - 06:40

TK 1761 | İstanbul - Helsinki | 08:30 - 11:55


10-21 AĞUSTOS 2019 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

**Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 03:30'dir..

TK 2115 | Ankara - İstanbul | 05:30 - 06:40

TK 1761 | İstanbul - Helsinki | 08:30 - 11:55


GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: