BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)

BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
BENELÜKS PARİS TURU (CRL CRL)
7 Gece 8 Gün

İSTANBUL ÇIKIŞLI BENELÜKS PARİS TURU
PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
7 GECE 8 GÜNDÜZ
BRÜKSEL GİDİŞ DÖNÜŞ

1.GÜN İSTANBUL – BRÜKSEL – AMSTERDAM :
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:50’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 801 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:50’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 10:35’de varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket. Varışımızı takiben panaromik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN AMSTERDAM :
Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda Turu (85 Euro) [Marken & Volendam & Zaanse Schans]’na katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz. Ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Sonraki durağımız Marken kasabası. Kasabaya ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ve ayrıca ucuz hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ardından yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’ı görme fırsatı yakalıyoruz. Tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Konaklama otelimizde.

3.GÜN AMSTERDAM - LÜKSEMBURG :
Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergahımız üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Trier Turu (35 Euro)’na katılabilirler. Moselle nehri kıyısında yer alan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Almanya’nın en eski şehri olarak ünlenen, Roma döneminden kalma binaları ve eserleri ile sizi tarihte bir yolculuğa sürükleyecek olan, Alman filozof Karl Marx’ın doğduğu şehir Trier’de gerçekleştireceğimiz tur sırasında Konstantin Bazilikası Aula Palatina, Karl Marx’ın evi, şehrin tarihi ana giriş kapısı Porta Nigra ve Trier Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lüksemburg’a yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben panoramik akşam Lüksemburg şehir turu yapıyoruz. Turumuzda Petrus Nehri Vadisi, UNESCO Dünya Kültür Mirası olarak kabul edilen eski şehir merkezi ve dar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele oluyoruz. Konaklama otelimizde.

4.GÜN LÜKSEMBURG – PARİS :
Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergahımız üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Reims (Champagne) Turu (35 Euro)’na katılabilir. Roma İmparatorluğu’na kadar uzanan tarihi ve eşsiz gotik mimarisi ile birçok Fransız kralının taç giyme törenlerine tanık olan Champagne bölgesinin en önemli ve büyük şehri Reims’te gerçekleştireceğimiz bu muhteşem tur sırasında Reims Katedrali, The Palace of Tau, Saint Remi Bazilikası ve La Porte de Mars görülecek yerler arasındadır. Ardından Paris’e yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımız ile birlikte panoramik şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

5.GÜN PARİS :
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Kombine Turu (85 Euro) [Eiffel Kulesi & Seine Nehri Tekne gezisi & Montmarte Ressamlar Tepesi & Sacre Coeur Bazilikası & Notre Dame Katedrali & Fragonard Parfüm Müzesi]’na katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine Nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Ardından Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a füniküler ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedrali’ni ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından turumuzun sonuna geliyoruz ve otelimize dönüyoruz. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by Night Turu (30 Euro)’na katılabilirler. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

6.GÜN PARİS :
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Normandiya & St. Germain Turu [Rouen & Lyons-la-Forêt & St. Germain-des-Prés] (85 Euro)’na katılabilirler. İlk durağımız Orta Çağ kasabası Lyons-la-Forêt. 17. yy. dönemine ait, dönemin tarzını yansıtan tipik Normandiya tarzı inşa edilmiş yarı ahşap evleri ile bu kasaba aynı zamanda ünlü yazar Gustave Flaubert tarafından 1857 yılında kaleme alınan Madame Bovary romanının filminin çekildiği kasaba unvanıyla anılmaktadır. Turumuzda 14. yy.’dan kalma tarihi kapalı çarşı, dünyaca ünlü Fransız besteci Maurice Ravel’in evi, Château Gaillard, Belediye Binası ve Cordeliers Manastırı görülecek yerler arasındadır. Ardından sonraki durağımız Normandiya’nın başkenti ve muhteşem bir ortaçağ şehri olan Rouen, orta çağ döneminden kalma tarihi anıtları ve mimari yapıtları ile sizleri kısa süreliğine zaman yolculuğuna sürükleyecek. Turumuzda ileride Fatih unvanıyla anılacak olan Norman William döneminde temelleri atılan ve Jean d’Arc’ın yargılandığı müthiş gotik Rouen Notre Dame Katedrali, Gros-Horloge (Rönesans Saati), Adalet Sarayı ve Vieux Marché (Jean d’Arc’ın hayatına son verilen sembolik haç ve bugün yerinde bulunan Jean d’Arc Kilisesi) görülecek yerler arasındadır. Son durağımız ise Amerikalı ünlü yazar Ernest Hemingway, varoluşçu filozoflar Jean Paul Sartre ve Simon de Beauvoir gibi pek çok ünlü isimin uğrak yeri olan Saint-Germain-des-Prés kısaca elit St. Germain semti. Cafe Le Bonaparte, Cafe de Flore ve Cafe Les Deux Magots gibi dünyaca ünlü kafelerin yer aldığı, dünyanın en eski cafe restoranı (*1686) Le Procope'un bulunduğu, caz müzik festivallerine ev sahipliği yapan capcanlı St. Germain semtinde gerçekleştireceğimiz tur sırasında panoramik olarak Lüksemburg Bahçeleri, Victor Hugo'nun evlendiği St. Sulpice Kilisesi, St. Michel Meydanı ve Paris'in en eski kilisesi St. Germain-des-Prés panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otele dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

*Arzu eden misafirlerimiz Paris’teki serbest günümüzü Disneyland’ı ziyaret ederek değerlendirebilirler. Rehberimiz Disneyland biletleri için sizlere yardımcı olacaktır. Park’a gidiş/dönüş ulaşımı münferit olarak yapılacaktır.

7.GÜN PARİS – BRÜKSEL :
Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugge Kenti Turu (35 Euro)’na katılabilirler. Tur sonrası Brüksel’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium Anıtı, Heysel Stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

8.GÜN BRÜKSEL - İSTANBUL :
Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Brüksel Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 802 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:30’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:55’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

AVANTAJLI TUR PAKET SEÇENEKLERİ : 

AVANTAJLI MAXİ EKSTRA TUR PAKETİ: TOPLAM 390 EUR YERİNE 350 EUR

  • Muhteşem Hollanda Turu 85 EUR
  • Reims (Champagne) Turu 35 EUR
  • Trier Turu 35 EUR
  • Paris Kombine Turu 85 EUR
  • Paris by Night Turu 30 EUR
  • Muhteşem Normandiya & St. Germain Turu 85 EUR
  • Brugge Kenti Turu 35 EUR

AVANTAJLI ECO EKSTRA TUR PAKETİ: TOPLAM 105 EUR YERİNE 90 EUR

  • Reims (Champagne) Turu 35 EUR
  • Trier Turu 35 EUR
  • Brugge Kenti Turu 35 EUR 

 

 

Hareket Noktaları
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali : 06:30
Hizmetler
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

►Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Brüksel (CRL) – İstanbul (SAW) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
►Havalimanı vergileri
►3* & 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama
►Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
►Tüm şehirler arası transferler
►Panoramik Amsterdam, Lüksemburg, Paris ve Brüksel şehir turları
►Şehir vergileri (25 EUR)
►Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

►Vize ücreti
►Seyahat Sağlık Sigortası
►Covid-19 Sağlık Sigortası
►Yurt dışı çıkış harcı bedeli
►Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar  
►Ekstra turlar  
►Müze ve ören yerleri giriş ücretleri  

Fiyat Tablosu

ÖNEMLİ NOT : HAVAYOLU NEDENİYLE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER OLABİLMEKTEDİR. GÜNCEL FİYATLARI ACENTAMIZDAN SORUNUZ.

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
02-03-2024 / 09-03-2024

649 € 899 € 649 € 150 € 649 € Ücretsiz
09-03-2024 / 16-03-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
16-03-2024 / 23-03-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
23-03-2024 / 30-03-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
30-03-2024 / 06-04-2024

549 € 799 € 549 € 150 € 549 € Ücretsiz
05-04-2024 / 12-04-2024

849 € 1.099 € 849 € 150 € 849 € Ücretsiz
13-04-2024 / 20-04-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
20-04-2024 / 27-04-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
27-04-2024 / 04-05-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
04-05-2024 / 11-05-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
11-05-2024 / 18-05-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
18-05-2024 / 25-05-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
25-05-2024 / 01-06-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
02-06-2024 / 09-06-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
09-06-2024 / 16-06-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
16-06-2024 / 23-06-2024

849 € 1.099 € 849 € 150 € 849 € Ücretsiz
23-06-2024 / 30-06-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
30-06-2024 / 07-07-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
07-07-2024 / 14-07-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
14-07-2024 / 21-07-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
21-07-2024 / 28-07-2024

799 € 1.049 € 799 € 150 € 799 € Ücretsiz
15-08-2024 / 25-08-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
25-08-2024 / 01-09-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
07-09-2024 / 14-09-2024

749 € 999 € 749 € 150 € 749 € Ücretsiz
14-09-2024 / 21-09-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
21-09-2024 / 28-09-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
28-09-2024 / 05-10-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
05-10-2024 / 12-10-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
12-10-2024 / 19-10-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
19-10-2024 / 26-10-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
02-11-2024 / 09-11-2024

599 € 849 € 599 € 150 € 599 € Ücretsiz
03-11-2024 / 10-11-2024

599 € 849 € 599 € 150 € 599 € Ücretsiz
09-11-2024 / 16-11-2024

699 € 949 € 699 € 150 € 699 € Ücretsiz
10-11-2024 / 17-11-2024

649 € 899 € 649 € 150 € 649 € Ücretsiz
16-11-2024 / 23-11-2024

599 € 849 € 599 € 150 € 599 € Ücretsiz
23-11-2024 / 30-11-2024

599 € 849 € 599 € 150 € 599 € Ücretsiz
30-11-2024 / 07-12-2024

599 € 849 € 599 € 150 € 599 € Ücretsiz
07-12-2024 / 14-12-2024

599 € 849 € 599 € 150 € 599 € Ücretsiz
14-12-2024 / 21-12-2024

599 € 849 € 599 € 150 € 599 € Ücretsiz
Genel Şartlar
7 Gece 8 Gün