AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ

02 Temmuz 2022 12 Temmuz 2022
10 Gece 11 Gün
1.062,50 € 850,00 (TL Fiyatı : 14.254,50 TL)
OTOBÜS İLE ORTA AVRUPA TURU ANKARA HAREKETLİ
08 - 16 Temmuz - OTOBÜS İLE ORTA AVRUPA TURU ANKARA HAREKETLİ
748,75
599,00 €
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin
Çocuk (2-11 Yaş)
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Farklı Tarih Seçenekleri
02 Temmuz 2022 - 12 Temmuz 2022
1.062,50 € 850,00 €

AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU
BAVYERA BÖLGESİ - BLED GÖLÜ - HALLSTATT
SALZBURG - PRAG - VİYANA - BUDAPEŞTE

02-12 Temmuz 2022 ( 10 Gece 11 Gün )
‘’ Ankara Hareketli Otobüs ile 9 ÜLKE ‘’
(2) SIRBİSTAN ( Belgrad, Novi Sad ,Niş ) HIRVATİSTAN ( Zagreb ) 
(1) SLOVENYA( Lubliyana ,Bled Gölü ) (2) AVUSTURYA ( Hallstatt ,Salzburg ,Viyana ) 
(1) ALMANYA ( Münih ,Nürnberg ) (2) ÇEKYA ( Prag ,Karlovy Vary ,Cesky Krumlov) 
SLOVAKYA ( Bratislava ) (1) MACARİSTAN ( Budapeşte ) BULGARİSTAN ( Sofya)

 YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

1.GÜN | ANKARA – İSTANBUL – KAPI KULE SINIR KAPISI :
Saat 14:00’da Milli Kütüphane Otobüs Durakları önünde buluşma ve hareket.

2.GÜN | KAPI KULE – NİŞ – BELGRAD ŞEHİR TURU –  KONAKLAMA :
Gerekli molalarımız ile birlikte gece saatlerinde Kapı Kule Sınır Kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Niş üzerini takip ederek gerekli molalarımız ile birlikte Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’a varış. Şehir turumuzda ; Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento,Terazije Caddesi,Ulusal Tiyatro,Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı (İstanbul Kapısı, Sokullu Mehmet Paşa Kapısı, Askeri Müze), Şehit Damat Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Cami ziyareti ardından dileyen misafirlerimiz ile Ekstra olarak düzenlenecek Tuna – Sava Nehri üzerinde keyfli bir Tekne Turuna çıkıyoruz. Ardından otelimize hareket. Konaklama Belgrad’da.
TUNA – SAVA NEHRİ TEKNE TURU 20 EUR 

3.GÜN | ZAGREB -  LJUBYANA :
Sabah kahvaltısı ardından Hırvatistan’ın Başkenti Zagreb’e hareket ve varış.19 yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb Şehir turumuzda ; Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı’ını, Zagreb’in sembolü St Mark Kilisesi’ni, Lotrseak Kulesi’ni,St Catherine Kilisesi’ni gezeceğiz. Arkeoloji Müzesi, Ulusal Müze, hükümet binaları da göreceğimiz önemli yerler arasındadır. Ardından Slovenya’nın başkenti Ljubljana’ya hareket. Varışımızın ardından Ljubljana şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eski meydan, Ejderha Heykeli, Dragon Köprüsü, Tivoli Park, St.Nicholas Katedrali ve Preseren Meydanı var. Şehir turunun ardından dileyen misafirler Ljubljana Kalesine çıkabilirler yada St.Nicholas Katedralinin çan kulesinden şehri kuş bakışı seyredebilirler.Ardından otelimize hareket ve Konaklama Ljubyana’da.

4.GÜN | BLED GÖLÜ – HALLSTATT – SALZBURG - MÜNİH :
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve bir buzul gölü olan Bled’a hareket ediyoruz. Göl kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrasında Alp köyleri ve buzul göllerinin büyüleyici manzaraları eşliğinde Hallstatt’a hareket ediyoruz Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, el değmemiş doğası ile bir masal diyarı Hallstatt’da, yürüyüş yapıp , bol bol fotoğraf çekmenizi tavsiye ederiz. Ardından Mozart’ın doğup büyüdüğü şehir olan Salzburg’a hareket. Şehir turumuzda ; Old Town ,Mozart’ın Evi ,Salzbur Katedrali , Mirabell Sarayı, Hohensalzburg Kalesi panoramik olarak  görülecektir. Vereceğimiz serbest zamanda 1700 yılında açılmış ve birçok sanat ve tarih insanını ağırlamış Cafe Tomaselli’de kahvelerinizi yudumlayabiliriz. Belirlenen saatte buluşma ve Almanya’nın Bavyera eyaletinin başkenti Münih’e hareket. Otelimize yerleşme. Konaklama Münih’de.

5.GÜN | MÜNİH – NÜRNBERG – PRAG :
Sabah kahvaltısı ardından şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda ; 1488 yılında inşa edilen Avrupadaki en görkemli gotik yapılardan biri olan Frauenkirche, Tuz Pazarı, Bavyera Opera Binası, Ulusal Tiyatro Binası, Marienplatz görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya'nın en büyük şehirleri arasında yer alan Nürnberg’e hareket.Şehir günümüzde Ortaçağ’dan kalma surların büyük kısmına sahip olan tek şehirdir. Nürnberg Kalesi, tarihsel ve mimari açıdan Avrupa'nın en önemli tahkimatlarından biridir. Şehir turumuz sırasında Imperial Castle of Nüremberg, St. Lorenz kilisesi, Hauptmarkt Meydanı, Henkersteg (Cellat Köprüsü), Albrecht Dürer Haus görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Çekya’nın başkenti tarihi Prag şehrine varış. Dileyen misafirlerimizle Ekstra olarak düzenlenecek Yemekli Vltava Nehri Tekne Turuna çıkıyoruz. Ardından otelimize hareket ve Konaklama Prag’da.
VLTAVA TEKNE TURU 60 EUR ( Akşam Yemeği - 1 İçecek Dahil )

6.GÜN | KARLOVY VARY – PRAG ŞEHİR TURU :
Sabah kahvaltısı ardından Karlovy Vary Kültür Turumuz için otelden ayrılıyoruz. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Ardından Prag şehir merkezine tekrar dönüyoruz. Şehir turumuzda ; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, ST. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrasında arzu eden misafirlerimizle Ekstra olarak düzenlenecek Ortaçağ Gecesi Turu’na katılıyoruz. Yaklaşık 700 yıllık bir handa yer alan ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Ardından otelimize hareket ve Konaklama Prag’da.
YEMEKLİ ORTAÇAĞ GECESİ TURU 60 EUR ( Akşam Yemeği - Sınırsız İçecek Dahil )

7.GÜN | CESKY KRUMLOV – VİYANA ŞEHİR TURU :
Sabah kahvaltısı ardından Avusturya’nın başkenti Viyana’ya hareket. Yol güzergahımızda yer alan bir Orta Çağ Kasabası Cesky Krumlov’a ziyaret ediyoruz. Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan ve bir ada gibi gözüken bu şirin şehir tam bir ortaçağ kentidir. Serbest zaman sonrasında gerekli molalarımız ile birlikte Viyana’ya varış. Viyana panoramik şehir turumuzda ; Hundertwasser House, Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Belvedere Sarayı , Hofburg Sarayı ve Müzeler bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından dileyen misafirlerimiz ile  ekstra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü Viyana Opera ve Bale sahnesinde konser gecesine katılıyoruz. Turumuzun ardından otelimize hareket ve Konaklama Viyana’da.
VİYANA KONSER GECESİ 50 EUR

8.GÜN | LİECHTENSTEİN ŞATOSU – BADEN – SCHÖNBRUNN SARAYI ve BAHÇELERİ – GRABEN CADDESİ – AZİZ STEFAN KATEDRALİ :
Sabah kahvaltısı ardından Baden’e hareket. Benzerine peri masallarında rastlayabileceğimiz Avrupa’nın ayakta kalan en eski şatolarından biri olan Lienctenstein Şatosu’nu dışardan göreceğiz. Sonrasında Viyana Ormanları içerisinden geçerek Baden’e varış. Şirin bir kaplıca kasabası olan Baden’de serbest zaman veriyoruz. Ardından Viyana merkeze hareket. Viyana şehir turumuzda ilk durağımız Unesco Dünya Miras listesinde yer alan ve Viyana’nın en çok ziyaretçi ağırlayan yapısı olan Schönbrunn Sarayı ve Bahçeleri olacaktır. Bu büyüleyici yapının gezilmesi ardından Viyana’nın en ünlü caddelerinden olan Graben Caddesine hareket. Aziz Stefan Katedrali Veda Sütunu gibi yapıların görülmesi sonrası serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Grizing Meyhaneleri Turu’na katılıyoruz. Viyananın eğlence merkezi olan Grizing Tepelerine giderek bölgenin en sevilen tarihi restarauntlarından birinde kemanlar,akardiyonlar,Viyana şarkıları  eşliğinde  yemekli sınırlı içkili keyfli bir gece geçireceğiz. Turumuzun ardından otelimize hareket ve Konaklama Viyana’da.
GRİZİNG MEYHANELERİ TURU 60 EUR ( Akşam Yemeği - Limitli İçecek Dahil )

9.GÜN | BRATİSLAVA – BUDAPEŞTE ŞEHİR TURU :
Sabah kahvaltısı ardından Slovakya'nın başkenti olan Bratislava’ya hareket. Şehir turumuzda; Bratislava Nehir Kıyıları, 1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich  Palace, Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’ye varış. Panoramik şehir turumuzda; Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyıları, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Burçları, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Citadella, Özgürlük Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Macar Gipsy Gecesine katılıyoruz.120.000 litrelik Dünya'nın en büyük şarap fıçısını ve 98 km’lik Guiness rekorlar kitabına girmiş meşhur Budapeşte şarap mahzenlerini geziyor, meşhur Tokaji Şaraplarının tadımını yapıyoruz. Kendi fotoğrafınızın basılmış olduğu hatıra şarap şişelerinden almayı unutmayınız.Turumuzun ardından otelimize hareket ve Konaklama Budapeşte’de.
MACAR GİPSY GECESİ TURU 55 EUR ( Akşam Yemeği – Limitsiz İçecek Dahil )

10.GÜN | BUDAPEŞTE – NOVİSAD -  NİŞ :
Sabah kahvaltısı ardından otelden ayrılış. Sırbistan’ın Voyvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a doğru hareket ediyoruz. Panoramik olarak yapacağımız şehir turunda ;  Albert Einstein'ın da bir süre yaşadığı şehirde yapacağımız yürüyüş sırasında Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman ardından Sırbistan’nın 3.büyük şehri Niş’e hareket. Şehir merkezinde vereceğimiz fotoğraf ve yemek molası sonrasında otelimize varış. Konaklama Niş’teki otelimizde .

11.GÜN | SOFYA – KAPIKULE SINIR KAPISI – İSTANBUL – ANKARA :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Bulgaristan'ın başkenti Sofya'ya hareket. Varışımızı takiben Sofya panoramik şehir turumuzda; St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başkanlık Sarayı, Parlamento Binası, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Banya Başı Camii, Ulusal Tiyatro, Alexander Meydanı, Vitoşa Caddesi'ni gördükten sonra Türkiye'ye hareket. Kapıkule sınır kapısından Türkiye'ye giriş. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Free shop’ta vereceğimiz serbest zaman ardından İstanbul'a hareket. İstanbul’a varışımıza takiben gerekli molalar sonrası sabah saatlerinde Ankara'ya varış.

 

EK HİZMETLER
TUNA – SAVA NEHRİ TEKNE TURU

VLTAVA TEKNE TURU ( Akşam Yemeği - 1 İçecek Dahil )

YEMEKLİ ORTAÇAĞ GECESİ TURU ( Akşam Yemeği - Sınırsız İçecek Dahil )

VİYANA KONSER GECESİ

GRİZİNG MEYHANELERİ TURU

MACAR GİPSY GECESİ TURU

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (15€)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Tur Otobüsü İle Ulaşım
► Tur Süresince Araç İçi Su İkramı 
► İlk Gün Otobüs İçi Kahvaltılık İkram Paketi
► 9 Gece 3* ve 4* Oteller’de Kahvaltı Dahil Konaklama
► Tüm Otel Konaklama Vergileri    
► Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
► Bazı Şehirlerde Yerel Rehberlik Hizmetleri
► Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle ve Akşam Yemekleri
► Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Ekstra Gece Eğlenceleri
► Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 50 TL )
► Schengen Vize İşlem Ücreti ( 160 € )
► Bahşişler ( Grup adına Rehber ve kaptanlara dağıtılmak üzere tur liderimiz gezi başında kişibaşı 10 EUR nakit olarak toplayacaktır / Katılım Zorunludur )
► Seyahat Güvence Paketi (69 Yaş'a Kadar 15 €)
(70 Yaş Üzeri Misafirler İçin %100 Sür Prim Uygulaması Vardır.)
(30,000 Euro Covid-19 Hastalığı Dahil Tıbbi Tedavi Teminatı, Seyahatin İptali ve Yarıda Kesilmesi (Tur Bedeli Kadar) Teminatı, Diğer Teminatlar ve Detaylar Sigorta Poliçesinde Belirtilmiştir.)
 

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
11 Nisan 2022 Tarihine Kadar Yapılan Kesin Kayıtlarda;
► 200 EURO Ön Ödeme İle Kayıt Yaptır ve Tur Tarihinden 30 Gün Öncesinde Kalan Tutarı Tamamla

► KOŞULSUZ İPTAL & İADE GARANTİSİ
Tur Tarihinden 30 Gün Öncesine Kadar Koşulsuz İptal Ettirin, İade Alın veya Tarih Değişikliği Yaptırın!

► Belirtilen Tüm İndirimler Fiyatlara Uygulanmıştır.
► İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.
200 EURO Ön Ödeme İle Kayıt İmkanı Peşin Ödemelerde Geçerlidir.
► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.
► Taksit Kampanyası Geçerli Olan Kredi Kartları;
     Axess | Card Finans | Maximum | Combo | World | Bonus | Paraf | Advantage  

!!! İNDİRİMLİ FİYAT KONTENJANIMIZ HER TARİH İÇİN SINIRLI SAYIDADIR !!!  

AVANTAJLI GECE EĞLENCELERİ PAKETİ TUR KAYIT ESNASINDA ALINIRSA KİŞİ BAŞI 235 € YERİNE 200 €

► TUNA SAVA NEHRİ TEKNE TURU (20 €)
► YEMEKLİ VLTAVA TEKNE TURU ( 45 €)
► ORTAÇAĞ GECESİ TURU (65 €)
► GRİZİNG MEYHANELERİ TURU (50 €)
► MACAR GİPSY GECESİ TURU (55 €)

AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 3-12 Yaş 7-12 Yaş
02-07-2022 / 12-07-2022

% 20 İndirim

1.062,50 €
850,00 €
1.500,00 €
1.200,00 €
1.062,50 €
850,00 €
400,00 € 750,00 €

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Otobüs İle ulaşımlı turlarda minimum 30 kişi katılım ve üstü olması durumunda turumuz otobüs ile gerçekleşecek olup, katılım sayısının 30 kişinin altında kalması durumunda önceden haber vermek kaydıyla kişi sayısına uygun özel dizayn araçlarımız ile turlarımız gerçekleştirilecektir. Turun acentamız tarafımızdan İptali durumunda son bildirim tarihi tur kalkışından 7 gün öncesidir ve tur başka bir tarihe ertelenebilir.
2-) Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
4-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
5-) Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda mücbir sebebler dahil vize ücreti iadesi yapılmaz.
6-) Programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
7-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
8-) Gömü Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gömü Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Gömü Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Gömü Tur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9-) T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gömü Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
10-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Gömü Tur sorumlu değildir.
11-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
12-) Tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar kesin kayıt yaptırdığınız turu koşulsuz iptal edebilir veya tarih değişikliği yapabilirsiniz. Tur başlangıç tarihinden 30 günden az süre kalan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 
13-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
14-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.
15-) Seyahat güvence paketi satın alan misafirlerimize tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek poliçeleri tur esnasında misafire teslim edilir. Tur başlangıç tarihinden 30 günden az kala yapılan iptal taleplerinde muhattap ilgili sigorta şirketidir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal taleplerinde misafirlerin kendilerinde veya birinci derece yakınlarında var olan kronik rahatsızlıklar ve semptomlardan dolayı tura katılamaması durumunda sigorta şirketi tarafından tur ücreti iadesi yapılmamaktadır. Bu ve benzer durumlarda Gömü Tur'un hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
16-) Araçlarımız; Mercedes Tourismo ve Travego, Temsa Safir ve Maraton, Neoplan Cityliner ve Tourliner, Man Fourtuna marka otobüslerden oluşmakta olup, 46 kişi veya 50 kişi koltuk kapasitesine sahiptir. Koltuk numara yerleri otobüs markalarına göre farklılık gösterebilir. 
17-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
AVRUPA'NIN İNCİLERİ TURU BAVYERA BÖLGESİ - HALLSTATT - BLED GÖLÜ
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Milli Kütüphane Önü: 14:00
Armada Önü: 14:05
Bilkent Köprüsü Altı: 14:10
Ümitköy Etimesgut Girişi Otobüs Durakları ( Üst Geçit Altı ): 14:15
İstanbul Yolu Giyim Dünyası Önü: 14:30
Eryaman Optimum Avm Karşısı: 14:40
İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 20:00
İstanbul Şişli 4.Levent Metro Durağı Önü ( İstanbul Sapphire Karşısı ): 20:45
Gömü Tur
Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA
0850 346 46 68
FAKS: 0 312 230 54 43
info@gomutur.com
Gomutur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Gömü Turizm Seyahat ve Tanıtım Ltd Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Gomutur.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.