MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ TURU

06 Kasım 2020 08 Kasım 2020
1 Gece 2 Gün
623.75 TL 499.00 TL
AMASRA FİLYOS SAFRANBOLU YÖRÜK KÖYÜ TURU
11 - 12 Temmuz - AMASRA FİLYOS SAFRANBOLU YÖRÜK KÖYÜ TURU
562.50 TL
450.00 TL
GÖYNÜK  ÇUBUK GÖLÜ  TARAKLI  SÜNNET GÖLÜ  MUDURNU TURU
11 - 12 Temmuz - GÖYNÜK ÇUBUK GÖLÜ TARAKLI SÜNNET GÖLÜ MUDURNU TURU
531.25 TL
425.00 TL
BOZCAADA AYVALIK KAZ DAĞLARI TURU
16 - 19 Temmuz - BOZCAADA AYVALIK KAZ DAĞLARI TURU
1186.25 TL
949.00 TL
KAZ DAĞLARI ASSOS AYVALIK TURU
16 - 19 Temmuz - KAZ DAĞLARI ASSOS AYVALIK TURU
1186.25 TL
949.00 TL
FETHİYE ÖLÜDENİZ 12 ADALAR  TURU
16 - 19 Temmuz - FETHİYE ÖLÜDENİZ 12 ADALAR TURU
1248.75 TL
999.00 TL
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk (0-12 Yaş)
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin
Çocuk (2-11 Yaş)
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Farklı Tarih Seçenekleri
06 Kasım 2020 - 08 Kasım 2020 Yarım Pansiyon
623.75 TL 499.00 TL

Tarsus • Tarsus Şelalesi • Mersin • Narenciye Festivali Etkinlikleri • Cennet Cehennem Obrukları • Narlıkuyu • Kızkalesi Silifke

1.GÜN | BULUŞMA VE HAREKET :
Saat 23:30’da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden hareket ederek programımıza başlıyoruz. Gerekli molalar eşliğinde sabah saatlerinde Mersin’e varıyoruz.

2.GÜN | TARSUS -TARSUS ŞELALESİ -MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ ETKİNLİKLERİ -MERSİN GEZİSİ :
Sabah saatlerinde varışımızı takiben aracımız içerisinde alacağımız kahvaltı sonrasında turumuza başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Hz. Peygamber Danyal Makamı, Ulu Cami, İslamiyetin İlk Müezzini Olan Bilali Habeşi Mescidi Aziz Paul'un Doğduğu Evi ve Su Kuyusunu  görüyoruz. Kırk Kaşık Bedesteni, Eski Tarsus Evleri, Tarsus Şelalesi gezisinden sonra aracımıza geçip yaklaşık 35-45 dakikalık bir yolculuk sonrasında   Mersin'e  varıyoruz.  
Akdeniz sahili boyunca uzanan, temiz kumsalları, portakal ve limon bahçeleri, tarihi eserleri ile Türkiye’nin gözde kentlerinden birisi olan, Mersin’de Gerçekleşecek olan  7. Mersin Narenciye Festival alanına geçiyoruz. Türkiye’deki toplam narenciye üretiminin yaklaşık yarısını Adana ile birlikte gerçekleştiren Mersin 7’ci kez gerçekleştireceği Narenciye Festivali Adnan Menderes Bulvarı sahil şeridi sonu, Mezitli Kavşağı’ndaki 100 dönümlük arazide yapılacak. Organizasyona yaklaşık 30 ülkeden gösteri grupları katılacak. Yabancı gösteri gruplarının 700 kişiden oluşması bekleniyor. 50’den fazla firma ve kurum stant açarak, halka ikram yapacak. Süslemelerde 400 bine yakın narenciye ürünü ve bunları bağlamak için aynı sayıda lastik kullanıldı. Süslemelerinde bin 500 metrekarelik bir alan narenciye ile kaplanıyor. Programda 50 ton narenciye sıkılarak halka dağıtılacak. 10 adet mobil figürden oluşan kortej 10 gün şehir turu yapacak. Öğleden sonra başlayacak Mersin Narenciye Festival programına katılım için alana varıyoruz. İlk olarak Kortej yürüyüşünün başlayacağı alana varıyoruz ve burada program bitimine kadar serbest zaman geçiriyoruz. Kortejde dans grupları, sokak müzisyenleri ve birçok kostümlü kişiler yer alacak.
Bu coşkuyu ve kentte herkesi sarıp sarmalayan, bir araya getiren, neşeli, sokak Karnavalı görüntüleri sizlerin hayatına bir renk katacak. Mersin Narenciye Festivali  boyunca bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Festival programı bittikten sonra otelimize geçiyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeği ve bir süre dinlendikten sonra akşam üzeri Mersin Narenciye Festivali etkinlikleri devam edecek. Dileyen misafirlerimiz ile alana tekrar gidip akşam etkinliklerini izliyoruz. Bu yüzden programda Ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme Mersin’de Otelimizde.  

KONAKLANACAK OTEL :   NOBEL OTEL VB.

3.GÜN | MERSİN -CENNET CEHENNEM OBRUKLARI-NARLIKUYU -KIZKALESİ-SİLİFKE-ANKARA :
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından eşyalarımızı aracımıza yerleştirip Mersin otelimizden ayrılıyoruz. Akdeniz'in muhteşem manzaraları eşliğinde Cennet-Cehennem obrukları ile sarkıt ve dikitleri ile ün yapan dilek ( astım ) mağarası gezilerini gerçekleştiriyoruz.  Ardından eski ismi Porto Calemie olan Narlıkuyu beldesine ulaşıyoruz. Üç güzeller mozaiğininde bulunduğu bu doğa harikası Akdeniz koyunda deniz mahsulleri ile çeşitlendirilmiş öğlen yemeğini(Ekstra)  almamızın ardından meşhur Kız Kalesi'ne karşıdan fotoğraflıyoruz. Sonrasında Silifke'ye doğru hareket ediyoruz. Silifke'nin Ünlü yogurdu  ile yapılan ayranlardan içtikten ve şehir merkezi gezilerimizi tamamladıktan sonra 
Ankara’ya doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Gerekli molalar eşliğinde akşam saatlerinde güzel hatıralar eşliğinde turumuzu sonlandırıyoruz.
Bir Başka Gömü Tur Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma

MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ TURU
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İç İkramlar
► 1.Gün Araçta 8 Çeşit Kahvaltı Tabağı
► 1 Gece Belertilen Otellerde Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (2) - Akşam Yemeği (1)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Otel Ekstraları
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
Tur Tarihinden 14 Gün Öncesine Kadar Yapılan Kesin Kayıtlarda;

► Kredi Kartı İle Tek Çekim ve Peşin Ödemelerde Kişi Başı % 20 İNDİRİM Uygulanır.
► World | Bonus | Paraf | Axess | Card Finans | Maximum | Combo
Kredi Kartlarına 5 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 20 İNDİRİM Uygulanır.
Kredi Kartlarına 9 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 15 İNDİRİM Uygulanır.     
Kredi Kartlarına 12 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 10 İNDİRİM Uygulanır.  
Kredi Kartlarına 15 TAKSİT Ödemelerde Kişi Başı % 5 İNDİRİM Uygulanır.
     Kredi Kartlarına Taksitli Ödemelerde İndirimler, İndirimsiz Fiyatlardan Düşülerek Uygulanır.
► İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.
► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.
► 0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsiz Olup, Araçta Koltuk Verilmemektedir.
► 0-6 Yaş Çocuk İçin Araçta Koltuk İstenirse Ücreti 200,00 TL’ dir.

MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
06-11-2020 / 08-11-2020

Yarım Pansiyon % 20 İndirim

623.75 TL
499.00 TL
720.00 TL
576.00 TL
600.00 TL
480.00 TL
Ücretsiz 150.00 TL 350.00 TL

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-12 kişide minibüs ile, 13-22 kişide midibus, 23-35 kişide 46 kişilik lüks otobüslerimiz,  35-40 kişide 50 kişilik lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.12 kişi, midibüs için min. 18 kişi, otobüs için min. 25 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları Covid-19 kapsamında geçerli olup, ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ TURU
MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ TURU
MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ TURU
MERSİN NARENCİYE FESTİVALİ TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 23:30
Milli Kütüphane Önü: 23:35
Armada Önü: 23:40
Konya Yolu 100. Yıl Köprüsü Altı: 23:45
Konya Yolu Taurus Avm Önü: 23:50
Konya Yolu Keklik Pınarı Kavşağı Üst Geçit Altı : 23:55
Konya Yolu Gölbaşı Shell Benzinlik Önü: 00:00
Gömü Tur
Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA
0850 346 46 68
FAKS: 0 312 230 54 43
info@gomutur.com
Gomutur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Gömü Turizm Seyahat ve Tanıtım Ltd Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Gomutur.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.