İSPANYA ENDÜLÜS TURU THY İLE MADRİD BAŞLANGIÇ

7 GECE 8 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM!!!
1.199,00 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
KREDİ KARTINA 3 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
  • Yarım PansiyonYarım Pansiyon
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
'' MADRID - TOLEDO - CORDOBA - SEVILLA - GRANADA ALICANTE - VALENCIA - BARCELONA ''
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA • EKSTRA TURLAR DAHİL • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK
7 SABAH KAHVALTISI - 7 AKŞAM YEMEĞİ 

GIRONA-FIGUERAS TURU | SALVADOR DALI & LA ROCA ALIŞVERİŞ TURU
EL HAMBRA TURU | CORDOBA CAMİİ TURU | TOLEDO TURU
1.GÜN | 27 HAZİRAN 2020 | ANKARA - İSTANBUL - MADRİD :
Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde 01:05’de Türk Hava Yolları Kontuarı önünde buluşma. İşlemlerden sonra Türk Havayolları’na ait TK 2105 sayılı uçağı ile saat 03:05’de İstanbul’a hareket. Saat 04:20 ’de İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 06:55’de TK 1857 sefer sayılı uçağımızla Madrid’e hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası saat 10:25’de Madrid’e varış. Varışımızı takiben Madrid şehir turu yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas, Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından serbest zaman ve otelimize transfer, geceleme Madrid'deki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* FLORIDA NORTE HOTEL VB.

2.GÜN | 28 HAZİRAN 2020 | MADRİD - TOLEDO - MADRİD :
Sabah alınacak kahvaltının ardından Toledo’ya gidiyoruz. Madrid’e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1987’den beri UNESCO’nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo’da görülecek yerler arasında; İspanya’nın en büyük 3 katedralinden biri Toledo Katedrali, 11. yy’dan kalma Sinagog, San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo’da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından otelimize geri dönüş ve geceleme Madrid'deki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* FLORIDA NORTE HOTEL VB.

3.GÜN | 29 HAZİRAN 2020 | CORDOBA - SEVİLLA :
Sabah kahvaltımızın ardından Cordoba’ya hareket. Cordoba’ya varışımıza takiben Cordoba şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİ' nde yer alan ve Endülüsler’den kalan, orijinal hali ile 1013 sütunlu ve otuz iki bin kişilik Endülüs’ün en büyük camisi Mezquita ‘’Cordoba Camii’’ni ziyaret ediyoruz. 14. yy’da Endülüs Emevileri’nin yaşadığı, medeniyet, huzur ve hoşgörünün ispatı olan, ancak Kraliçe İsabel’in İspanya’yı yeniden fethinin ardından yaşadıkları topraklardan çıkartılan Yahudiler’in mahallesi de görülecek yerler arasında sayılabilir. Turumuzu ardından otelimize transfer ve geceleme Sevilla'daki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* CATALONIA SANTA JUSTA HOTEL VB.

4.GÜN | 30 HAZİRAN 2020 | SEVİLLA - GRANADA :
Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla şehir turumuza başlıyoruz. Ortaçağ manastırları ve kiliseleri ile ünlü kentin sembolü olan Altın Kule, İspanya'nın en eski 2. Arenası, Guadalquivir Nehri, 1992 Expo Fuar Merkezi, Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Alkazar Bahçeleri, Çan kulesi, Yahudi mahallesi, büyük kaşif Kristof Kolomb’un mezarının bulunduğu Sevilla Kathedrali ile Krallık Sarayı Alcazar görülecek yerler arasında sayılabilir. Tur sonrası Granada ve El Hambra Turu için Emevi Sultanlığının Başkenti olan Granada’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,30 saatlik yolculuktan sonra Granada’ya varıyoruz. Granada İspanya'nın Endülüs Eyaleti’nde bulunan ve Endülüs Emevileri'nden kalan gotik yapılarıyla ünlü bir şehirdir. Yürüyerek yapacağımız şehir turumuzun ardından ünlü El Hambra Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. 2.5 saat süren bu saray gezisinde Endülüs Emevi Devletinin yönetim ve ikamet binaları, kışlalar, surlar, selamlık ve harem bölümleri, yazlık saray, gül bahçeleri ve havuzlar görülecek yerler arasındadır. Geceleme Granada’daki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* ALIXARES HOTEL VB

5.GÜN | 01 TEMMUZ 2020 | GRANADA - ALICANTE - VALENCIA :
Sabah kahvaltımızın ardından Alicante’ye doğru yola çıkıyoruz. Alicante’ye varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz ve turumuz sırasında Santa Barbara Kalesi, Barok tarzdaki Belediye Binası, Santa Maria Kilisesi’ni göreceksiniz. Tur sonrası bizi bekleyen otobüslerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde Valencia’ya doğru yola çıkacağız. Valencia'ya varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. Valencia şehrinin en önemli meydanı Plaça de l'Ajuntament'dır ve içinde Belediye Binası, klasik filmlerin gösterildiği La Filmoteca ve pek çok barın ve restoran bulunmaktadır. Bunun dışında Plaça de la Reina ve Plaça de la Verge şehrin önemli meydanlarındandır. Şehirde özellikle Turia Bahçeleri önemli bir yere sahiptir. Bu parkın içinde çocuk oyun alanları, tarihi bir çeşme ve spor kompleksleri bulunmaktadır. Turumuzu ardından otelimize transfer ve geceleme Valencia’daki  otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* BEATRIZ REY DON JAIME HOTEL VB.

6.GÜN | 02 TEMMUZ 2020 | VALENCIA - BARCELONA :

Sabah kahvaltımızın ardından Barcelona’ya hareket ve varışımızın ardından panoramik Barcelona şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Sagra De Familia Kilisesi ve Plaza De Espanya bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme Barcelona’daki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* PORTA FİRA HOTEL VB.

7.GÜN | 03 TEMMUZ 2020 | BARCELONA :

Sabah kahvaltısının ardından Girona-Figueras-Salvador Dali-La Roca Alışveriş Turu. Ülkemizde Deli DALİ olarak tanınan dünyanın sayılı Sürrealist ressamlarından biri olan SALVADOR DALİ’nin Figueras şehrindeki (aynı zamanda doğduğu kasabadır) en fazla ve en seçkin eserlerinin sergilendiği DALİ Tiyatro Müzesi’nin bulunduğu Figueras kasabasını gördükten sonra orta çağdan kalma Gerona şehir turu yapıyoruz. Catalonia Otonom bölgesinin 2. büyük şehri olan Girona’da ünlü Mimar EİFFEL’in inşa ettiği demir köprü’yü görüyoruz. Catalan Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişte Musevi Cemaatinin yaşamından kesitler sunuyor. Ayrıca ünlü Jewish Meydanı El Call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülecek yerler arasında. Kuzeyin en güzel bu iki şehri, sizi Catalan dünyasının ayrıcalıklarına götürecektir. Tur sonrası La Roca Alışveriş Turu. Mango, Zara, Berska gibi ülkemizde de moda trendini belirleyen markaların ana vatanı Barcelona’daki Outlet kasabasına kısa yolculuğumuzun ardından varıyoruz. 100’ün üzerinde prestijli markanın bulunduğu Outlet kasabasında yaklaşık p oranında indirimler oluyor. Starbucks’da bir kahvede içebilirsiniz. Versace, CK, Hugo Boss, Diesel, Replay, Burberry, Nautica, Tommy Hilfiger ve Ray-Ban gibi markaları bulabilirsiniz. Tur bitimi Barcelona’ya hareket ve serbest zaman. Geceleme Barcelona'daki otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

4* PORTA FIRA HOTEL VB

8.GÜN | 04 TEMMUZ 2020 | BARCELONA - İSTANBUL - ANKARA :
Sabah Kahvaltımızın ardından havalimanına transfer, Türk Havayollarına ait TK 1856 sefer sayılı uçağımız ile saat 19:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:30’de varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası TK 2192 sefer sayılı uçuşumuzla saat 02:00 ’da  Ankara’ya  hareket  saat 03:15’de varış. 

27 HAZİRAN - 4 TEMMUZ 2020
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
1.199,00 EUR
Tek Kişilik Oda
1.499,00 EUR
Odada Üçüncü Kişi
1.199,00 EUR
2-12 Yaş Çocuk
1.049,00 EUR
KREDİ KARTINA 3 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

           ⦁ Türk Hava Yolları’nın Tarifeli seferi ile Ankara -İstanbul-Barcelona –Madrid -İstanbul - Ankara ekonomi sınıf uçak bileti,

⦁ Madrid’de 2 gece 4* FLORIDA NORTE otelde oda kahvaltı konaklama
⦁ Sevilla’da 1 gece 4* HOTEL CATALONIA SANTA JUSTA otelde oda kahvaltı konaklama
⦁ Granada’da 1 gece 4* HOTEL ALIXARES otelde oda kahvaltı konaklama
⦁ Valencia’da 1 gece 4 *  BEATRIZ REY DON JAIME otelde oda kahvaltı konaklama
⦁ Barcelona’da 2 gece 4* PORTA FIRA otelde, oda kahvaltı konaklama
⦁ 7 Adet Akşam Yemeği Dahil
⦁ Özel otobüs programda belirtilen şehirlerarası ve havaalanı otel transferleri
⦁ Programda belirtilen Barcelona , Valencia , Alicante , Granada , Sevilla , Cordoba , Granada , Madrid  , panaromik şehir tanıtım turları 
⦁Girona Figueras-Salvador Dali ve La Roca Alışveriş turu ,  El Hambra Turu , Cordoba Camii Turu , Toledo Turu
⦁ Profosyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
⦁ Havalimanı vergisi ve uçuş sigortası
⦁ Özel Seyahat Sağlık Sigortası ve Güvence Paketi Poliçesi
  ( 65 Yaş Üstü Misafirlerimiz İçin Sigorta Tarafından Sür Prim Uygulaması Olup Kişi Başı 15 € Tur Ücretine İlave Edilecektir. )
  ( 80 Yaş Üstü Misafirlerimiz Sigorta Kapsamı dışı kaldığı için Sigorta Yapılamamaktadır. )


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Şahsi Harcamalar 
Vize Ücreti ve Servis Bedeli 135.- Euro 
Yurt Dışı Çıkış Konut Fonu 50 TL

Not: Yeşil Pasaporta vize yoktur!


27 HAZİRAN - 04 TEMMUZ 2020 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 01:05'dir.

TK 2105 | Ankara - İstanbul | 03:05 - 04:20

TK 1857 | İstanbul - Madrid | 06:55 - 10:25

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: