Karadeniz Turları

3 tur bulundu
DOĞU KARADENİZ YAYLALAR ve BATUM TURU

DOĞU KARADENİZ YAYLALAR ve BATUM TURU

Ankara Hareketli
5 Gece 6 Gün
Batum Konaklamalı
3 Yayla Turu Dahil
Nakitte Ekstra %5 İndirim
%50'sini Şimdi Öde
Kredi Kartına 3 Taksit Yarım Pansiyon
Kişi başı 17.488 TL yerine
13.990 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele
Uçaklı Karadeniz Yaylalar Turu

Uçaklı Karadeniz Yaylalar Turu

Ankara Hareketli
3 Gece 4 Gün
AJet Havayolları İle Gidiş-Dönüş
Tüm Yayla Turları Dahil
Nakitte Ekstra %5 İndirim
Kredi Kartına 3 Taksit İmkanı Yarım Pansiyon
%20 İndirim
Kişi başı 19.988 TL yerine
15.990 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele
KARADENİZ VE BATUM TURU

KARADENİZ VE BATUM TURU

Ankara Hareketli
4 Gece 5 Gün
Batum Turu
Yayla Turu Dahil
Nakitte Ekstra %5 İndirim
Kredi Kartına 3 Taksit Yarım Pansiyon
%20 İndirim
Kişi başı 13.738 TL yerine
10.990 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele

Sonuçları Filtrele

Sonuçları Filtrele


Fiyat Aralığı

-

Kategori


Konsept


Zaman Bilgisi

Karadeniz Turları

Karadeniz turları çok yoğun olarak talep gören tatil turları arasında yer alıyor. Bu turların çok fazla tercih edilmesinde Karadeniz’in kendine has özelikleri etkili oluyor. Yaylaların yeşili, Karadeniz manzaraları, dereleri bu bölgeye yapılan turların uğrak yerini arasında bulunuyor. Karadeniz turlarında bu bölgenin tüm güzelliklerini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Firma olarak hazırladığımız tur planı çerçevesinde size bu bölgedeki tüm güzellikleri gösterme hedefimiz bulunuyor. Karadeniz turları konusunda tecrübeli bir firma ile bu tatile çıkarsanız hayatınızın en güzel tatilini geçirmiş olacaksınız.

Karadeniz Bölgesi tabi güzelliklerinin yanında kültürel olarak da çok zengin güzelliklere sahiptir. Bu güzellikleri görmek ve aynı zamanda yeşili ve denizi doyasıya yaşamak için Karadeniz turlarına katılabilirsiniz. Katıldığınız turlarda Karadeniz’in güzelliklerinin yanı sıra tarihi eserlerini de görme fırsatı yakalamış olursunuz. Yayla turizmi konusunda da bu bölgede eşsiz güzelliklere eşlik edebilirsiniz. Oksijen dolu yaylalarda geçireceğiniz tatile Batum’u ekleyerek yurtdışı deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu

Ankara çıkışlı Doğu Karadeniz yaylalar ve Batum turu olarak planlanan tura katılabilirsiniz. Bu tur hayatınızın en güzel tatilini yaşayacağınız bir tur olacaktır. Ankara’dan yola çıkan tur Trabzon’ varışla başlıyor. Bu tur içerisinde 3 yayla turu ve Batum gezisi dahildir. Firmamız tarafında tüm planlaması yapılan Karadeniz turları içerisinde bu bölgedeki tüm tabi güzelliklere ve tarihi mekanlara ulaşmanız mümkün olacaktır.

Karadeniz turlarında hareketli bir tatil sizi bekliyor. Karadeniz’in hareketli denizi, dağlardan aşağı inen dereleri ve puslu yaylaları ile hareketli bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bu gezinin her anını büyük bir heyecanla geçirerek dinlenmiş olarak yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bunun yanında Gürcistan’a gidip farklı bir kültürü tecrübe ederek oradaki güzellikleri de görebilirsiniz.

Karadeniz Turu Fiyat Seçenekleri

En iyi tatil, bittiğinde dinlendiğiniz tatildir. Bu konuda Karadeniz turları sizin için dinlenebileceğiniz tatil imkanları sunuyor. Kaliteli vakit geçirebileceğiniz Karadeniz turları fiyat seçenekleri bütçenizi ve zihninizi yormayacak şekilde sizlere sunuluyor. Uygun fiyat seçeneklerini inceleyerek hemen Karadeniz turları için rezervasyonunuzu yaptırmanız uygun olacaktır. Böylece uygun ve sizi yormayacak fiyat seçenekleri ile güzel bir tatil yapmaya hazırlanabilirsiniz