SÖMESTR ÖZEL GÜRCİSTAN TURU ( VİZESİZ )

4 GECE 5 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
EKSTRA TURLAR DAHİL
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Araç İçi İkramlarAraç İçi İkramlar
  • Araçta Kahvaltılık İkramAraçta Kahvaltılık İkram
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Oda KahvaltıOda Kahvaltı
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR

GÜRCİSTAN TURU

'' ANKARA’DAN ANADOLU JET ile TRABZON GİDİŞ - DÖNÜŞ ''

GORİ - STALİN MÜZESİ - MTSKHETA - GÜRCİSTAN'IN ANASI HEYKELİ - OSMANLI CAMİİ - METEHKİ KİLİSESİ - ŞARDENİ CADDESİ - SUHOİ MOST ( KURU KÖPRÜ ) - HAŞURİ - KUTAİSİ -  BATUM LİMANI - AVRUPA MEYDANI - ALTIN POST ANITI - TİYATRO MEYDANI - PİAZZA MEYDANI

EKSTRA TUR YOK

YEMEKLİ GÜRCÜ GECESİ DAHİL

GÜRCİSTAN'A KİMLİK ile SEYAHAT EDİLEBİLMEKTEDİR

1.GÜN | ANKARA - TRABZON HAVALİMANI :
Akşam saat 21:30'da Esenboğa havalimanı iç hatlar terminali önünde buluşma.Gerekli bagaj  ve bilet işlemlerinden sonra Anadolu Jet TK7068 tarifeli seferi ile saat 22:50'de Trabzon'a hareket. 00:05 sularında Trabzon havalimanına varışımız sonrası grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Gürcistan sınırına doğru hareket ediyoruz.Sarp Sınır Kapısında gerekli işlemler ardından Gürcistan'a geçiş.

2.GÜN | SARP SINIR KAPISI - KHASURİ - GORİ - MTSKHETA - TİFLİS :

Keyifli yolculuğumuz ardından sabah saatlerinde Gori'ye varış.Kahvaltı için vereceğimiz serbest zaman ardından Gori'de:Gürcü asıllı Sovyetler Birliği Komünist Partisi Genel Sekreteri olarak görev yapan Stalin'in doğduğu ev, Stalin Müzesi, gezilerinde kullandığı tren vagonunu gezeceğiz. Gori gezimizin ardından Gürcistan'ın eski başkenti olan Mtskheta''ya hareket.Yürüyerek yapacağımız şehir turunda Ortacağ'da Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan Svetitskoveli Kilisesi'nin gezilmesinden sonra alışveriş molası veriyoruz.Ardından Tiflis'e hareket.Otelimize yerleşme..Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve YEMEKLİ GÜRCÜ GECESİNE katılacağımız restorantımıza hareket.Yöresel lezzetler ve müzikler eşliğinde eğlenceli bir program bizi bekliyor...Daha sonra otelimize dönüş.Konaklama Tiflis'deki otelimizde.


3.GÜN | TAM GÜN TİFLİS ŞEHİR TURU :
Sabah kahvaltı sonrası Jveli Tiflis olarak da bilinen Tiflis şehrinin tarihi bölgesine hareket. Metehki köprüsü üzerinden Metehki kilisesi, Narikale, Gürcistan’ın Anası Heykeli, Osmanlı Camii,Metehki Kilisesi, Şardeni caddesi, Sioni Katedrali, Milenyum Aşk Köprüsü, Kura nehri ve Tiflis’in genel olarak görülmesinin ardından Tiflis’in her yerinden görülebilen Sameba Katedralini geziyoruz.Rengarenk mimarisi ile tarihi sokaklardan Kura nehri kıyısındaki Suhoi Most (Kuru Köprü) bölgesinde kurulan tarihi Vernisaj pazarına varış.Vernisaj pazarında Sovyet dönemi plak, semaver, gümüş takılar, yarı değerli taşlar, saatler, dürbünler, madalyalar, el sanatı eserleri, ahşap işleri, resimler,satın alabileceğimiz rengarenk bir gezi sonrası  akşam yemeği için vereceğimiz serbest zaman ardından otelimize dönüş.Konaklama Tiflis'deki otelimizde.

4.GÜN | HAŞURİ - POTİ - KUTAİSİ - BATUM :
Sabah kahvaltı sonrası otelimizeden ayrılış.Haşuri şehri üzerinden Gürcistan'nın önemli şehirlerinden olan Kutaisi şehrine varış.Kutaisi Tiyatro Binası çevresi ve Kutaisi Meydanında verilen serbest zamanın ardından Gürcistan'nın liman şehri Poti'ye hareket.Poti Katedrali gezisi ve panoramik şehir turu ardından akşam saatlerinde Batum'a varış.Dileyen misafirlerimiz ile Batum'da su ve ışık gösterilerini izlemek için akşam turu yapıyoruz.Daha sonra otelimize dönüş.Konaklama Batum'daki otelimizde.

5.GÜN | BATUM ŞEHİR TURU - SARP SINIR KAPISI - RİZE - TRABZON - ANKARA :
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılış.Batum turumuzda ; Batum Limanı, Avrupa Meydanı, mitolojik serüvenlere konu olan Altın Post Anıtı, Tiyatro Meydanı ve Piazza Meydanı görülecek yerler arasındadır.Alışveriş için vereceğimiz serbest zaman ardından Sarp Sınır Kapısı’na hareket.Türkiye’ye giriş işlemleri sonrası gerekli molalar ile birlikte Trabzon'a varış.Akşam yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında havalimanına hareket.Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra Anadolu Jet TK7067 tarifeli seferi ile 21:50'de Ankara’ya hareket.23:10'da Esenboğa havalimanına varış.Grubumuz ile vedalaşma....

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Anadolu Jet ile Ankara - Trabzon - Ankara Uçak Bileti
Trabzon / Tiflis / Trabzon arası karayolu ile Ulaşım
► Programdaki Tüm Şehir Turları

► 3 Gece 4* Otellerde Konaklama

► Otellerde (3) Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

► YEMEKLİ GÜRCÜ GECESİ PROGRAMI

► Tüm Konaklama ve Şehir Vergileri

►Zorunlu Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 Tüm Şahsi Harcamalar

 Yurtdışı Çıkış Harcı ( 16 TL / çıkış kapısında yatırılacaktır.)

 Programda Belirtilmeyen Öğle ve Akşam Yemekleri'' ESENBOĞA İÇ HATLAR TERMİNALİ ÖNÜNDE BULUŞMA ''
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.25 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Gömü Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: