Kurumsal

25 Eylül 2006 tarihinde Gömü Turizm Seyahat Acent. Tan. Org. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti adı altında kurulan şirketimiz,8 Aralık 2006 tarihinde Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin A-5465 işletme belgesine sahip GÖMÜ TOURISM AND TRAVEL AGENCY olarak; turizm mevzuatına uygun, müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğrultusunda kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyetlerine başlamıştır. 
 Acentamız henüz çok genç olmasına rağmen Ankara’da kalitesiyle kendini kanıtlayarak seçkin acentalar arasında yerini almıştır. Acentamızda aynı özenle çalışmaya devam ederek Türkiye’deki sayılı tur operatörleri arasında yer almak hedefindeyiz.
Peki bu sene GÖMÜ TUR 'da neler var. Sizler için düzenlediğimiz günlük hayatın yorgunluğunu stresini atabileceğiniz hem ruhunuzu hem kendinizi dinlendirebileceğiniz turlarımız ve her bütçeye hitap eden yurtiçi ve yurtdışı cazip otel seçenekleri ile misafirlerimizin hizmetinizdeyiz.
Doğasıyla Doğu Karadeniz, şirin yerleşimleriyle Batı Karadeniz, tarihi başkentleriyle Marmara, tüm güzellikleriyle Misya, her Türk Evladı'nın mutlaka gitmesi gereken Manevi Ruhuyla Çanakkale, mitolojisiyle Ege, masmavi sularıyla Akdeniz turlarımızdan sadece birkaçı.
Ayrıca balayı programlarımızla, satışlarınızı arttırmak müşterilerinizi daha yakından tanıyabilmeniz için kusursuz bayii toplantısı, kongre, seminer programlarımızla, rent a car hizmetimizle, sizlere en iyisini, en kusursuzunu en uygun fiyata sizlere sunmak için çalışıyoruz.
 Kısacası yurt içi ve yurt dışında her türlü ihtiyacınıza,

GENÇ, DİNAMİK, PROFESYONEL KADROSUYLA

BİR TEK "GÖMÜ TUR" YETER.

Misafirlerimizle olan dostluğumuzun bizim duyduğumuz heyecan gibi daimi olması dileğiyle.

Her zaman mutlulukla,

'' GÖMÜ TOURISM AND TRAVEL AGENCY ''

Kullanım Koşulları
Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.
Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz.
Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.gomutur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları
www.gomutur.com sitesinin tüm hakları Gömü Turizm Seyahat Acent. Tanıtım Org. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, vs. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.
Kullanıcı Web site dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Gömü Turizm ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;
Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.
Siteden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2006, gomutur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz.
Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
gomutur.com’un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

3. Kullanıcı Yükümlülükleri
www.gomutur.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Gömü Turizm Seyahat Acent. Tanıtım Org. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

4. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair
www.gomutur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde gomutur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, gomutur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşa bilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca gomutur.com’un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

5. Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.gomutur.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.
www.gomutur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

6. Hak ve Sorumluluklar
www.gomutur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.gomutur.com ve sahibi Gömü Turizm Seyahat Acent. Tanıtım Org. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.gomutur.com sitesi ve sahibi Gömü Turizm Seyahat Acent. Tanıtım Org. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.'ye sorumluluk yüklenemez.

7. Yetkili Mahkeme
Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Ankara Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.
www.gomutur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Gömü Turizm Seyahat Acent. Tanıtım Org. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

.

Gizlilik
Gömü Turizm Gizlilik Beyanı
Kullanıcılarımıza ait tüm bilgilerin korunması şirketimiz için önemli ve hassas bir konudur. Bu gizlilik beyanı, www.gomutur.com’u ziyaret ettiğinizde tüm kullanıcı ve ziyaretçi bilgilerinin gizliliği hakkında beyanları içermektedir.
Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Ad, soyad, e-posta adresi ve posta adresi gibi kişisel bilgileri, üyelik, e-bülten üyeliği, ürün satın alma gibi nedenlerden dolayı sitemize kayıt ettirmediğiniz sürece Gömü Turizm bu bilgileri ziyaretiniz sırasında toplamaz.
Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Kişisel bilgiler, sadece gomutur.com’u kullanabilme amacı doğrultusunda ya da Gömü Turizm olarak sizinle iletişime geçilmesi amacı ile kullanılır. Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından mecbur tutulan durumlar hariç, kişisel bilgiler üçüncü şahıslar ile izniniz olmadan kesinlikle paylaşılmaz.
Seçme Özgürlüğü
Gömü Turizm’e vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin kontrolü tamamen size aittir. Dilediğiniz takdirde kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir, e-bülten üyeliğinizi veya site üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. info@gomutur.com adresine e-posta göndererek isteklerinizi iletebilirsiniz.
Kişisel Olmayan Bilgiler
Gömü Turizm’in internet sitesini gezerken sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için kişisel olmayan verileriniz (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir. Bu bilgiler başka bir işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Gomutur.com erişim bilgileri:

GÖMÜ TURİZM SEYAHAT ACENTELİĞİ TANITIM ORGANİZASYON LTD ŞTİ

Telefon: 0312 230 5 441

Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA

İletişim Bilgilerimiz

TEL 1 : 0.312 230 54 41 (pbx)
TEL 2 : 0.312 230 54 42
TEL 3 : 0.312 230 54 34
GSM 1 : 0.506 892 61 92
GSM 2 : 0.545 892 61 92
FAKS : 0.312 230 54 43
E-MAİL : info@gomutur.com
ADRES :NECATİBEY CAD. NO : 21/9 (KEREM HAN ) KIZILAY / ANKARA

Çalışma Saatlerimiz

HAFTAİÇİ - CUMARTESİ 09:00 / 19:00
HAFTASONU PAZAR KAPALI

Bize Ulaşın

Gömü Tur
Necatibey Cad. No: 21/9 (Kerem Han) KIZILAY / ANKARA
0850 346 46 68
FAKS: 0 312 230 54 43
info@gomutur.com
Gomutur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Gömü Turizm Seyahat ve Tanıtım Ltd Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Gomutur.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.