Çanakkale Turları

3 tur bulundu
GÖKÇEADA BOZCAADA KAZ DAĞLARI BERGAMA AYVALIK TURU

GÖKÇEADA BOZCAADA KAZ DAĞLARI BERGAMA AYVALIK TURU

Ankara Hareketli
4 Gece 5 Gün
Ayvalık Tekne Turu
%50'sini Şimdi Öde
Nakitte Ekstra %5 İndirim
İptal İade Garantisi
Kredi Kartına 3 Taksit Yarım Pansiyon
Kişi başı 13.113 TL yerine
10.490 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele
ÇANAKKALE GELİBOLU GÖKÇEADA BOZCAADA KAZ DAĞLARI TURU

ÇANAKKALE GELİBOLU GÖKÇEADA BOZCAADA KAZ DAĞLARI TURU

Ankara Hareketli
3 Gece 4 Gün
Gelibolu Şehitlik Turu
%50'sini Şimdi Öde
Nakitte Ekstra %5 İndirim
İptal İade Garantisi
Kredi Kartına 3 Taksit Yarım Pansiyon
%20 İndirim
Kişi başı 8.988 TL yerine
7.190 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele
ÇANAKKALE TRUVA ASSOS TURU

ÇANAKKALE TRUVA ASSOS TURU

Ankara Hareketli
1 Gece 2 Gün
Turizm Aracı İle Ulaşım
Kredi Kartına Taksit İmkanı Yarım Pansiyon
%20 İndirim
Kişi başı 4.738 TL yerine
3.790 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele

Sonuçları Filtrele

Sonuçları Filtrele


Fiyat Aralığı

-

Kategori


Konsept


Zaman Bilgisi

Çanakkale Turları İle Tarihe Yolculuk

Çanakkale turları ile tarihi ve kültürel bir tatil ile denizin güzelliklerini bir arada yaşayabilirsiniz. Çanakkale’de başlayan tatilinizi katıldığınız turun planlamasına göre deniz kenarında bir plajda bitirebilirsiniz. Firmamız tarafından düzenlenen Çanakkale turları Ankara çıkışlı olarak yapılmaktadır. Bu turlar arasında Ankara’dan başlayıp Çanakkale’ye oradan da adalar, Kaz Dağları, Ayvalık, Bergama gezisi olarak tamamlayabilirsiniz.

Ankara çıkışlı bir diğer Çanakkale turu ise Ankara’dan Çanakkale’ye gidilmesi ile başlayıp Gelibolu, Bursa ve Gölyazı turu olarak tamamlanıyor. Bu turlardan birine katılarak istediğiniz gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Bütçenize uygun olacak şekilde kültürel gezi ve deniz tatilini bir arada bu turlar ile yapabilirsiniz. Dinlenebileceğiniz ve milli duygularınızı yenileyebileceğiniz en güzel tatil seçeneklerine Çanakkale turları ile ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Turları ile En Güzel Tatile Hazır Olun

Tatil planlamasını yapmaya başladıysanız ailece en güzel şekilde dinlenebileceğiniz sorunsuz bir tatil seçeneği sizlere sunuluyor. Çanakkale turları ile bu tatil planlanmış ve seçenekler şeklinde sizlere sunulmuştur. Ankara çıkışlı Çanakkale turları arasında tarihi Çanakkale savaşlarının yapıldığı bölgelerin gezilmesi söz konusu olmaktadır. Bu turlar Çanakkale’de başlayıp Bergama’da bitecek şekilde sunulan tur olarak da ayarlanabilir. Bu turda tekne turları ve plaj tatili seçenekleri de bulunuyor.

Ankara çıkışlı bir diğer Çanakkale turları içerisinde tarihi Çanakkale gezisinin yanında Bursa gezisi de yer alıyor. Bursa’nın tarihi ve turistik noktalarının da gezildiği bu tur 1 gün 2 gece olacak şekilde planlanıyor. Bu tur daha çok Çanakkale’nin tarihi mekanlarının gezilmesi üzerine planlanıyor.

Çanakkale Turları Fiyat Seçenekleri

Uygun fiyatlı ve sorunsuz bir tatil yapmayı istiyorsanız bu konuda firmamızın sunduğu turları inceleyebilirsiniz. Çanakkale turları ailece çıkabileceğiniz ve uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Bu turları inceleyerek tatilinizi planlayabilirsiniz. Yaz aylarında deniz ve plaj gezilerinin de bulunduğu bir tur planlaması yapmak isterseniz bunun için Ankara çıkışlı Gökçeada, Bozcaada, kaz Dağları, Ayvalık, Bergama turunu seçebilirsiniz.

Bunun yanında hafta sonu dinlenmek için bir tur isterseniz bunun için de 1 gün iki gece Ankara çıkışlı Çanakkale Bursa gezisini seçebilirsiniz. Her iki tur için erken rezervasyon yaptırmanız durumunda çok uygun fiyat seçenekleri ile bu tatilleri yapabilirsiniz.