VİP BENELUX PARİS TURU TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

7 GECE 8 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM!
FİYATI SORUNUZ
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
 • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
 • Ankara HareketliAnkara Hareketli
 • Ekstra Turlar DahilEkstra Turlar Dahil
 • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
 • Oda KahvaltıOda Kahvaltı
 • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
 • Seyahat Sigorta PaketiSeyahat Sigorta Paketi
 • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR

VİP BENELUX PARİS TURU

21 – 28 NİSAN 2019 (7 GECE 8 GÜNDÜZ) 

AMSTERDAM - KÖLN - LUXEMBURG - PARİS - BRUKSEL - BRUGGE

TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ

4* OTELLERDE KONAKLAMA • EKSTRA TURLAR DAHİL • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

1.GÜN | ANKARA > İSTANBUL > HOLLANDA (AMSTERDAM) :

Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Türk Havayolları Yolları Bilet Deski  karşısında saat 03:00'da buluşma. İşlemlerden sonra Türk Hava Yollarına ait TK2961 sefer sayılı uçağı ile saat 05:05’de İstanbul’a hareket. Saat 06:05’de İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 08:50’de TK1961 sefer sayılı uçağı ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası saat 11:35’de Amsterdam’a varış. Panoramik Amsterdam şehir turumuzda; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Kilisesi, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı, Tarihi Merkez İstasyonu, Van Gogh Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve konaklama AMSTERDAM’da. 


2.GÜN | AMSTERDAM > MARKEN & VOLENDAM & GRAND HOLLAND TURU :

Sabah erken kahvaltımızın ardından Grand Holland Turu. Bu turumuzda; barış ve adaletin Lahey`e ilave olarak Rotterdam, Scheveningen ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Marken & Volendam Turu. Bu turumuzda ilk olarak; Amsterdam'ın en güzel  sahil kesimlerinden, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın kendine özgü, küçük, rengarenk evlerini ve tarihi limanını geziyoruz. Ardından Marken Adasın'da peynir fabrikasını görülmesi. Turumuz sonrasında otelimize dönüş ve konaklama AMSTERDAM’da. 


3.GÜN | AMSTERDAM > ALMANYA (KÖLN) > LUXEMBURG :

Sabah erken kahvaltımızın ardından Köln’e hareket. Varışımızı takiben panoramik Köln şehir turumuzda; Dünyaca ünlü Gotik Katedral DUOMO ve Rhein Nehri göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Luxemburg’a hareket. Varışımızı takiben panoramik Lüksemburg şehir turumuzda; Place de Constitution, Notre Dame Katedrali, Eski Şehir Meydanı, Ponte Adolphe Köprüsü ve Düklük Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve konaklama LUXEMBURG’da.


4.GÜN | LUXEMBURG > FRANSA (PARİS) > REMİCH & SCHENGEN TURU :

Sabah erken kahvaltımızın ardından Paris’e hareket. Yol güzergahımızda Remich & Schengen Turu. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Ardından Paris’e hareket. Varışımızı takiben panoramik Paris şehir turumuzda; Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Millet Meclisi Binası, Büyük ve Küçük Saraylar, Alexandre III Köprüsü, Moulen Rouge göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve konaklama PARIS’de.


5.GÜN | PARİS > ADIM ADIM PARİS TURU :

Sabah erken kahvaltımızın ardından Eiffel Kulesi Turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi’nin 2.katına çıkarak Paris in muhteşem manzarasını kuşbakışı olarak izleme imkanı ve kahve molası ardından Seine Nehri Tekne Turu. Paris'i yakından keşfedeceğimiz harika bir tekne turumuzda; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı dışardan göreceğimiz yerler arasındandır. Ardından Jardin du Luxembourg & Les Invalides Turu.  Bu turumuzda; ilk olarak Lüksemburg bahçelerinin gezilmesinden sonra XIV. Louis’nin emriyle bir kraliyet misafirhanesi olarak Seine nehri ve Alexandre-III köprüsünün yanı başına kurulan Les Invalides’in gezilmesi. Paris’in meşhur Şanzelize caddesinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Montmarte & Sacre Coeur Turu. Paris’in en eski mahallelerinden biri olan Montmartre (Ressamlar Tepesi) ve şehre kuşbakışı hakim olan Sacre  Coeur (Adaklar Kilisesi) turumuzda  usta ressamların yaptıkları resimleri görme fırsatımız olacak. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Konaklama PARIS’de.


6.GÜN | PARİS > ADIM ADIM PARİS TURU :

Sabah erken kahvaltımızın ardından Notre Dame & Latin Quarter & Louvres Müzesi Turu. Bu turumuzda; Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo’nun dünyaca ünlü Notre Dame'ın Kamburu eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali'ni geziyoruz. Ardından Latin Quarter bölgesinde yer alan Paris’in en eski ve önemli kiliselerinden biri olan St. Severin Kilisesi, La Fontaine St. Michel Çeşmesini görüyoruz. Paris’in en eski sokaklarının yer aldığı bu bölgedeki restaurantlarda; French Crepe ve Fondue’nin tadına bakabilirsiniz. Öğleden sonra Louvres Müzesinde; Kral ve Kraliçe dairelerini, sayısız kraliyet portrelerini, dünyaca ünlü aynalı salonu dileyen misafirlerimiz vereceğimiz serbest zaman içerisinde görebilirler. Müzeyi gezmeyen misafirlerimiz; Opera Garnier, Galeries Lafayette, Benelüx Mağazasında ve Jardin des Tuileries’da (Tuileries Bahçesi) serbest zaman içerisinde vakit geçirebilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Konaklama PARIS’de.


7.GÜN | PARİS > BELÇİKA ( BRUGGE > BRUKSEL ) :

Sabah erken kahvaltımızın ardından Belçika’nın Brugge şehrine hareket. Varışımızı takiben Brugge Turu. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini; kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gezide alışveriş sırası geldiğinde çikolata ve dantel alınması gerekenler listenizde olmalı. Turumuz sonrasında Brüksel’deki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve konaklama BRUKSEL’de.


8.GÜN | BRUKSEL > İSTANBUL > ANKARA :

Sabah erken kahvaltımızın ardından panoramik Brüksel şehir turumuzda; Atominium, Heysel Stadyumu ve Platosu, Çin Ve Japon Evleri, C.E.E Avrupa Topluluğu, Parlamento Binası, St.Michel Katedrali, Grand Palace ve Tarihi Borsa Binası, Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve havalimanına transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’na ait TK1940 sefer sayılı uçağı ile saat 19:25’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:50’de varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası TK2192 sefer sayılı uçağı ile saat 02:20’de Ankara’ya hareket ve gece saat 03:30’da varış. (29 Nisan 2019)


ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
15 Nisan 2019 Tarihine Kadar Kesin Yapılan Kayıtlarda;

► Peşin Ödemlerde Kişi Başı 300 EURO Ön Ödeme Yapan Misafirlerimize % 15 İNDİRİM Uygulanır.

► Kredi Kartı İle Peşin Ödemlerde Kişi Başı % 15 İNDİRİM  Uygulanır.

► Kredi Kartı İle Taksitli Ödemlerde Kişi Başı % 5 İNDİRİM + 6 TAKSİT Uygulanır.

► Kredi Kartı İle Taksitli Ödemlerde İndirimsiz Fiyattan 9 TAKSİT Uygulanır.

► İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.

► 300 EURO Ön Ödeme Yaparak Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin Kalan Bakiyelerini Tur Tarihinden 45 Gün Öncesinde Kapatmaları Gerekmektedir.

► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.

► Taksit Kampanyası Geçerli Olan Kredi Kartları;

Axess | Card Finans | Maximum | Combo | World | Bonus | Paraf

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

‘’ Ankara>İstanbul>Amsterdam | Brüksel>İstanbul>Ankara ‘’

Programda Belirtilen Şehirlerarası ve Havaalanı Otel Transferleri

7 Gece 4* Oteller’de vb. Konaklama ve Otellerde 7 Adet Sabah Kahvaltısı

Tüm Otel Konaklama Vergileri

 Programda Belirtilen Panoramik Şehir Tanıtım Turları ‘’ Amsterdam - Köln - Luxemburg - Paris - Brüksel  ‘’

Marken & Volendam Turu

Grand Holland Turu

Remich & Schengen Turu

Eiffel Kulesi Turu

Sein Nehri Tekne Turu

Montmarte & Sacre Coeur Turu

Notre Dame & Latin Quarter & Louvres Müzesi Turu

Jardin du Luxembourg & Les Invalides Turu

Brugge Turu

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi (65 Yaş Üstü Misafirlerimiz İçin Sigorta Tarafından Sür Prim Uygulaması Olup Kişi Başı 15 € Tur Ücretine İlave Edilecektir.)


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Tüm Şahsi Harcamalar

Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri

Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)

Vize İşlem Ücreti (135 €)


21-28 NİSAN 2019 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 03:00'dır.
TK 2961 |
 Ankara - İstanbul | 05:05 - 06:05

TK 1961 | İstanbul - Amsterdam | 08:50 - 11:35

 • 03:00
  Ankara Esenboğa Havaalanı İç Hatlar Terminali
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. 
2-) Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
3-) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
4-) Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
5-) Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
6-) Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz.
7-) Gömü Tur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
8-) Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: