ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI

ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU - KURBAN BAYRAMI
1.495 € / En Düşük Kişi Başı Fiyat
TL fiyatı / 52.528 TL
7 Gece 8 Gün
x
1. Oda
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
4. Çocuk Yaşı
5. Çocuk Yaşı
2. Oda
Yetişkin

ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU 
-KURBAN BAYRAMI-
15 - 22 Haziran 2024 ( 7 Gece 8 Gün )
'' ROMA - NAPOLİ - FLORANSA - VENEDİK - VERONA - MİLANO ''
ANADOLU JET HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
4* OTELLERDE KONAKLAMA | 7 ADET SABAH KAHVALTISI ve 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ
TÜRKÇE REHBERLİK | EKSTRA TURLAR DAHİL | YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

NİSAN AYI İTALYA TURU İÇİN TIKLAYINIZ

1.GÜN > ANKARA - İSTANBUL - CASTEL GONDOLFU - NEMİ KÖYÜ - ROMA :
Sabah saat 04:30’da Ankara çıkışlı Büyük İtalya Turu için Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Anadolu Jet deski önünde buluşma. Saat 06:30’da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına hareket. 07:30 sularında varışımız ardından dış hatlar terminaline geçerek 09:35’de Roma’ya hareket. Yerel saat ile 11:10’da Roma’ya varış. Grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Castel Gondolfu & Castel Romano & Nemi Çilek Köyü Turu ( tur ücretine dahildir ) için hareket. Roma’nın güneyinde, volkanik göller bölgesinde yer alan Castel Gandolfo’nun görülmesi ardından tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Nemi Köyü ziyaret edilecek. Nemi, çok leziz dağ çilekleri ve köyün çeşmesinden akan maden suyu ile tanınan, nüfusun çoğunluğunu yaşlıların oluşturduğu, turist akınına uğramamış karakteristik, görülmeye değer ufak bir İtalyan köyü olarak bilinir. Daha sonra Roma’nın en büyük Outlet Center’ların dan Castel Romano’da Dünyaca ünlü markaları avantajlı fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksınız. Ardından otelimize transfer .Akşam yemeğimizi aldıktan sonra konaklama Roma'daki otelimizde.

2.GÜN > TÜM GÜN ROMA ŞEHİR TURU :
Sabah kahvaltısı ardından Tüm Gün sürecek Roma Şehir Turu
nuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseum, Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Castle Angelo (Melekler Kalesi), Melekler Köpürüsü, Tiber Nehri, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri bulunmaktadır. Turumuz sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman ardından otelimize dönüş. Konaklama Roma'daki otelimizde.

3.GÜN > ROMA - NAPOLİ & POMPEİ TURU - ROMA :
Sabah kahvaltısı ardından Napoli & Pompei Turu ( tur ücretine dahildir ) Güney İtalya’nın başlangıcı sayılan, İtalya’nın 3. büyük ve en önemli liman kenti, kuzey ve güney arasındaki farklılığın en belirgin şekilde gözüktüğü, Napoli Şehri’nde Kraliyet Sarayı, Umberto I Galerisi, San Carlo Opera Binası, Halk Oylaması Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ikinci durağı ise tarihe zevk ve eğlence şehri olarak geçen ve bu yüzden Tanrıların lanetine uğradığı inanılan ve yine bu yüzden Vezüv Yanardağı’nın lavları altında kalan Pompei antik şehri. Bu şehri gezerken; bir gece ansızın harekete geçen yanardağın lavlarının altında kalan koca bir şehir ve bu şehirde hiçbir yere kaçamamış insanlar ile tarihten günümüze neredeyse olduğu gibi gelen antik kenti göreceksiniz. ardından otelimize dönüş. Konaklama Roma'daki otelimizde.

4.GÜN > TOSCANA BÖLGESİ - ORVİETO  KÖYÜ - SİENA - SAN GİMİGNANO - MONTECATİNİ :
Sabah kahvaltı sonrası Toscana Bölgesinde yer alan Orvieto & Siena & San Gimignano Turu ( tur ücretine dahildir ) için otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Orvieto olacaktır. Ortaçağ mirası, siyah ve beyaz mermerleri ile ünlü, otantik görüntüsü ile hala 1290’lı yılların kokusu olan, dar sokaklarında gezmeye doyamayacağınız bir bölgedir. Turumuzun devamında İtalya’nın en güzel  bölgelerinden Siena’ya ulaşıyoruz.  Siena gezimizde Ortaçağ kasabalarında gezecek yüzyılların  içinden günümüze bozulmadan gelmiş mimari dokuda keyifli dakikalar geçirecek,Campo Meydanı, San Domenico, Duomo görülecek yerler arasındadır.Dar sokakları, parke taşları, lüks mağazaları, sevimli kafeleri, Ortacağ'da  yapılan at yarışları Palio ile ünlü bu şehir sizleri bambaşka bir dünyaya götürecektir. Toscana’nın kalbi sayılan yüz adet kulesi ile ünlü etrafı surlarla çevrili, çok iyi korunmuş bu Ortaçağ kasabasında inanılmaz güzellikte eserlerle karşılaşacaksınız. Unesco Dünya Miras’ları İtalya listesinde yer alan San Gimignano görüldükten sonra otelimize hareket. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra konaklama Montecatini'deki otelimizde.

5.GÜN >  PİSA - FLORANSA - PADOVA :
Sabah kahvaltı sonrası Pisa Turu. ( tur ücretine dahildir )  Bu turumuzda mucizeler meydanındaki ünlü Pisa Kulesi, Pisa Katedrali ve Vaftizhanesi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Floransa'ya hareket. Şehir turumuz da ; Göreceğimiz yerler arasında; Arno Nehri, Ponte Vecchio, Uffizi Sanat galerisi, San Giovanni Battista, Signoria Sarayı, Floransa Katedrali bulunmaktadır. Rehberimizin vereceği serbest zaman ardından otelimize hareket. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra konaklama Padova'dak otelimizde.

6.GÜN > VENEDİK - VERONA :
Sabah kahvaltı sonrası Vaporetto ile ( ücrete dahil ) ile Venedik’e geçiyoruz Şehir turumuza başlıyoruz. 160 kanal ve 400 yaya köprüsü ile birbirine bağlı olan 118 ada üzerine kurulmuş olan bu büyüleyici kentte yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turumuzda şehrin sembolü olan ve dünyanın en güzel oturma  odası olarak bilinen San Marco Meydanı, meydanda bulunan San Marco Katedrali, Ducale Sarayı, Saat Kulesi, İç çekiş Köprüsü, Çan Kulesi, Büyük Kanal üzerindeki Rialto Köprüsü görülecektir. Şehir turumuzun akabinde Venedik`in sembolü olan kanallar arasında dileyen misafirlerimizle ile Gondol Turu yapıyoruz. (ekstra)  ardından Verona'ya hareket. Verona şehir turumuz da ;  İtalya’nın mermeri ile ve dünyanın en ünlü aşkının yaşandığı Romeo ve Jülyet’in evinin de bulunduğu eski şehri, günümüzde halen konserlerin gerçekleştiği tarihi arenayı, Senyörler Sarayı, Brave-Dante ve Erbe Meydanını görebilme imkânına sahip olacağız.Daha sonra otelimize hareket.Akşam yemeğimizi aldıktan sonra konaklama Verona'daki otelimizde.

7.GÜN > GARDA GÖLÜ & SİRMİONE - MİLANO :
Sabah kahvaltı sonrası Garda Gölü & Sirmione Turu ( tur ücretine dahildir ) için hareket. Dünyanın birçok ülkesinden gelen turistlerin uğramadan yapamadıkları doğal güzellikleri ile ünlü, İtalya’nın en güzel sayfiye yerlerinden birisi olan Garda Gölü’nün kıyısında bulunan Sirmione Kasabasının görülmesi sonrasında Milano’ya hareket.Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Duamo Katedrali, Galleria Scala Meydani, Ünlü Scala Operasi, Palazzo Reales Spozesco Kalesi bulunmaktadır. Milano turumuz sonrasında alışveriş ve yemek molası için vereceğimiz serbest zaman ardından otelimize hareket. Konaklama Milano’daki otelimizde.

8.GÜN > MİLANO – BERGAMO - İSTANBUL - ANKARA :
Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Anadolu Jet tarifeli seferi ile saat 12:40’da İstanbul’a hareket. 16:25 sularında Sabiha Gökçen havalimanına varış. 17:55 seferi ile Ankara’ya hareket. 18:55’de Esenboğa havalimanına varış ve gezimizin sonu.

Hareket Noktaları
Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali: 04:30
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Tarminali: 06:00
Hizmetler
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Anadolu Jet  Havayolları  ile Ekonomi Sınıf Uçak Bileti 
'' Ankara>İstanbul>Roma / Milano>İstanbul>Ankara ''
► 4* Otellerde 7 Gece Konaklama
► (7) Sabah Kahvaltısı (4) Akşam Yemeği 
► Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları (Roma, Floransa, Venedik, Verona, Milano)
Castel Gondolfu & Castel Romano & Nemi Çilek Köyü Turu
Napoli & Pompei Turu
Orvieto Turu (Teleferik Ücreti Dahil )
Pisa & Siena & San Gimignano Turu
Verona & Garda & Sirmione Turu
Venedik Vaporetto Ücreti
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
► Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri 
► 2.3.7 Gün Akşam Yemekleri
► Tüm Müze, Kilise, Katedral ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
► Yurt Dışı Çıkış Harcı
► Otel Konaklama Vergileri ( yerinde ödenir .)
► Schgen Vize İşlem Ücreti (200 €)
► Yerel Hizmet , Rehber ve Kaptan Bahşişleri ( Kişi başı 20 € )
►Seyahat Güvence Paketi (65 Yaş'a Kadar 20 €)
(66 Yaş Üzeri Misafirler İçin Sür Prim Uygulamasını Acentemizden Öğrenebilirsiniz.)

Fiyat Tablosu

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
04 Nisan 2024 Tarihine Kadar Yapılan Kesin Kayıtlarda;
► Tur Ücretinin Tamamını Peşin Ödeyen Misafirlere Kişi Başı 95 Euro İndirim Uygulanır.
► Bu Turumuza 250 EURO Ön Ödeme İle Kayıt Yaptırabilir ve Tur Tarihinden 45 Gün Öncesinde Kalan Tutarı Tamamlayabilirsiniz.


► KOŞULSUZ İPTAL & İADE GARANTİSİ
Tur Tarihinden 30 Gün Öncesine Kadar Koşulsuz İptal Ettirin, İade Alın veya Tarih Değişikliği Yaptırın!

► Belirtilen Tüm İndirimler Fiyatlara Uygulanmıştır.
► İndirim ve Kampanya Seçeneklerinden Sadece Bir Tanesi Seçilebilir ve İki İndirim/Kampanya Birleştirilemez.
► 250 EURO Ön Ödeme İle Kayıt İmkanı Peşin (Euro) Ödemelerde Geçerli Olup, Vize Alacak Misafirlerin Ödemelerini 60 Gün Öncesinde Tamamlaması Gereklidir.
► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU
Kalkış - Dönüş Tarihi / Kampanya İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Odada Üçüncü Kişi 0-2 Yaş 3-12 Yaş
15-06-2024 / 22-06-2024

1.495 € 1.795 € 1.495 € 400 € 1.400 €
EK HİZMETLER
Vize Ücreti

Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)

Genel Şartlar

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
Gömü Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gömü Tur sorumlu tutulamaz. Gömü Tur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Kilise, Katedral ve Müze içeriside yer alan tören vb. organizasyonlardan dolayı girilememesinden Gömü Tur sorumlu tutulamaz. Gömü Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Akşam yemeği dahil olan turlarda; yemekler otel tarafından belirlenir ve set menü olarak servis edilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gömü Tur sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Gömü Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentemizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.
 

1.495 € / En Düşük Kişi Başı Fiyat
TL fiyatı / 52.528 TL
7 Gece 8 Gün