KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU

01 Ekim 2022 06 Ekim 2022
5 Gece 6 Gün
4.112,50 TL 3.290,00 TL
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin
Farklı Tarih Seçenekleri
01 Ekim 2022 - 06 Ekim 2022
4.112,50 TL 3.290,00 TL

ANKARA ÇIKIŞLI KARADENİZ RÜYASI ve BATUM TURU

Ordu • Boztepe • Giresun • Uzungöl • Lustra ve Garaster Yaylası • Rize • Çayeli • Hopa
• Batum • Piazza ve Avrupa Meydanı • Maçka • Of • Ayder Yaylası • Çamlıhemşin . Çinçiva • Zilkale • Palovit Şelalesi • Badara Yaylası
• Fırtına Deresi • Sümela Manastırı • Sürmene • Trabzon Atatürk Köşkü • Akçaabat • Samsun • Amasya 

ÇİNÇİVA - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ TURU DAHİL !
BADARA YAYLASI TURU DAHİL !
 LUSTRA - GARASTER YAYLALARI TURU DAHİL !

'' 4 Gece Otel Konaklaması ''

1.GÜN | BULUŞMA ve HAREKET :
Akşam Saat 21:00’da Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu için Sıhhiye Sezenler Sokaktaki Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.

2.GÜN | TRABZON - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİ - GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISI - ALTINDERE VADİSİ - SÜMELA MANASTIRI - SÜRMENE - OTEL :

Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Trabzon'a varış. Restoranda sabah kahvaltımızın alınması ardından Trabzon'da ilk durağımız Atatürk'ün Trabzon ziyaretlerinde ağırlandığı ve daha sonra müze haline getirilen Atatürk Köşkü olacaktır. Sonrasında dünyada sadece Trabzon’da yapılan Kazzaziye gümüş işçiliğinin tanıtımını izleyip, Kutsal Bilgelik Kilisesi olarak yapılmış olan Ayasofya Kilisesi Camii'ni görüyoruz. Maçka ilçesinde yer alan Altındere Milli Parkı içerisinde 1250 metre yükseklikte yer alan tarihi Sümela Manastırı'na hareket ediyoruz. Manastır gezimiz ardından, Çayeli'ndeki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı: Restorantımızda alınacak olup tur ücretine dahidir
Akşam Yemeği: Otelimizde set menü alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama: Grand Çavuşoğlu Hotel , Lazlakar Hotel , Ela Hotel v.b

3.GÜN | HOPA - SARP SINIR KAPISI - BATUM ŞEHİR TURU - OTEL :
Sabah kahvaltısı ardından Hopa üzerinden Sarp Sınır Kapısı'na varış. Gürcistan'a giriş işlemleri ardından şehir merkezine hareket. Yol güzergâhında Aziz Andrew'in Aydınlanma Yolu ismi verilen büstünü gördükten sonra Gonio bölgesine doğru ilerliyoruz. Gonio'dan geçerken sağ tarafımızda Gonio (Apsaros) Kalesi'ni görüyoruz. Bize çok da yabancı olmayan, kaynağı Bayburt'tan gelen Çoruh (Chorokhi) Nehri'nin üstünden geçip şehir merkezine giriş yapıyoruz. İlk durağımız 1866 yılında yapımı tamamlanan ahşap iç mekanı ile büyüleyici bir görünüme sahip olan Batum Merkez Cami gezimizin ardından muhteşem bir şehir planlaması örneği olan Batum’un en güzel yerlerinden biri ve Avrupa şehir meydanlarını anımsatan Piazza Meydanı'nı geziyoruz. Avrupa Meydanı'nda bulunan, 2007 yılında 1 Milyon Lari’ye yapılan Medea Heykeli'ni,  Şehrin en görkemli heykellerinden birisi olan, hırs ve gücü temsil eden, bir çeşmenin üzerine kurulmuş Poseidon Heykeli'ni ve Tiyatro Meydan'nı geziyoruz. Yemyeşil doğası, kendine hayran bırakan sahil şeridi ile kilometrelerce uzunluğundaki Eski Batum Bulvarı'na ilerliyoruz. Kurban Said’in ünlü romanının kahramanları olan ‘’ Ali ve Nino ‘’ heykelini görüp, Gürcü Prenses Nino ve Azeri Ali’nin hikâyelerini dinledkten sonrasın vereceğimiz serbest zaman sonrasında, belirlenen saatte buluşma ve sınır kapısına hareket.Türkiye'ye giriş için gerekli işlemler ardından otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı: Restorantımızda alınacak olup tur ücretine dahidir
Akşam Yemeği: Otelimizde set menü alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama: Grand Çavuşoğlu Hotel , Lazlakar Hotel , Ela Hotel v.b

GÜRCİSTAN BATUM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

4.GÜN | ÇAMLIHEMŞİN - ŞENYUVA ( ÇİNÇİVA ) KÖYÜ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - BADARA YAYLASI - FIRTINA DERESİ - AYDER YAYLASI  - OTEL :
Sabah kahvaltı sonrası Çamlıhemşin'e hareket. Burada bizi bekleyen araçlarımızla bir tarafta yeşilin bin bir tonunu görebileceğimiz bir tarafta da fırtına deresi manzarası eşliğinde, Çinçiva olarak da bilinen Şenyuva Köyü'ne varıyoruz. Ardından Palovit Şelalesi'ni hayranlıkla fotoğrafladıktan sonra, Tarihi Taş Köprü üzerinden muazzam Fırtına Vadisi'ni izliyoruz.  Doğal sarp bir kaya üzerine inşa edilmiş tarihi Zilkale'yi ziyaret ettikten sonra bulutların üstünde yer alan ve dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan endemik bitki türleri ile dolu, 1850 metre yükseklikteki Badara Yaylası'na çıkıyoruz. Bu muhteşem yerde vereceğimiz serbest zaman ardından Çamlıhemşin'e dönüş. Fırtına deresi kenarında zipline yapma imkanı. Ardından Ayder Yaylası'na hareket. Kalegon Mevki  ve Gelintülü Şelalesi gezilerimiz sonrasında otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
Akşam Yemeği    : Otelimizde set menü alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Yayla Turu           : Çinçiva Köyü, Zilkale ve Palovit Şelalesi, Badara Yaylası Turu Ücrete Dahildir.
Konaklama          : Grand Çavuşoğlu Hotel , Lazlakar Hotel , Ela Hotel v.b

5.GÜN | UZUNGÖL - LUSTRA ve GARASTER YAYLALARI - VAKFIKEBİR - ORDU :
Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Çaykara üzerinden Uzungöl’e hareket. Uzungöl’e vardığımızda Lustra ve Garaster Yaylaları Turumuza çıkıyoruz. (Yağış ve sis durumuna göre, alternatif olarak Haldizen Yaylaları'na gidilebilir.) Yol boyunca vereceğimiz fotoğraf molaları ile birlikte 2400 metre rakımda bulunan yaylada rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüşler esnasında, yayla evlerini görüyor ve yöre insanıyla hoş sohbetlerle yayla kültürüne yakından tanık oluyoruz. Uzungöl’ü en yüksekten kuşbakışı muhteşem manzarasını fotoğrafladıktan sonra, geri dönüşe geçiyoruz. Göl çevresinde vereceğimiz alışveriş ve yemek molası sonrasında Çay Fabrikasında çayın işlenişinin tanıtımı ve alışveriş imkanı. Vakfıkebir üzerinden Ordu'ya varış. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
Akşam Yemeği    : Otelimizde set menü alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Yayla Turu            : Lustra ve Karastel Yaylaları Turu Ücrete Dahildir
Konaklama          : Grand Tesk Hotel  v.b

6.GÜN | ORDU - BOZTEPE - SAMSUN -  AMASYA - ÇORUM - ANKARA :
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası teleferik ile Boztepe'ye çıkıp büyüleyici manzara eşliğinde çaylarımızı yudumluyoruz. Ordu’nun meşhur fındık ve mamülleri için alışveriş imkanı ardından Samsun’a hareket. Samsunda; Bandırma Vapuru, İlk Adım Anıtı, Onur Anıtı ve Atatürk'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı Mantika Palas'da açılan Gazi Müzesi ziyaretleri sonrasında serbest zaman. Ardından Şehzadeler Diyarı ve açık hava müzesi niteliğindeki Amasya'ya hareket. Amasya şehir turumuzda;  II. Bayezid Külliyesi, Amasya Şehir Minyatürü ve Osmanlı döneminde ruh hastalıklarının müzik ile tedavi edildiği, günümüzde ise müze olan Bimarhane, diğer adıyla Darüşşifa ziyaretleri sonrası, Yeşilırmak kenarına kurulu tarihi Yalı Boyu Amasya Evleri'ni de görüyoruz. Daha sonra Ankara’ya hareket. Çorum’da vereceğimiz leblebi alışverişi molası ve gerekli molalarımız ile birlikte gece saatlerinde Ankara'ya varış.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Turizm Aracı İle Ulaşım
► Araç İçi Su İkramı
► 1.Gün Restaurantta Sabah Kahvaltısı
► 4 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (4), Akşam Yemeği (4)
Lustra ve Garaster Yaylaları Turu
Batum Transferi ve Şehir Turu
 Zilkale - Palovit Şelalesi Turu
► Badara Yaylası Turu
Ayder Yaylası Turu ve Milli Park Giriş Ücretleri
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 150 TL )

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
Tur Tarihinden 21 Gün Öncesine Kadar Yapılan Kesin Kayıtlarda;
► %20 İndirim ve Kredi Kartlarına 3 Taksit
► Nakit Ödemelerde 
Ekstra %5 İndirim
► 4’TE BİRİNİ ŞİMDİ ÖDEYİN! Kalanı Tur Tarihinden 15 Gün Önce Tamamlayın.

► KOŞULSUZ İPTAL & İADE GARANTİSİ
Tur Tarihinden 15 Gün Öncesine Kadar Koşulsuz İptal Ettirin, İade Alın veya Tarih Değişikliği Yaptırın!

► Belirtilen Tüm İndirimler Fiyatlara Uygulanmıştır.
► 4’Te bir ödeme kampanyası afişe fiyatlardan yapılan kayıtlarda geçerlidir.
► Kampanya seçeneklerinden sadece bir tanesi seçilebilir ve iki kampanya birleştirilemez.
► Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Gömü Tur'a aittir.
► 0-2 Yaş çocuk iki yetişkin yanında ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
01-10-2022 / 06-10-2022

% 20 İndirim

4.112,50 TL
3.290,00 TL
4.987,50 TL
3.990,00 TL
3.987,50 TL
3.190,00 TL
Ücretsiz 1.200,00 TL 2.300,00 TL

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 21:00
Milli Kütüphane Önü: 21:05
Aşti Karşısı Metro Durağı Önü : 21:10
Ankamall Karşısı (İl Emniyet Müd. Karşısı Üst Geçit Altı ): 21:15
Samsun Yolu Keçiören Köprüsü Altı: 21:20
Samsun Yolu Türk Telekom Önü: 21:25
Gömü Tur
Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA
0850 346 46 68
FAKS: 0 312 230 54 43
info@gomutur.com
Gomutur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Gömü Turizm Seyahat ve Tanıtım Ltd Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Gomutur.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.