Olympos Turları

3 tur bulundu
Adrasan Tatili | 4 Gece 5 Gün

Adrasan Tatili | 4 Gece 5 Gün

Ankara Hareketli
4 Gece 5 Gün
Kredi Kartına 3 Taksit İmkanı Yarım Pansiyon
Kişi başı
9.290 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele
OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜN

OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜN

Ankara Hareketli
3 Gece 4 Gün
Lüks Bunglow Konaklama
Turizm Aracı İle Ulaşım
Kredi Kartına Taksit İmkanı Yarım Pansiyon
OLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜN

OLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜN

Ankara Hareketli
4 Gece 5 Gün
Lüks Bunglow Konaklama
%50'sini Şimdi Öde
İptal İade Garantisi
Kredi Kartına Taksit İmkanı Yarım Pansiyon
Kişi başı
8.990 TL 'den başlayan fiyatlarla
Turu İncele

Sonuçları Filtrele

Sonuçları Filtrele


Fiyat Aralığı

-

Kategori


Konsept


Zaman Bilgisi

Olympos Turlarıile El Değememiş Güzelliklere Ulaşın

Olympos turlarıtatilini Antalya’da geçirmek isteyenler için çok güzel seçeneklerin sunulduğu bir tur programıdır.  Olympos antik kenti olarak bilinen bu bölge Antalya'nın batısında Kumluca İlçesinde yer alıyor. Burası tarihi Likya kentinin bulunduğu yerdir. Tatilde şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve doğanın için konaklayarak bir tatil yapmak isterseniz bu turlar tam da sizin istediğiniz özelliklere göre bir tatil seçenekleri sunuyor.

Antalya’nın batısında bulunan Olympos antik kenti yerleşkesindeki bu tatil alanına gitme ve burada birkaç gün geçirmek isteyenler Ankara çıkışlı Olympos turları ile bu tatili planlayabilirler. Olimpos Milli Parkı'nın içinde yer alan bu bölgede doğanın kalbinde yürüyüş yaparak tatilinizi yapmak isterseniz Gömüturolarak sunduğumuz seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bu tur ile sadece doğal güzellikleri keşfetmekle kalmaz aynı zamanda Olimpos Antik Tiyatrosu ve yanardağ patlaması sonucu oluşan Termessos Antik Kenti de gezebilirsiniz.

Olympos Turları ve Likya Yolu

Olympos olarak bilinen bölge Antalya’nın batısında yer almaktadır. Burası tarih, doğa ve denizin muhteşem birleşimini sunan cennetten bir parçadır. Bu bölgede Likyalılardan kalma antik kent kalıntıları el değmemiş plajlar ve çam ormanlarıyla kaplı vadiler bulunuyor. Olympos turlarıolarak sunulan turlara katıldığınızda bu bölgenin tüm güzelliklerine de tek tek ulaşma fırsatı bulabilirsiniz. Burada Likya yolu olarak bilinen rotada yürüyüş yapabilirsiniz. Bu yürüyüş sırasında bu yörenin güzelliklerine ve tatlarına ulaşabilirsiniz.Bu ünlü yürüyüş rotası, antik Likya'nın güzelliklerini keşfetmek isteyenler için mükemmel bir fırsattır.

Olympos Turları ve Lezzetli Yemekler

Olympos bölgesine yapacağınız turlarda birçok doğal güzelliğe ulaşmanın yanında bu bölgenin yerel  halkı ile de iletişime geçebilirsiniz. Yerel lezzetlere de ulaşabileceğiniz köy restoranlarında, taze deniz ürünleri ve geleneksel Türk yemekleri sunulmaktadır.  Buraya gelenlerin mutlaka denemesi gereken lezzetler arasında taze mezeler, deniz mahsulleri ve yöresel tatlar bulunuyor.

Olimpos, doğa ve tarihle iç içe bir tatil arayanlar için mükemmel seçeneklerin sunulduğu bir bölge olarak biliniyor. Temiz hava, güneş, doğal güzelliklerle dolu bu sakin cenneti keşfetmek için bir sonraki tatilinizin planlamasını bizimle yapabilirsiniz.