VİP ORTA AVRUPA TURU THY İLE ANKARA HAREKETLİ

9 GECE 10 GÜN | Tüm Tarihleri Göster
GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM!!!
1.496,00 EUR
'dan başlayan fiyatlarla
%15 İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
  • 4* Otellerde Konaklama4* Otellerde Konaklama
  • Ankara HareketliAnkara Hareketli
  • Gruplara Özel İndirimlerGruplara Özel İndirimler
  • Lüks Araçlar İle UlaşımLüks Araçlar İle Ulaşım
  • Profesyonel Türkçe RehberlikProfesyonel Türkçe Rehberlik
  • Tekne Turu DahilTekne Turu Dahil
  • THY İle UlaşımTHY İle Ulaşım
  • Yarım PansiyonYarım Pansiyon
REZERVASYON YAP
PROGRAMI YAZDIR
VİP ORTA AVRUPA TURU

PRAG - SALZBURG - HALLSTATT - VİYANA - BRATİSLAVA - BUDAPEŞTE

TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA | SABAH KAHVALTISI (9) – AKŞAM YEMEĞİ (9)

KARLOVY VARY KÜLTÜR TURU | TERAZİN KAMPI & DRESDEN TURU | CESKY KRUMLOV TURU
SALZKAMMERGUT & HALLSTATT TURU | HOHENSALZBURG KALESİ TURU | HALLSTATT TEKNE TURU
VİYANA ORMANLARI & SEEGROTTO & BADEN TURU | BRATİSLAVA TURU | TUNA NEHRİ TEKNE TURU
BUDAPEŞTE ŞAHASERLERİ TURU | ESZTERGOM & VYSEGRAD & SZTENDERE TURU 
VLATAVA YEMEKLİ TEKNE TURU | ORTAÇAĞ GECESİ TURU | ÇEK YEREL FOLKLOR GECESİ TURU
AVUSTURYA GRİNZİNG GECESİ TURU | MACAR GİPSY GECESİ TURU
1.GÜN | ANKARA > İSTANBUL > PRAG :
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Türk Hava Yolları Bilet Deski  karşısında saat 01:30'da Gömü Tur Kontuarı önünde buluşma. İşlemlerden sonra Türk Hava Yollarına ait TK 2105 sefer sayılı uçağı ile saat 03:35’de İstanbul’a hareket. Saat 04:45’de İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 07:05’da TK 1767 sefer sayılı uçağımızla Prag’a hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası saat 08:40’da Prag’a varış. Varışımızı takiben rehberimiz eşliğinde panoramik Prag şehir turumuzda; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, ST. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülmesi sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve kısa dinlenmenin ardından akşam yemekli Vlatava Tekne Turu’na katılıyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve konaklama PRAG’da.  

► VLTAVA YEMEKLİ TEKNE TURU : Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu. Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek ve 1 adet içecek eşliğinde izliyoruz.

2.GÜN | PRAG > TEREZİN NAZİ KAMPI & DRESDEN (ALMANYA) TURU :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Terezin Nazi Kampı & Dresden Turu. Yapılacak olan ikili turumuzda önce Kuzeyin Floransa’sı Dresden’de Frauenkirche Kilisesi, Zwinger Müzesi, Semper Opera Binası, Kraliyet Sarayı ve Elbe Nehri kıyısı göreceğimiz keşif duraklarımız. Dresden ziyareti sonrasında ise İmparator II. Joseph tarafından krallığın korunması maksadı ile yaptırılmış, 18. Yüzyıl'ın sonunda ise tamamen değişmiş ve II. Dünya Savaşı’nda Nazilerce, Toplama Kampı haline getirilmiş Terezin Kalesi’ni göreceğiz. (Terezin Nazi Kampı Giriş Ücreti Tur Ücretine Dahildir.) Belirlenen saatte buluşma ve Prag’a dönüş. Akşam Çek Yerel Folklor Gecesi restaurantımıza hareket. Tur bitimi otelimize dönüş. Konaklama PRAG’da.

► ÇEK YEREL FOLKLOR GECESİ TURU : Bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.

3.GÜN | PRAG > KARLOVY VARY KÜLTÜR TURU :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Karlovy Vary Kültür Turu. Bu turumuzda Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın, Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde Prag merkeze dönüş. Ortaçağ Gecesi için restaurantımıza hareket. Tur bitimi otelimize dönüş. Konaklama PRAG’da.  

► ORTAÇAĞ GECESİ TURU : Yaklaşık 700 yıllık bir handa yer alan ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.

4.GÜN | PRAG > CESKY KRUMLOV TURU > SALZBURG :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Salzburg’a hareket. Yol üstünde Cesky Krumlov Turu. Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov, Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Kominizm’in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov turu sonrası Salzburg yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza takiben Klasik müziğin büyük ismi Mozart'ın şehri Salzburg’da yapılacak panoramik şehir turunda; Residenzbrunnen Heykeli, Mozartplatz, Mozart Evi Salzburg Katedrali, Salzburg Residenz ve Residenzgalerie, Sankt Peter Salzburg Kilisesi, Mirabell Sarayı Bahçeleri göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer, odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama SALZBURG’da.  

5.GÜN | SALZBURG > HOHENSALZBURG KALESİ TURU > SALZKAMMERGUT & HALLSTATT TURU > LİNZ :

Sabah erken kahvaltımızın ardından Hohensalzburg Kalesi Turu. Finüküler ile kaleye çıkıyoruz ve Salzburg’un muhteşem manzarasını kaleden izledikten sonra fotoğraf molası veriyoruz. (Füniküler ve Kale Giriş Bileti Tur Ücretine Dahildir.) Ardından Salzkammergut & Hallstatt Turu. Göller bölgesi olarak bilinen Salzkammergut'un en popüler köylerinden olan Mondsee Gölü, Attersee Gölü ve St. Gilgen Köyü olacaktır. Bu olağanüstü köyde bir yürüyüş turu gerçekleştirecek olup, göreceğimiz yerler arasında Wolfgansee Gölü, Mozart'ın annesinin evi ve belediye binasıdır. Ardından sıra dışı bir manzaralı yol ile Hallstatt kasabasına ulaşıyoruz. Varışımıza istinaden Hallstatt Tekne Turu. yapacağımız kısa tekne turu sonrasında (Tekne Turu Tur Ücretine Dahildir.) Hallstatt'da yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turunda Hallstatt Meydanı, Mark Square, Kemik Evi anlamına gelen Beinhaus, Hallstatt Protestan Kilisesi, görülecek yerler arasında yer almaktadır. Tur bitimi Linz’deki otelimize transfer otobüs ile yapacağımız panoramik şehir turu sonrasında odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama. LİNZ’de.


6.GÜN | LİNZ > VİYANA ORMANLARI & SEEGROTTO YER ALTI GÖLÜ & BADEN TURU > VİYANA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Viyana’ya hareket.  Viyana Ormanları & Seegrotto Yer Altı Gölü & Baden Turu. Bu turumuzda Nazi Almanya’sının 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotto’ya gidip tekne turu yapıyoruz. (Giriş Ücreti ve Tekne Turu Tur Ücretine Dahildir.) Turun diğer bölümünde göller, ormanlar, tabiat ülkesi olan Avusturya’yı bize en net olarak tanıtacak, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden’i tanıma ve alışveriş imkanına sahip olacaksınız. Sonrasında Grizing Gecesi ve yemeği için restaurantımıza hareket. Tur bitimi otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve konaklama VİYANA’da.  

► GRINZING GECESİ TURU : Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Viyana şarkıları ile Grinzinger Heurigen show gösterilerinin sunulduğu muhteşem bir gece geçireceksiniz.

7.GÜN | VİYANA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Viyana panoramik şehir turu; Hundertwasser House, Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı ve Müzeler bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Sissi’nin, Maria Theresa’nın sarayı dünyaca meşhur Schonbrunn Sarayı’nın bahçelerinin gezilmesi sonrasında belirlenen saate kadar serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma local restaurant akşam yemeğimizin alınması. Ardından otelimizde dönüş. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek Viyana Konser Gecesine katılıyoruz. Konser sonrasında otelimize transfer. Konaklama VİYANA’da.  

► VİYANA KONSER GECESİ TURU (KİŞİ BAŞI 45 € Katılım Zorunlu Değildir.) : Müzik ile iç içe olmuş ve her yıl yüzlerce klasik müzik konserinin verildiği bu şehirde konser salonlarından birinde keyifli ve unutulmaz bir akşam geçireceksiniz.

8.GÜN | VİYANA > BRATİSLAVA > BUDAPEŞTE :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde Bratislava Turu. Rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turumuzda; Bratislava Nehir Kıyıları, Bratislava Kalesi, St.Martin Katedrali, Grassalkovich  Palace, Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Budapeşte yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben rehberimiz eşliğinde panoramik Budapeşte şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda; Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Burçları, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Citadella, Özgürlük heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Tuna Nehri tekne turu. Tur bitimi otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama BUDAPEŞTE’de.

► TUNA NEHRİ TEKNE TURU : Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen ve şehrin en modern teknesi ile muhteşem manzaraları ile Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinleme fırsatını bulacağınız turumuza katılıyoruz.

9.GÜN | BUDAPEŞTE > ESZTERGOM KALESİ & VYSEGRAD & SZTENDERE TURU.:
Sabah erken kahvaltımızın ardından Esztergom Kalesi & Vysegrad & Sztendere Turu. Bu turumuzda ilk olarak; Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Esztergom Kalesi, Esztergom Katedrali, Tuna nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Visegrad Kasabası panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Visegrad Kalesinin panoramik olarak görülmesinden sonra Szentendere Tiamo Artistler Köyünde Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Tur bitimi Budapeşte’ye dönüş ve akşam Macar Gipsy Gecesi Turu için restaurantımıza hareket. Tur bitimi otelimize dönüş. Konaklama BUDAPEŞTE’de.

► MACAR GİPSY GECESİ TURU : Akşam yemekli, içecekli ve show programlı bu tur öncesi 120.000 litrelik Dünya'nın en büyük şarap fıçısını ve 98 km’lik uzunluğu ile Guiness rekorlar kitabına girmiş meşhur Budapeşte şarap mahzenlerinin bir bölümünü geziyor, meşhur Tokaji  Şaraplarının tadımını yapıyoruz. Kendi fotoğrafınızın basılmış olduğu hatıra şarap şişelerinden almayı unutmayınız. 

10.GÜN | BUDAPEŞTE > İSTANBUL > ANKARA :
Sabah erken kahvaltımızın ardından Budapeşte Şaheserleri Turu. Şehrin tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar burcunu, Matyas kilisesini ve Budapeste resmini en iyi görebileceğiniz ve çekebileceğiniz Citadella tepesine çıkacağız. Rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve havalimanına transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’na ait TK 1038 sefer sayılı uçağı ile saat 20:10’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:15’de varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası TK 2192 sefer sayılı uçağı ile saat 02:20’de Ankara’ya hareket ve gece saat 03:30’da varış ardından turumuzun sonunda vedalaşma. (14 Temmuz 2019)

*** Bu turumuzda otobüs koltuk sıralaması günlük kura çekimine göre yapılmaktadır.

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI

01 Mayıs 2019 Tarihine Kadar Kesin Yapılan Kayıtlarda;

► Kredi Kartı İle Tek Çekim ve Peşin Ödemelerde Kişi Başı % 15 İNDİRİM Uygulanır.

► World | Bonus | Paraf | Axess | Card Finans | Maximum | Combo

     Kredi Kartlarına Taksitli Ödemelerde Kişi Başı % 5 İNDİRİM + 6 TAKSİT Uygulanır.

     Kredi Kartlarına 9 Taksitli Ödemelerde İndirimsiz Fiyatlardan 9 Taksit Yapılır.     

     Kredi Kartlarına Taksitli Ödemelerde İndirimler, İndirimsiz Fiyatlardan Düşülerek Uygulanır.

► İndirim Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim Birleştirilemez.

► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.

► Çocuk Ücretleri Peşin Ödemede Geçerli Olup, Taksit Seçeneklerini Acentemizden Öğrenebilirsiniz.

► Belirtilen İndirimler Taksit Tablosunda Uygulanmıştır.

4-13 TEMMUZ 2019
Kredi kartı taksit oranlarını görmek için soldaki kutudan kredi kartı seçebilirsiniz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
(%15 indirim)
1.760,00 EUR
1.496,00 EUR
Tek Kişilik Oda
(%15 indirim)
2.100,00 EUR
1.785,00 EUR
Odada Üçüncü Kişi
(%15 indirim)
1.760,00 EUR
1.496,00 EUR
3-12 Yaş Çocuk
1.295,00 EUR
1 MAYIS 2019 Tarihine kadar yapılan kesin kayıtlarda %15 İNDİRİM veya KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► THY Tarifeli Seferi İle Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

    ‘’ Ankara>İstanbul>Prag | Budapeşte>İstanbul>Ankara ‘’

► Programda Belirtilen Şehirlerarası ve Havaalanı Otel Transferleri

► Programda Belirtilen Panoramik Şehir Tanıtım Turları

    ‘’ Prag - Salzburg - Hallstatt - Viyana - Bratislava – Budapeşte  ‘’

► 9 Gece 4* Oteller’de vb. Konaklama

► Otel Konaklama Vergileri

► 9 Adet Sabah Kahvaltısı ve 9 Adet Akşam Yemeği (Gece Turları Dahil)

► Vlatava Yemekli Tekne Turu (Akşam Yemekli ve İçecekli)

► Ortaçağ Gecesi Turu (Akşam Yemekli ve İçecekli)

► Çek Yerel Folklor Gecesi Turu (Akşam Yemekli ve İçecekli)

► Avusturya Grinzing Gecesi Turu (Akşam Yemekli ve İçecekli)

► Macar Gipsy Gecesi Turu (Akşam Yemekli ve İçecekli)

► Tuna Nehri Tekne Turu

► Karlovy Vary Kültür Turu

► Terazin Nazi Kampı (Giriş Ücreti Dahil) & Dresden Turu

► Cesky Krumlov Turu

► Hohensalzburg Kalesi Turu (Füniküler ve Kale Giriş Bileti Tur Ücretine Dahildir.)

► Hallstatt Tekne Turu

► Salzkammergut & Hallstatt Turu

► Viyana Ormanları & Seegrotto Yer Altı Gölü (Giriş Bileti ve Tekne Turu Dahil) & Baden Turu

► Bratislava Turu

► Esztergom Kalesi & Vysegrad & Sztendere turu

► Budapeşte Şaheserleri Turu

► Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi

► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri  
► Yemeklerde Alınan İçecekler 
► Viyana Konser Gecesi Turu ( Kişi Başı 45 Euro )
► Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)
► Vize İşlem Ücreti (130 €)
► Giriş Ücreti Dahil Olarak Belirtilmeyen Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


04-13 TEMMUZ 2019 | TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

** Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Buluşma Saati 01:30'dur.

TK 2105 | Ankara - İstanbul | 03:35 - 04:45

TK 1767 | İstanbul - Budapeşte | 07:05 - 08:40

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz. Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Kilise, Katedral ve Müze içeriside yer alan tören vb. organizasyonlardan dolayı girilememesinden Gömü Tur sorumlu tutulamaz. Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. Akşam yemeği dahil olan turlarda; yemekler otel tarafından belirlenir ve set menü olarak servis edilir. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentemizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Gömü Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gömü Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Gömü Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Gömü Tur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz. Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez. Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır. Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

YORUMLAR

Adınız:
E-posta:
Mesajınız: