UÇAKLI VE TRENLİ ERZURUM KARS TURU

3 GECE 4 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
YARIM PANSİYON KONAKLAMA
1.250,10 TL
'den başlayan fiyatlarla
%10 İNDİRİM ve KREDİ KARTINA 4 TAKSİT İMKANI
  • Anadolujet İle UlaşımAnadolujet İle Ulaşım
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
  • Profesyonel Tur RehberiProfesyonel Tur Rehberi
  • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
  • Yarım Pansiyon KonaklamaYarım Pansiyon Konaklama
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR

UÇAKLI ve TRENLİ ERZURUM KARS TURU

DOĞU EKSPRESİ ve ANADOLUJET HAVAYOLLARI İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ

Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii,Rüstem Paşa Hanı , Erzurum Kongre Binası, Ani Harabeleri, Sarıkamış Şehitliği,Katerina Köşkü, Sarıkamış Kayak Merkezi,Boğaztepe Peynir Köyü,Çıldı Gölü Kars Kalesi, Oniki Havari Kilisesi, Topcuoğlu Hamamı, Defterdarlık, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Konservatuar, Vali Konağı, PTT Binası, Merkez Camii (Ortodoks Kilisesi), Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi)

1.GÜN | ANKARA > ERZURUM > SARIKAMIŞ > KARS :

UÇAKLI BAŞLANGIÇ : Sabah saat 06:45’de Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde buluşma. Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra Anadolu Jet tarifeli seferi ile saat 08:10’da  Erzurum' a hareket.Saat 09:30’da Erzurum Havalimanına varış. Grubumuza ait otobüsümüze geçerek Sarıkamış’ a hareket. İlk olarak Allahu Ekber Dağlarında Rus Savaşı sırasında şehit düşen askerlerimiz anısına yaptırılan Şehitler Anıtı'nı ziyaret ettikten sonra Sarıkamış'ta Katerina Köşkü'nü dıştan görüyoruz. Ardından Yukarı Sarıkamış Şehitliği'ni de ziyaret edip , Sarıçam ormanları ve kristal karı ile meşhur Sarıkamış Kayak Merkezine hareket.Vereceğimiz serbest zaman ardından Kars'a hareket.Otelimize yerleşme.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

NOT :  Tarihe göre başlangıç saatlerinin değişikliği Biniş Noktaları bölümünde belirtilmiştir.


Trenli Turumuz 1 gün önce çıkacaktır.

TRENLİ BAŞLANGIÇ : 17:55'de Ankara Tren Garından Doğu Ekspresi ile hareket.Yaklaşık 25 saat sürecek yolculuğumuz esnasında güzel doğa görüntüleri eşliğinde Anadolu içlerinde yol alacaksınız.Dileyen misafirlerimiz trenin restoranından yararlanabilirler.18:35 'de Kars Tren Garına varış.Rehberimiz ile buluşma.Otelimize hareket.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

GRAND ANİ HOTEL

2.GÜN | BOĞATEPE PEYNİR KÖYÜ (ZAVOT) > ÇILDIR GÖLÜ > KARS :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Boğatepe (Zavot) köyüne hareket ediyoruz. Boğatepe Peynir Müzesi'ni gezip Kars gravyer peyniri hakkında bilgi ediniyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında, ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz. Öğle yemeği molası sonrasında kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde kızakla gezebilir, balıkçıların zorlu mücadelesini izleyebilirsiniz.Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.( Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek KAFKAS GÖSTERİSİ Programına katılıyoruz.)

KONAKLANACAK OTEL

GRAND ANİ HOTEL

3.GÜN | ANİ HARABELERİ > KARS KALESİ > ON İKİ HAVARİLER KİLİSESİ > FETHİYE CAMİİ :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ani Harabeleri'ne hareket ediyoruz.Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halashar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii),Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateş Gedesi ve bir Gürcü Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menuçehr Camii’ni gezeceğiz. Ani Harabeleri gezimiz sonrasında Kars merkeze dönüş. Öğle yemeği molası sonrasında Kars şehir turumuza başlıyoruz. Rus işgali sırasında yapılan ve günümüze hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını göreceğiz.Fevzi Paşa İlköğretim Okulu,Tren Garı, Vilayet Konağı, PTT Binası, Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal’in evi, Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi) göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından otelimize hareket.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

GRAND ANİ HOTEL

4.GÜN | KARS > ERZURUM > ANKARA :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Kars’a özgü ( kaşar peyniri, gravyer peyniri, bal vb. ) ürünlerden almak için merkezde serbest zaman veriyoruz.Ardından Erzurum'a hareket.Erzurum’da; Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii görüldükten sonra Rüstem Paşa hanında Oltu Taşı alış verişi için serbest zaman veriyoruz.Ardından Erzurum Kongre Binası’nın gezilmesinden havalimanına hareket.Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra AnadoluJet tarifeli seferi ile saat 21:35’de Ankara’ya hareket.23:05’de Esenboğa havalimanına varış ve gezimizin sonu.


ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI

15 Ocak 2019 Tarihine Kadar Kesin Yapılan Kayıtlarda;

► Kredi Kartı İle Tek Çekim ve Peşin Ödemelerde Kişi Başı % 10 İNDİRİM Uygulanır.

► World | Bonus | Paraf | Axess | Card Finans | Maximum | Combo

     Kredi Kartlarına 4 Taksitli Ödemelerde Kişi Başı % 10 İNDİRİM Uygulanır.

► İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.

► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.

► Belirtilen İndirimler Taksit Tablosunda Uygulanmıştır.

30 OCAK - 2 ŞUBAT 2019
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
(%10 indirim)
1.389,00 TL
1.250,10 TL
Tek Kişilik Oda
(%10 indirim)
1.599,00 TL
1.439,10 TL
Odada Üçüncü Kişi
(%10 indirim)
1.339,00 TL
1.205,10 TL
0-2 Yaş Çocuk
500,00 TL
3-12 Yaş Çocuk
1.150,00 TL
15 OCAK 2019 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda %10 İNDİRİM ve KREDİ KARTINA 4 TAKSİT İMKANI
14-17 ŞUBAT 2019
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
(%10 indirim)
1.389,00 TL
1.250,10 TL
Tek Kişilik Oda
(%10 indirim)
1.599,00 TL
1.439,10 TL
Odada Üçüncü Kişi
(%10 indirim)
1.339,00 TL
1.205,10 TL
0-2 Yaş Çocuk
500,00 TL
3-12 Yaş Çocuk
1.150,00 TL
15 OCAK 2019 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda %10 İNDİRİM ve KREDİ KARTINA 4 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :

► Anadolu Jet Tarifeli Seferi İle Ankara>Erzurum>Ankara Arası Ekonomi Sınıf Uçak Bileti 
► Tur Programı dahilinde Araç ile Ulaşım
► 3 Gece GRAND ANİ HOTEL vb. Konaklama
► Otel'de; Sabah Kahvaltısı (3) - Akşam Yemeği (3)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR :

► Ankara - Kars Tren Bileti 
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Otel Ekstraları

Tek Yön Kişi Başı Tren Bileti Fiyatları : 
Pullman Koltuk ( 50 TL )
Örtülü Kuşetli ( 65 TL )
2 Yataklı ( 200 TL )


30 OCAK - 02 ŞUBAT 2019 | ANADOLU JET HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

TK 7070 | Ankara - Erzurum | 08:10 - 09:30

TK 7075 | Erzurum - Ankara | 21:35 - 23:05


14 - 17 ŞUBAT 2019 | ANADOLU JET HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

TK 7070 | Ankara - Erzurum | 09:10 - 10:30

TK 7075 | Erzurum - Ankara | 21:35 - 23:05


  • 06:45
    Ankara Esenboğa Havaalanı İç Hatlar Terminali
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Gömü Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Gömü Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: