KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU

02 Ekim 2020 08 Ekim 2020
5 Gece 6 Gün
2248.75 TL 1799.00 TL
SİNOP KASTAMONU İNEBOLU ERFELEK ŞELALELERİ ŞAHİNKAYA KANYONU TURU
29 - 31 Ekim - SİNOP KASTAMONU İNEBOLU ERFELEK ŞELALELERİ ŞAHİNKAYA KANYONU TURU
1031.25 TL
825.00 TL
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk (0-12 Yaş)
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin
Çocuk (2-11 Yaş)
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Farklı Tarih Seçenekleri
02 Ekim 2020 - 08 Ekim 2020 Tam Pansiyon
2248.75 TL 1799.00 TL

09 Ekim 2020 - 15 Ekim 2020 Tam Pansiyon
2248.75 TL 1799.00 TL

KARADENİZ YAYLALARI ve BATUM TURU

Ordu • Boztepe • Giresun • Uzungöl • Lustra ve Garaster Yaylası
Rize • Çayeli • Hopa • Batum •  Maçka • Of • Ayder Yaylası • Çamlıhemşin
Çinçiva • Zilkale • Palovit Şelalesi • Gito Yaylası • Fırtına Deresi • Sümela Manastırı • Sürmene • Trabzon • Atatürk Köşkü
Akçaabat • Samsun • Amasya • Çorum

3 YAYLA TURU DAHİL

LUSTRA - GARASTER YAYLASI • AYDER YAYLASI • GİTO YAYLASI 
TAM PANSİYON KONAKLAMA

1.GÜN | BULUŞMA VE HAREKET :
Akşam Saat 23:30’da Sıhhiye Sezenler Sokaktaki Atatürk Lisesi önünde buluşma ve Ordu'ya hareket.

2.GÜN | ORDU - BOZTEPE - GİRESUN - AKÇAABAT - ATATÜRK KÖŞKÜ - TRABZON BOZTEPE - OTEL :
Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Karadeniz'in 2.büyük şehri olan Ordu’ya varış.Güne güzel bir başlangıç yapmak üzere restoranımızda kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından eşsiz manzara eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile Boztepe'ye çıkıyoruz. Ordu’yu ayaklarımızın altında hissedeceğimiz bu güzel yerde serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Ordu’dan ayrılarak Giresun’a hareket. Giresun’dan geçerken panoramik olarak Giresun Kalesi ve Giresun Adasını görerek Görele'de kemençe evine uğrayarak kemençe hakkında bilgi alıyoruz.Ardından köftesi ile meşhur Akçaabat'da öğle yemeği molası veriyoruz.Öğle yemeği ardından Trabzon'da ilk durağımız Atatürk'ün Trabzon ziyaretlerinde ağırlandığı ve daha sonra müze haline getirilen Atatürk Köşkü olacaktır. Sonrasın da dünyada sadece Trabzon’da yapılabilen Kazaziye gümüş işçiliğinin tanıtılması sonrası manzarasıyla sizi kendine hayran bırakacak ve Trabzon manzaralı Boztepe'ye çıkıyoruz.Çay molası sonrasında otelimize hareket.Odalarımıza yerleşme.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Öğle Yemeği: Akçaabat Köftesi, Salata, Tatlı, Ayran, Su, Çay
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Konaklama: Sandal Hotel, Aksular Hotel Vb.

3.GÜN | UZUNGÖL - LUSTRA VE GARASTER YAYLALARI - RİZE - ÇAYELİ - HOPA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Of-Çaykara üzerinden Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’e vardığımızda Minibüsler ile Lustra ve Garaster Yaylaları turumuza başlıyoruz. (Hava ve sis durumuna göre Haldizen Yaylası) Yol boyunca vereceğimiz fotoğraf molaları ile birlikte önce Lustra sonra Garaster Yaylası’na ulaşıyoruz. 2400 metre rakımda bulunan yaylada rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüşler esnasında, yayla evlerini görüyor ve yöre insanıyla hoş sohbetlerle yayla kültürüne yakından tanık oluyoruz. Uzungöl’ü en yüksekten kuşbakışı muhteşem manzarasını fotoğrafladıktan sonra, geri dönüşe geçiyoruz. Restoranda Öğle yemeğimizi aldıktan sonra göl kenarında yürüyüş için serbest zaman.Sonrasında Rize’ye hareket. Yol güzergahında Çay Fabrikasında çayın işlenişinin tanıtımı ve alışveriş imkanı. Yöreye özgü dokuma çeşidi olan Rize Bezi (feretiko) atölyesine uğrayıp hem bilgi alıp hem de alış ve veriş yapma imkanı ve Çayeli üzerinden Hopa’daki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Öğle Yemeği: Uzungöl’de Tereyağlı Alabalık, Salata, Fırın Sütlaç, Su, Çay  
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Yayla Turu: Lustra ve Garastel Yaylaları Turu Ücrete Dahildir
Konaklama: Hotel Terzioğlu Vb.

4.GÜN | TAM GÜN BATUM TURU - AYDER YAYLASI KONAKLAMA :
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Batum gezimiz için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Gürcistan’a giriş işlemleri ardından Batum’a geçiş. Batum turumuzda; Ali-Nino Heykeli , Batum Limanı, Avrupa Meydanı, mitolojik serüvenlere konu olan Altın Post Anıtı, Tiyatro Meydanı ve Piazza Meydanı görülecek yerler arasındadır.Rehberimizin vereceği serbest zaman sonrasında tekrar Sarp Sınır Kapısı’na hareket.Türkiye’ye giriş işlemleri sonrasında Ayder Yaylasındaki otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama yayladaki otelimizde.

Covid-19 önlemleri kapsamında Türkiye ile Gürcistan arasındaki sınır kapıları turistik geçişler için şuan ki süreçte kapalıdır.Batum turumuzun gerçekleşememesi durumunda Alternatif Programımız yapılacaktır.

ALTERNATİF PROGRAM

BORÇKA – KARAGÖL – ÇAĞLAYAN KÖYÜ – AYDER YAYLASI :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Karadeniz sahilinden ilerleyerek Artvin’in içlerine doğru yol alıyoruz.Borçka tünelinden geçerek ulaştığımız Artvin'in Borçka ilçesinde Çoruh Nehri karşılayacak bizleri karşılıyor.Yükseklere çıkmak için minibüslere transfer olup, doğası ve manzarası ile hayranlık uyandıran Karagöl'e hareket ediyoruz.Karçal Dağlarının eteklerinde 1480 mt'de bulunan göl, yakınlarında bulunan bir tepenin, 1800’lü yılların başında heyelan sonucu Klaskur Deresi'nin önünü kapatmasıyla oluşmuş ve anıt sayılabilecek çeşitli yaşlı ağaçlarla çevrelenmektedir.Göl kenarında yürüyüşler,  dinlenme, fotoğraflama ve cay-kahve keyfi yapmak için bol bol vaktimiz olacaktır.Daha sonra Karagol'den çıkıp Ayder Yaylası'na dönüşe geçiyoruz. Yolumuz üzerinde farklı bir mikroklimaya sahip Fındıklı ilçesindeki 'Çağlayan Köyü'ne uğruyor, yöresel mimarinin en güzel örnekleri olan Karadeniz konaklarını görüyoruz. Sonrasında ünlü Fırtına Deresi eşliğinde Ayder Yaylası'na varış.Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama yayladaki otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Öğle Yemeği: Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Konaklama: Elif Otel Vb.

GÜRCİSTAN BATUM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA; 
Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir.Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş;  yoğunluğa göre 1-3 saat sürmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır.Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç tasimak ve sınırdan gecirmek yasaktır.)

5.GÜN | ÇAMLIHEMŞİN - ŞENYUVA KÖYÜ ( ÇİNÇİVA ) - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - GİTO YAYLASI - FIRTINA DERESİ - OTEL
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Kalegon mevkiinden yürüyerek yapacağımız gezintimiz esnasında kartpostallarda sıkça gördüğümüz Gelin Tülü Şelalesi'ni de fotoğraflama imkanı buluyoruz. Ardından Rize’nin şirin ilçesi Çamlıhemşin’e hareket.Burada bizi bekleyen araçlarımızla bir tarafta yeşilin bin bir tonunu görebileceğimiz bir tarafta da fırtına deresi manzarası eşliğinde Çinçiva olarak da bilinen Şenyuva köyüne varıyoruz.Tarihi Köprüyü gördükten sonra Zilkale'ye doğru devam ediyoruz. Sarp bir kaya üzerine inşa edilmiş tarihi Zilkale'yi ziyaret ettikten sonra Palovit Şelalesi'ne geçiyoruz.Ardından adeta bulutların üstünde yer alan ve Dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan bitki türleri ile dolu 2140 metre yükseklikteki Gito Yaylasına çıkıyoruz.Bu muhteşem yerde vereceğimiz serbest zaman ardından tekrar Çamlıhemşin’e dönüyoruz. Fırtına deresi kenarındaki restoranımızda yöresel öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz rafting ya da zipline aktivitelerine katılabililirler.Ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI:
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Öğle Yemeği: Alabalık/Izgara Köfte/Kuru Fasulye, Muhlama, Turşu Kavurma, Laz Böreği, Su, Çay
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Yayla Turu: Çinçiva Köyü, Zilkale ve Palovit Şelalesi , Gito Yaylası Turu Ücrete Dahildir.
Konaklama: Vadi Otel, Lazlakar Otel Vb.

6.GÜN | SÜRMENE - SÜMELA MANASTIRI - VAKFIKEBİR - ORDU :
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Sümela Manastırı'na hareket.Yol güzergahımız da bulunan bıçak yapımı ile ünlü Sürmene'deki atölyemizde alacağımız bilgi ve alışveriş sonrası Sonrasında Altındere Milli Parkı içerisinde yer alan Sümela Manastırına hareket ediyoruz. ( Sümela Manastırı tadilattan yeni çıktığı için açık olan bölümler gezilecektir.) Öğle yemeğimizi vadi içerisindeki restorantımızda alıyoruz.Sonrasında Ordu'ya hareket.Vakfıkebir'de süt ve süt ürünleri alışveriş molası ardından otelimize varış.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Öğle Yemeği: Sümela Vadi Restoran
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Konaklama: Grand Tesk Hotel Vb.

7.GÜN | ORDU - SAMSUN - AMASYA - ÇORUM - ANKARA
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ordu’nun meşhur fındık ve mamülleri için alışveriş imkanı ardından Samsun’a hareket. Kurtuluş Mücadelesinin simgesi Samsun’a varış. İlk olarak Bandırma Vapuru'nu görüyoruz. Ardından Atatürk'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı Mantika Palas'da açılan Gazi Müzesi ziyaretlerini de yaptıktan öğle yemeğimizde meşhur Samsun Pidesini tatma imkanı bulacağız.Ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası Şehzadeler diyarı ve acık hava müzesi niteliğindeki Amasya'ya hareket. Amasya'ya varışımız sonrası Çakallar Tepesine çıkarak tüm şehri tek bir noktadan görme imkanımız olacaktır. Ardından II.Bayezid Külliyesi, Amasya şehir minyatürü ve Osmanlı döneminde akıl hastalarının müzik ile tedavi edildiği günümüzde ise müze olarak kullanılan Bimarhane, diğer adıyla Darüşşifa ziyaretleri sonrası, Yeşilırmak kenarına kurulu tarihi yalı boyu Amasya Evlerini de görüyoruz. Daha sonra Ankara’ya hareket.Çorum’da vereceğimiz leblebi alışverişi molası ve gerekli molalarımız ile birlikte gece saatlerinde Ankara'ya varış.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı; Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
Öğle Yemeği; Meşhur Samsun Pidesi ( kaşarlı/kıymalı ) . Salata , İçecek, Çay İkramı

KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar 
► 1.Gün Otelimizde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
► 5 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
► (5) Sabah Kahvaltısı ,(5) Öğle Yemeği , (5) Akşam Yemeği 
► Hijyen Paketi ( 1 Adet Maske, 50 ml El Dezenfektanı veya Kolonya )
► Lustra ve Garastel Yaylaları Turu
► Batum Şehir Turu
► Çinçiva Köyü, Zilkale ve Palovit Şelalesi , Gito Yaylası Turu
► Ayder Yaylası Turu ve Giriş Ücretleri
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Boztepe Teleferik Ücreti ( isteğe bağlı )
► Yurtdışı Çıkış Harcı ( 50 TL )
► Otellerde Alınan Ekstra İçecekler
► Batum'daki Öğle Yemeği

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
Tur Tarihinden 7 Gün Öncesine Kadar Kesin Yapılan Kayıtlarda;

► Kredi Kartı İle Tek Çekim ve Peşin Ödemelerde Kişi Başı % 20 İNDİRİM Uygulanır. 
Kredi Kartlarına 5 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 20 İNDİRİM Uygulanır.
Kredi Kartlarına 9 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 15 İNDİRİM Uygulanır.     
Kredi Kartlarına 12 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 10 İNDİRİM Uygulanır.  
Kredi Kartlarına 15 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 5 İNDİRİM Uygulanır.
Kredi Kartlarına Taksitli Ödemelerde İndirimler, İndirimsiz Fiyatlardan Düşülerek Uygulanır.
► İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.
► 0-2 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsiz Olup, Araçta Koltuk Verilmemektedir.
Taksit Kampanyası Geçerli Olan Kredi Kartları;

     World | Bonus | Paraf | Axess | Card Finans | Maximum | Combo

KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
02-10-2020 / 08-10-2020

Tam Pansiyon % 20 İndirim

2248.75 TL
1799.00 TL
2700.00 TL
2160.00 TL
2050.00 TL
1640.00 TL
Ücretsiz 350.00 TL 1350.00 TL
09-10-2020 / 15-10-2020

Tam Pansiyon % 20 İndirim

2248.75 TL
1799.00 TL
2700.00 TL
2160.00 TL
2050.00 TL
1640.00 TL
Ücretsiz 350.00 TL 1350.00 TL

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-12 kişide minibüs ile, 13-22 kişide midibus, 23-35 kişide 46 kişilik lüks otobüslerimiz,  35-40 kişide 50 kişilik lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.12 kişi, midibüs için min. 18 kişi, otobüs için min. 25 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları Covid-19 kapsamında geçerli olup, ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
KARADENİZ YAYLALAR BATUM TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 23:30
Milli Kütüphane Önü: 23:35
Aşti Karşısı Metro Durağı Önü : 23:40
Ankamall Karşısı (İl Emniyet Müd. Karşısı Üst Geçit Altı ): 23:45
Samsun Yolu Keçiören Köprüsü Altı: 23:50
Samsun Yolu Türk Telekom Önü: 23:55
Gömü Tur
Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA
0850 346 46 68
FAKS: 0 312 230 54 43
info@gomutur.com
Gomutur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Gömü Turizm Seyahat ve Tanıtım Ltd Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Gomutur.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.